Yukarı git

19 Kasım 2017, 17:23:19
Reklamlar  

Gönderen Konu: Yeni GIULIA !!!!! (Yeni Giulia ile ilgili herşey bu konu altında)  (Okunma sayısı 1375 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Sonunda beklenen Giulia'nın gerçek anlamda sızan ilk fotoları! Devamı ve detaylar yarın!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 23 Haziran 2015, 20:25:41 Gönderen: Veloce »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Daha iki gün öncehaberin taslağını hazırladım kaydettim, bugün bu çıktı.. Tasarım üzerine yazdıklarımı tekrar düzeltmek zorunda kaldım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Benim için hayal kırıklığı.. Hele ki bu GTA modeliyse (yle görünüyor).

Yalnız fotoları sen çekmemişken watermark koymak pek doğru değil sanki Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Edit: Resimlerin çıplak halleri:

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Tuncay'cığım fotoğrafları ben çekmedim tabiki ama dünyada ortaya dökülmeden ilk paylaşanlardan biriyim ve markamın, hem de normalde sadece Alfa Romeo ile ilgili bir logoyu yansıtan, bilmeyenler tarafından marka olduğu bile anlaşılmayan logomuzun watermark olarak fotoğraflarda yer almasında bir sakınca görmüyorum... Ha, ayrıca bu fotoları kim çekmiş, resmimiymiş, yasalmıymış? "Ben çektim" desem "hayır çekmedin" bile diyemezsin belki... Bence bazen sadece konuşmuş olmak için konuşmaya gerek yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Araca gelince, bir süre sonra herkes sevecek emin ol. Tüm benzetildiği söylenen araçlarla karşılaştırdım. Detaylarda sayısız fark var, detayları dışında zaten hepsi dört teker, değil mi? Bunun dışında teknolojik olarak birçok yenilik içerdiğini de unutmamak lazım. Detaylar yakında dillenir iyice... vs vs vs vs...
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2015, 14:22:52 Gönderen: Veloce »

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Birde fotoların çıplak halleri diye oraya eklemişsin ya, seni neden rahatsız etti bu kadar anlayamadım. Çıplak olunca spy olmadı mı fotolar? O fotoları çeken bir durumu ihlal etmedi mi? Bazen komik oluyor baya durumlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2015, 14:41:03 Gönderen: Veloce »

ByCruise

• Üye
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
abi onu boşver de, 159 sw duruyor mu?

yemişim lan aşk acısını!!! sen arabanın altını hiç yere sürttün mü???

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
abi onu boşver de, 159 sw duruyor mu?

Daha yeni ilana koyduk duruyor tabi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ByCruise

• Üye
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
ben sizi arayayım olmazsa Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yemişim lan aşk acısını!!! sen arabanın altını hiç yere sürttün mü???

ByCruise 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (25 Haziran 2015, 21:29:03)

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi

Logodan araba gözükmüyo Volkan, alfa logosu diyosun ya Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Hepimiz takip ediyoruz zaten, aynı anda öğrendik, canlı falan izledik.. Haber kısmı işin prosedürü. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sen al valla.. O paralara muhtemelen 2 tane 4C alınacak bence Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Öyle bi paraya sahip olsam 4C varken kafamı çevirip bakmam bile bu arabaya.

Neyse diğer konudan devam edelim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

eciftci

• Üye
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
    • Ticaret Sayfası
Tuncay'cığım fotoğrafları ben çekmedim tabiki ama dünyada ortaya dökülmeden ilk paylaşanlardan biriyim ve markamın, hem de normalde sadece Alfa Romeo ile ilgili bir logoyu yansıtan, bilmeyenler tarafından marka olduğu bile anlaşılmayan logomuzun watermark olarak fotoğraflarda yer almasında bir sakınca görmüyorum... Ha, ayrıca bu fotoları kim çekmiş, resmimiymiş, yasalmıymış? "Ben çektim" desem "hayır çekmedin" bile diyemezsin belki... Bence bazen sadece konuşmuş olmak için konuşmaya gerek yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Araca gelince, bir süre sonra herkes sevecek emin ol. Tüm benzetildiği söylenen araçlarla karşılaştırdım. Detaylarda sayısız fark var, detayları dışında zaten hepsi dört teker, değil mi? Bunun dışında teknolojik olarak birçok yenilik içerdiğini de unutmamak lazım. Detaylar yakında dillenir iyice... vs vs vs vs...

Bizim whatsapp grubu dünya ile yarışıyor o zaman elemanlar 20:07 de grupta paylaşıyordu bu fotoları Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo

Neyse cevbım gereksiz ağır olduğundan boş polemiklere girmemek adına edit edip sildim. Siz konularınızla devam edin kardeşim...Burdan devam etmeyip konuyu kaldırın... Uğraşamicam.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2015, 21:28:47 Gönderen: Veloce »

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo

Bizim whatsapp grubu dünya ile yarışıyor o zaman elemanlar 20:07 de grupta paylaşıyordu bu fotoları Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Değerli kardeşim, bu fotoları ben ilk burada yayınlamadım, az önce yukarıda da yazdım bak, bazen konuşmuş olmak için konuşmaya gerek yok. 20:07'de dünya canlı olarak etkinliği izlemeyi bile bitirdi, biz saatler öncesinde yayınladık bu fotoları facebook gruplarında ve kendi sayfalarımızda...

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi

Neyse cevbım gereksiz ağır olduğundan boş polemiklere girmemek adına edit edip sildim. Siz konularınızla devam edin kardeşim...Burdan devam etmeyip konuyu kaldırın... Uğraşamicam.

Volkan o kadar ciddiye alma ya, muhabbet ediyoruz şurda, hobimiz bu, işimiz falan değil ki çekişelim de kim haklı kim haksıza getirelim.. Hepimiz haklıyız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ayrıca paramız olsa hepimiz gidip de başka marka alacağımıza Alfa almamazlık etmeyiz. Ölüsü de olsa alfa alfadır sonuçta.. Burada yerden yere vurduğumuz alfalar bile sonuçta "alfa". O hissi başka markalarda arayınca mutlaka geri dönüyoruz biliyosun. O yüzden ağır konuşmak falan hiç gereği yok. Ölene kadar hep beraberiz buralarda inş. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Red147 (26 Haziran 2015, 03:13:14), Veloce (26 Haziran 2015, 01:55:36)

eciftci

• Üye
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
    • Ticaret Sayfası

Değerli kardeşim, bu fotoları ben ilk burada yayınlamadım, az önce yukarıda da yazdım bak, bazen konuşmuş olmak için konuşmaya gerek yok. 20:07'de dünya canlı olarak etkinliği izlemeyi bile bitirdi, biz saatler öncesinde yayınladık bu fotoları facebook gruplarında ve kendi sayfalarımızda...
Ben 23 ünden bahsetmiştim ayın lansamandan bir gün önce, herneyse gereksiz uzadı bu konu sorun yok benim açımdan istediğiniz fotoğrafa istediginiz damgayı basabilirsiniz

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo

Kardeşim sen burada ben Tuncay ile konuşuyorken ne sıfatla lafa girdin bilemiyorum ama bak sana bir link iliştireyim şuraya sen incele onu konu da kapansın... Biz müneccim değiliz burada senin hangi günden bahsettiğini yazmadan önce bilelim. Ben en son kendi sayfamızda 19:05'te paylaşmışım ki, daha önce 30 40 sayfada paylaştık bunları... Neyse sizin grup da çok hızlıymış ŞAMPİYONSUNUZ, bir dahaki çıkacak modelde biz araya girmeyiz : )) Bizim İŞİMİZ bu, yoksa uğraşmam böyle şeylerle. Beklerim akşamına kadar, uzatır ayaklarımı keyifle izlerim gelişmeleri.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2015, 02:09:34 Gönderen: Veloce »

eciftci

• Üye
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
    • Ticaret Sayfası

Kardeşim sen burada ben Tuncay ile konuşuyorken ne sıfatla lafa girdin bilemiyorum ama bak sana bir link iliştireyim şuraya sen incele onu konu da kapansın... Biz müneccim değiliz burada senin hangi günden bahsettiğini yazmadan önce bilelim. Ben en son kendi sayfamızda 19:05'te paylaşmışım ki, daha önce 30 40 sayfada paylaştık bunları... Neyse sizin grup da çok hızlıymış ŞAMPİYONSUNUZ, bir dahaki çıkacak modelde biz araya girmeyiz : )) Bizim İŞİMİZ bu, yoksa uğraşmam böyle şeylerle. Beklerim akşamına kadar, uzatır ayaklarımı keyifle izlerim gelişmeleri.
Forumda yazılanlara cevap vermek için bir sıfat sahibi olunması gerektiğini öğrendiğim iyi oldu ne de olsa ÖZEL bir alan burası ve ayrıca sizin gibi ŞAMPİYON arkadaşların olduğu ÖZEL konulara haddimi aşıp müdahil olmamaya da özen gösteririm ki İŞİNİZ sınırlarını ihlal etmemiş olurum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seo4Smf Tagleri: gıulıa 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.