Yukarı git

19 Kasım 2017, 04:21:11
Reklamlar  

Gönderen Konu: yolda stop ediyor  (Okunma sayısı 359 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mehmet2012

• Yeni Üye
  • *
yolda stop ediyor
« : 29 Kasım 2016, 16:00:31 »
 selam arkadaşlar yardım edin lutfen, 146 ts 1.4 var aracımdan çok memnunum ama geçen gün büyük sıkıntım başladı oğlum anahtarla oynarken kırıldı zorla çalıştırdım ama yolda giderken motor ısınınca stop ediyor olur olmaz yerlerde zor durumda kalıyorum ,sonra marş basıyor ama çalışmıyor.5 dakika sonra motor soğuyunca tekrar çalısıyor hemde tek marşla, 3 kilometre sonra yine stop ediyor ,5 dakika sonra yine çalışıyor ,çok ustaya götürdüm mekanikci elektirikçiye yolluyor ,elektirikçi mekanikçiye kime gideceğimi bulamadım acaba bu sorunun anahtar ile bağlantısı varmı yoksa tesadüf sıkıntı anahtara mı denk geldi , yardım eden arkadaşlara şimdiden tesekkurler

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: yolda ediyor stop 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.