Yukarı git

19 Kasım 2017, 11:50:56
Reklamlar  

Gönderen Konu: beyler çok acil yardımlarınızı beklıyorum bunun sebebı nedır çok acıl lutfen  (Okunma sayısı 1181 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ergin6767

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
arakadaşlar çok acıl 1-2 gundur ses boyle olmaya başladı sankı klıma komperasourunden gelıyor gıbı gaz yok ıcınde sebeb burdan mı yoksa baska bır yerden mı acıl yardım lutfen

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Kibitzer

• *
  • 65 Mesajı Toplam
    70 Kere Beğenildi
Ses zamanında benim getzdeki kayış rulmanı sesine benziyor. Motorun içinden gelmiyor değil mi? Eğer kayış rulmanı ise basit, ucuza hemen halledilir. Motorun içinden geliyorsa kötü.

Bendeki ses şu şekildeydi:

Kibitzer 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ergin6767 (29 Ocak 2016, 14:22:21)

ergin6767

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
hocam zaten ınceden kayıs seısıde gelıyordu. gergı yerının orası degısınce kayısı gerdıren rulmanmı neyse ıste Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap o değişince ses kalmadı. bakalım eger yıne klıma kompreasorunden gelırse artık oranın bılyası olabılır yarın bellı olur artık o da

Kibitzer

• *
  • 65 Mesajı Toplam
    70 Kere Beğenildi
Dediğim gibi çoook büyük ihtimalle rulman sesi. Rulman değişip ses kesildiyse problem kalmamıştır.

Kibitzer 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ergin6767 (30 Ocak 2016, 09:55:33)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Zaten gözle bariz görülüyor, alttaki rulman dağılmış, bu şekilde araç kullanılmaz... O 8 çizen rulman değiştiyse, diğerleri de o sırada kontrol edilip sağlamlığı teyit edildiyse sorun olmayacaktır.

Bu video değişmiş halimi değil mi onu anlamadık. Acil acil diye mesaj atılmış. Video da var ama sonraki mesajda değişti falan denmiş. Arada 3 saat var iki mesajda. Eğer değişmiş hali buysa ve usta bu aracı görüp bu haliyle gönderdiyse ustayı da değiştirin.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Veloce 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ergin6767 (30 Ocak 2016, 09:55:58)

ergin6767

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
hocam sabah atmıstım videoyu hocam herkesten yorumları alınca gergı rulmanının orası degıstı 120 tl ye doblonun kı oluyormus galıba sorun duzeldı o vıdeoyu atmadım. ama yıne ınceden bır kayıs sesı alıyorum bakalım hafta ıcı gıdecegım yıne

ergin6767

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
buna tekrar cvp yazmak ıstıyorum klıma kasnagından kaynaklı cıktı sorn gergı kolunu degıstırmeme ragmen klıma kasnagı ile alakalı kayıs koptu mecburen kucuk uyumlu kayıs taktık ve klımayı sımdılık devreden cıkardık

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.