Yukarı git

22 Kasım 2017, 01:58:42
Reklamlar  

Gönderen Konu: vites geçişi ve boşa düşmesi  (Okunma sayısı 500 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

izmer35

• Yeni Üye
  • *
vites geçişi ve boşa düşmesi
« : 29 Eylül 2016, 00:15:17 »
sabah aracımı çalıştırıp yola çıktığımda yani araç soğuk motor daha ısınmamış şekilde 1 ve 2. vitese kadar problem yok ama 3. vitese geldiğinde N Boşa atıyor daha sonra F1 tuşana basıyorum ve araba 5. vitese geçiyor 1-2 km bu şekilde kullanıp otomatiğe aldığımda problem bitiyor. daha sonra gün içinde vites geçiş problemi yaşamıyorum araba  soğmadıkça problem yok 2-3 ustaya götürdüm problemi bulamadılar en kötüsü makinaya bağlandığında  arıza vermiyor buna benzer sorunu olupta halleden varsa yardımcı olabilirmi   araç 147 2.0 2003 model

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

tiamatx

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Ynt: vites geçişi ve boşa düşmesi
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2016, 13:42:46 »
daha önce buna benzer bir durum başıma geldi.

şanzuman yağına baktır bitmek üzere olabilir.

tokat yolunda benim arabada 3 te boşa atıyodu devamlı sonra baktık ki şanzuman yağı bitik miş.selespeed yağı değil ama karışıklık olmasın şanızman yağı 75w-90.

ondan sonra bi daha yapmadı.

Seo4Smf Tagleri: vites boşa geçişi düşmesi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.