Yukarı git

18 Kasım 2017, 20:38:31
Reklamlar  

Gönderen Konu: Yardım Lütfen  (Okunma sayısı 686 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CokPisman

• Yeni Üye
  • *
Yardım Lütfen
« : 23 Ocak 2017, 20:25:53 »
Herkeze selamlar..
Aracım: 166 2.0 TB 99 model
Araçta çok can sıkıcı büyük arızalar mevcut sıralarsak.

1.Şanzıman:Bütün viteslerde atıyor 1.2. ve 6. viteslere zor giriyor diğerlerine karşılattığım zaman bi cağırtı kopuyor.
2.Klima'dan geçtim kalorifer hiç çalışmıyor.
3.Kapı otomatiği çalışmıyor bütün kapıları içerden açıyorum (Allahtan sol ön kapı anahtarla açılıyor)
4.Altta yağ kaçağı mevcut (tam direksiyon altından damlatıyor gibi.
5. Turbo çıkış plastik borusu bir yerden kırık değişim şart.

Sizlerden isteğim işinin ehli usta önerileriniz İstanbul başakşehir'e yakın olursa çok iyi olur.

Şimdiden teşekkür ederim herkese hayırlı işler keyifli sürüşler.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Kunteper156

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Yardım Lütfen
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2017, 11:52:41 »
Öncelikle geçmiş olsun. Yalnız merak ettiğim bu arızaların hepsi bir anda mı meydana geldi? Keşke hepsini beklemeseydiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CokPisman

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2017, 19:16:17 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Öncelikle geçmiş olsun. Yalnız merak ettiğim bu arızaların hepsi bir anda mı meydana geldi? Keşke hepsini beklemeseydiniz.

Teşekkür ederim Aracı böyle aldım. En önemlisi şu anda şanzuman merak ettiğim nekadara mal olur veyahut çıkmasını bulabilirmiyim.

Ademm34

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2017, 00:39:37 »
Merhaba
Öncelikle geçmiş olsun diyeyim. Sorununuzun çözümü zor gibi biraz uğraştırici gibi ama hallolur umarım.  Bu arada bende basaksehirde oturuyorum ve aracim ne olursa olsun ne marka olursa olsun güvenerek tek teslim edeceğim yer gungoren bagcilar sanayi sitesindeki genç opel Muhsin usta. İlk önce müşteri olarak gittim ama sonrasında gerçek bi dost olduk. Oraya gidip beni söyleyebilirsin ki o sanayi sitesinde 2 giulietta nin aynı anda bakımı yapıldığı tek yer de diyebilirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap aracını bilgisayara bağlar bakar sonra normal kontrollerini yapıp sıkıntılarını anlatır söyler. Ne derse sıkıntı yaşarsan kefilim. Aracını göster baksın sorunları çözüm yolunu söylesin başka yere de baktir örnek maslak sanayi sitesi alfa milano yilmaz ustaya da gösterip teyit alabilirsiniz. Benim tanışma şeklim de bi opel vardı bende onu götürmüştüm aracı alacaktım ve arabayı gördü abi dedi yanlış anlama ama ben bu arabaya bakarım ederim senden de para alırım bu arabayı alacaksan eğer ben araca bakmiyim sen bu arabayı alma dert alırsın demişti bana. Ben alacağı karşılık aracı aldım yinede musterinin di arac aldim aracı istemeye istemeye ve cok sikinti yaşamıştım. Çok uzatmayayım konuyu sana da yakın bence git bi baksın parça konusunda da ne yapılır ne edilir yardımcı olur. Benim yapabileceğim yardım ancak bu yönde olur selamlar

Ademm34 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: CokPisman (26 Ocak 2017, 07:18:38)

CokPisman

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 26 Ocak 2017, 07:22:53 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba
Öncelikle geçmiş olsun diyeyim. Sorununuzun çözümü zor gibi biraz uğraştırici gibi ama hallolur umarım.  Bu arada bende basaksehirde oturuyorum ve aracim ne olursa olsun ne marka olursa olsun güvenerek tek teslim edeceğim yer gungoren bagcilar sanayi sitesindeki genç opel Muhsin usta. İlk önce müşteri olarak gittim ama sonrasında gerçek bi dost olduk. Oraya gidip beni söyleyebilirsin ki o sanayi sitesinde 2 giulietta nin aynı anda bakımı yapıldığı tek yer de diyebilirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap aracını bilgisayara bağlar bakar sonra normal kontrollerini yapıp sıkıntılarını anlatır söyler. Ne derse sıkıntı yaşarsan kefilim. Aracını göster baksın sorunları çözüm yolunu söylesin başka yere de baktir örnek maslak sanayi sitesi alfa milano yilmaz ustaya da gösterip teyit alabilirsiniz. Benim tanışma şeklim de bi opel vardı bende onu götürmüştüm aracı alacaktım ve arabayı gördü abi dedi yanlış anlama ama ben bu arabaya bakarım ederim senden de para alırım bu arabayı alacaksan eğer ben araca bakmiyim sen bu arabayı alma dert alırsın demişti bana. Ben alacağı karşılık aracı aldım yinede musterinin di arac aldim aracı istemeye istemeye ve cok sikinti yaşamıştım. Çok uzatmayayım konuyu sana da yakın bence git bi baksın parça konusunda da ne yapılır ne edilir yardımcı olur. Benim yapabileceğim yardım ancak bu yönde olur selamlar

Sayın Adem bey
Yardımınız için çok teşekkür ederim sağolun varolun..

Ademm34

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 26 Ocak 2017, 07:48:13 »
Merhaba
Hiç önemli değil çünkü sanziman sıkıntısını çeken bilir gerçekten can sıkıcı bir durum geçmiş olsun tekrardan

tayfun uca

• *
  • 117 Mesajı Toplam
    138 Kere Beğenildi
Yardım Lütfen
« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2017, 10:44:05 »
Merhabalar. Aracınızı bu sabah mahallemde gördüm. Bende 166 sahibiyim ve yıllardır alfa kullanıyorum. Arzu ederseniz tanışalım, elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.
 0535 353 30 40

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.