Yukarı git


23 Ocak 2019, 09:57:50
Reklamlar  

Gönderen Konu: Veloce Alfa Romeo Yıl Sonunda Hizmete Açılacak  (Okunma sayısı 16394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Veloce

  Çevrimdışı
 • Galeri Sahibi
 • *
 • Kayıt Tarihi
  10 Ocak 2013, 21:30:47
 • İleti: 2415
 • 217 Mesajı Toplam
  295 Kere Beğenildi
  • Veloce Alfa Romeo
Veloce Alfa Romeo Yıl Sonunda Hizmete Açılacak
« : 17 Mart 2014, 04:10:45 »
Yazıma başlarken öncelikle burada bulunan tüm dostlarıma, büyük, küçük tüm kardeşlerime selam ve sevgilerimi iletmek istiyorum...

Birçoğunuzun bildiği üzere, Alfa Romeo konusunda bir yılı aşkın süre önce bir takım girişimlerim ve yatırımlarım olmuştu. Bu yatırımlar, Alfa Romeo ile olan gönül bağımı devam ettirerek, profesyonel anlamda da hayatımın bir parçası olması için yaptığım yatırımlardı. Markamız için eksik gördüğüm bir konu üzerine gerekli gördüğüm için, ikinci el araç alım satımı ve zaman zaman avantajlı fiyatlar ile "0" km araçların satışının yapılacağı bir yer açma konusunu hayata geçirmek için gereken adımları atmıştım. Şu an bu süreç devam etmekte.

"Nedir bu eksik gördüğüm?" noktasına dönersek, herşeyden önce gelen "güven" konusunda Alfa Romeo almak isteyen, özellikle markaya aşina ya da geçmişte bir tanesine sahip olmuş olan alıcı kitlesinin huzursuz olmaları ve büyük ölçüde bu güven sorununu yaşamaları diyebilirim. Araç almak için kararını vermiş bulunan alıcıların çoğunun kafalarında bir sürü acabalar belirmekte, bu acabalar endişe durumu oluşturmakta, dolayısıyla genel olarak huzurlu bir alışveriş süreci geçmemekte olup, bir araç satın alınsa bile endişeler ve güvensizliker devam etmekte...

Bu noktada Veloce Alfa Romeo'da kullanıcıların satın alacakları araçlar özenle seçilmiş, Türkiye'deki ortalamanın çok çok üzerinde olan en iyi kondisyondaki araçlar olup, gerçek anlamda bizzat kendime alıyormuşçasına seçip, titizlik ve özenle kontrollerini yaptırıp kullancıya sunduğum araçlar olacaktır. Asla ve asla ağır hasarları bulunan, doğru dürüst servise gitmemiş olan, dökülmek üzere olan ya da hırpalanmış araçlar Veloce Alfa Romeo showroom'unda bulunmayacaklar. Aşırı km'ler yapmış araçlar, geçmişi hakkında hiçbir bilgi bulunmayan ne olduğu belli olmayan, nerden geldiği konusu karanlık olan araçlar, yine çatımız altında bulunmayacaklar. Bir Alfa Romeo almak için kararını vermiş olan kullanıcı, aklına koymuş olduğu modeldeki aracın ciddi anlamda Türkiye'deki en iyi örneklerinden birini Veloce Alfa Romeo çatısı altında bulacak. Kendi binmeyeceğim bir aracı başkasına satmak amaçlı olsa dahi satın alıp işyerime koymayacağıma emin olabilirsiniz. Hiçibirinizin bundan şüphe etmesini istemem. Konsinye araçlar olursa eğer, bu noktada araç sahipleri ile gerekli bilgi alışverişinin yapılabilmesi için elimden gelen tüm kolaylık ve irtibatı sağlayacağımdan da kimse şüphe etmesin.

Araç ekspertizleri yapıldıktan sonra en iyi örneklerden seçilmiş araçları alacak olmama rağmen, kullanıcı aracı istediği şekilde, istediği yetkili ya da yetkisiz servis ve ustaya baktırabilecektir.

Bunlardan ayrı olarak araç satışının dışında, yoğun olmamakla birlikte yüksek kalitede Alfa Romeo aksesuarları (parça değil), bir takım kaliteli giyecek ve küçük aksesuarlar, Alfista'ya hitap edebilecek çeşitli ürünler yine en kalitelilerinden seçilip kullanıcılara sunulacaktır.

Şu an içinde bulunduğumuz süreç, şehir içinde araç satışının yasaklanmış olması, mevcut oto galerilerinin hepsinin mühürlü olmaları ve yeni iş yerlerinin resmi olarak açılamaması, bu işi yapanlara devlet tarafında en son bir ek süre daha verilmiş olmasına rağmen sürenin sonlanmasının ardından daha ciddi şekilde şehir dışına taşınacak olmalarından dolayı mecburen beklemekte. Veloce Alfa Romeo'nun yer alacağı showroom'umumu tüm bu sebeplerden dolayı yasaların müsade ettiği ve otomobil ticaretinin bu yasaklardan etkilenmeden yapılabilecek olduğu yepyeni bir noktada açmaya karar vermiş ve bir yılı aşkın bir süre önce şu an hala inşaatı devam etmekte olan işyerimi satın almıştım. Bahsettiğim süreç, bu inşaatın 2014 yılı Aralık - 2015 başları gibi tamamlanıp teslim edilmesiyle birlikte bitmiş olacak ve Oto World Asya projesi içerinsinde Veloce Alfa Romeo ilk günden yerini alacaktır.

Veloce Alfa Romeo özellikle dostlarımız için, uzun yıllardan beri edinilmiş Alfa Romeo tecrübesinin tamamen kullanıcıya yansıtılacağı, emsalleri arasında kıyaslama yapıldığında aralarında en elit olan, tecrübenin bilgi ve eğitim ile harmanlandığı, sadece araba alım satımı yapılan bir nokta değil, diledikleri zaman Alfista'yı ağırlamaktan mutluluk duyacak olan bir "kafanızı dağıtma" ve "hobi" noktası da olacak. Alfa Romeo sohbeti için her zaman kapılarımız açık olacak...

Sizlerle paylaştığım bu duyuruyu aranızda zaten çok önceden bilenler var. Bilmeyip arada kalan "acaba" diyenleriniz de vardı belki... Hatta aranızda kendi araçlarımdan almış olan dostlarımız da var. Bugüne kadarki araçlarımın hepsi kendi zevkim için almış olduğum, kullanmak amaçlı satın alıp, ticari amaç gütmemiş olduğum araçlardı. Bu noktadan sonra yavaş yavaş satmak için de araç alıp, yine kendim uzun süre kullanacakmışçasına titizlik ve özenle seçtiğim araçlarımdan bazılarına şahit olabilirsiniz. Örneğin en son ilan vermiş olduğum siyah spor paketli Giulietta gibi.

Burada bulunma amacım ticari olmayıp tamamen sizler gibi araçlarıma olan bağımdan, onları araçtan çok birer hobi olarak görmemden dolayıdır ve ayrıca tamamen sizler gibi tecrübe paylaşmak ve eğlenemektir. Konu işyeri noktasına geldiğinde, foruma yeni üye olacak olanlarında bilmeleri ve öğrenmeleri için burada gördüğünüz tüm reklam alanlarında zaten gerekli ilanları göreceksiniz. Bu şekilde de bu eğlence ortamımıza bir nebze olsun katkıda bulunmuş olmaktan memnuniyet duyacağım. Yönetici dostumuz Emrah'ın da bu konularla ilgili bilgisi zaten bulunmakta. Hatta bu duyuru biraz geç kalmış bile diyebiliriz.

Sabırla yazdıklarımı okuduğunuz için herbirinize tek tek teşekkür ediyorum. Bu ya da farklı bir konu ile ilgili sormak ya da danışmak istediğiniz herhangi birşey olursa mutlaka sormanızı, danışmanızı isterim. İnşallah kısmet olup hizmete başladığımızda hepinizi sohbete bekleyeceğim.

Sevgi ve saygılarımla,

(Veloce) Volkan KUYUMCU

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap (yakında)

Not: Yukarıda belirttiğim tüm web adresleri tarafıma aittir, hizmete açmak için bekletmekteyim.

« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2015, 18:18:13 Gönderen: Veloce »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Veloce 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: makinaci (30 Nisan 2014, 12:21:46)

Veloce

  Çevrimdışı
 • Galeri Sahibi
 • *
 • Kayıt Tarihi
  10 Ocak 2013, 21:30:47
 • İleti: 2415
 • 217 Mesajı Toplam
  295 Kere Beğenildi
  • Veloce Alfa Romeo
Hakkında

İkinci El ve 0'km Alfa Romeo Otomobil Alım Satımı
Commerce of Used and Brand New Alfa Romeo Cars

Misyon

Veloce Alfa Romeo, ikinci el Alfa Romeo araçlar arasından benzerleri arasında en temiz, en güvenilir, ayrıca çoğunlukla geçmiş kullanıcıları bilinen ve geçmiş servis bilgileri kayıt altında olmasına dikkat edilen araçları, yeni sahiplerine "akıllarında soru işaretleri bırakmayacak şekilde" temin etmeyi misyon edinmiştir.

 Bünyemize kattığımız araçlarımızı uzun yıllar kendimiz kullanacakmışçasına, titizlikle, ayrıntılı ekspertizlerini yaptırarak seçip, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor, zaman zaman 0'km araçları da liste fiyatlarından daha ucuz şekilde yeni sahipleri ile buluşturmayı amaçlıyoruz.

***
 Our mission as Veloce Alfa Romeo is to leave our customers without any doubts about their purchases by providing the best conditioned and most trusted, beside mostly well known backgrounded used cars among their alikes, which we strictly pay attention them to have service records as well.

 We choose our used cars by assessing every detail very carefully before offering them for your appericiations as if we have them for our own usage for a long period of time and occasionally we aim to offer you brand new cars with very competitive distributor prices.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

egeozal1

  Çevrimdışı
 • *
 • Kayıt Tarihi
  18 Haziran 2013, 23:54:44
 • İleti: 2253
 • 126 Mesajı Toplam
  135 Kere Beğenildi
Volkan abim Allah iş rastlığı versin. En kısa zamanda piyasada üst sıralarda yer edineceğine inanıyorum. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


Tapatalk

Ti amo Alfa Romeo...

egeozal1 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (17 Mart 2014, 14:51:54)

halil

  Çevrimdışı
 • *
 • Kayıt Tarihi
  20 Şubat 2012, 10:56:45
 • İleti: 2634
 • 117 Mesajı Toplam
  136 Kere Beğenildi
alfa camiasına hayırlı uğurlu olsun.büyük bir boşluğu dolduracağına şüphem yok.


halil 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (17 Mart 2014, 14:51:59)

Tolga033

  Çevrimdışı
 • *
 • Kayıt Tarihi
  21 Nisan 2013, 13:55:54
 • İleti: 2136
 • 264 Mesajı Toplam
  316 Kere Beğenildi
Hayırlı olsun.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tolga033 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (17 Mart 2014, 14:52:02)

Ormanci

  Çevrimiçi
 • *
 • Kayıt Tarihi
  16 Kasım 2011, 16:42:05
 • İleti: 702
 • 74 Mesajı Toplam
  85 Kere Beğenildi
Hayırlı olsun, fikir güzel, inşallah başarılı olur.


Ormanci 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (17 Mart 2014, 14:52:05)

mehmetali07

  Çevrimdışı
 • Üye
 • *
 • Kayıt Tarihi
  15 Ağustos 2013, 20:03:38
 • İleti: 191
 • 26 Mesajı Toplam
  88 Kere Beğenildi
Hayırlı olsun, istanbula geldiğim zamanlar ziyaret edeceğim ilk yerlerden birisi olur, tekrar hayırlı olsun


mehmetali07 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (17 Mart 2014, 15:51:55)

Tatmir07

  Çevrimdışı
 • *
 • Kayıt Tarihi
  17 Ekim 2011, 17:18:44
 • İleti: 3204
 • 89 Mesajı Toplam
  100 Kere Beğenildi
Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Halil Bey'in de dediği gibi Alfa Romeo ile ilgili yeni bir açılım sağlayacağına inanıyorum. Kolaylıklar diliyorum.


Tatmir07 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (17 Mart 2014, 16:10:09)

muradk2

  Çevrimdışı
 • *
 • Kayıt Tarihi
  23 Mayıs 2013, 14:49:28
 • İleti: 517
 • 47 Mesajı Toplam
  57 Kere Beğenildi
Abi şimdiden bol ve bereketli işlerin olsun. Bundan sonra en önemli uğrak noktalarımızdan olacağı kesin.
Merakla bekliyoruz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

muradk2 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (17 Mart 2014, 20:06:30)

hasansezerus

  Çevrimdışı
 • Üye
 • *
 • Kayıt Tarihi
  03 Temmuz 2012, 20:15:16
 • İleti: 132
 • 15 Mesajı Toplam
  16 Kere Beğenildi
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun..

Herkes hakettiği gibi yaşıyor..

hasansezerus 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (17 Mart 2014, 20:06:23)

Veloce

  Çevrimdışı
 • Galeri Sahibi
 • *
 • Kayıt Tarihi
  10 Ocak 2013, 21:30:47
 • İleti: 2415
 • 217 Mesajı Toplam
  295 Kere Beğenildi
  • Veloce Alfa Romeo
Tüm dostlara iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. Elimizden gelenin en iyisini dürüstlükten asla ödün vermeden yapacağız...

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

AlfinotomotivAnkara

  Çevrimdışı
 • Servis Yetkilisi
 • *
 • Kayıt Tarihi
  12 Aralık 2011, 17:43:53
 • İleti: 448
 • 13 Mesajı Toplam
  15 Kere Beğenildi
Hayırlı olsun piyasaya Hoşgeldiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

AlfinotomotivAnkara 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (17 Mart 2014, 21:04:03)

Veloce

  Çevrimdışı
 • Galeri Sahibi
 • *
 • Kayıt Tarihi
  10 Ocak 2013, 21:30:47
 • İleti: 2415
 • 217 Mesajı Toplam
  295 Kere Beğenildi
  • Veloce Alfa Romeo
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Hayırlı olsun piyasaya Hoşgeldiniz.

Teşekkür ederim, uzun zamandır içindeyim aslında ama profesyonel olarak yeni bir sayfa açtım diyelim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kibitzer

  Çevrimdışı
 • *
 • Kayıt Tarihi
  14 Ekim 2011, 20:59:25
 • İleti: 553
 • 66 Mesajı Toplam
  71 Kere Beğenildi
Dostum hayırlı olsun. Tam da o dönemlerde satılık veya takaslık bir 156 sahibi olup, kendime bir Giuliette veya 159 arıyor olacağım kısmetse. Bakalım zaman ne gösterecek Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


Kibitzer 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (17 Mart 2014, 21:11:36)

Veloce

  Çevrimdışı
 • Galeri Sahibi
 • *
 • Kayıt Tarihi
  10 Ocak 2013, 21:30:47
 • İleti: 2415
 • 217 Mesajı Toplam
  295 Kere Beğenildi
  • Veloce Alfa Romeo
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Dostum hayırlı olsun. Tam da o dönemlerde satılık veya takaslık bir 156 sahibi olup, kendime bir Giuliette veya 159 arıyor olacağım kısmetse. Bakalım zaman ne gösterecek Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Teşekkür ederim Zafer... Hayırlısı olsun diyelim. Gönlüne göre birşey bulabileceğimize eminim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Keşke geçen gün imkanın olsaydı da altında yorum yazdığın aracı sana verseydik, 5. günde satıldı...

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: sonunda veloce hizmete açılacak 
 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.