Yukarı git

18 Kasım 2017, 20:53:09
Reklamlar  

Gönderen Konu: VELOCE ALFA ROMEO web sitesi artık yayında!  (Okunma sayısı 2173 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mchmct

• *
  • 12 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Hayırlı olsun çok güzel olmuş. Hala istediğim 159' u bulamadım Volkan bey. İnşallah sizden almak nasip olur:)

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Antalya

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Hayırlı olsun çok güzel olmuş. Hala istediğim 159' u bulamadım Volkan bey. İnşallah sizden almak nasip olur:)

İnşallah ama kendimiz binmeyeceğimiz aracı almadığımız için bu ara pek 159 aracımız olmuyor... Olduğunda mutlaka irtibata geçeriz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

mchmct

• *
  • 12 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Takip ediyorum sizin siteyi zaten. Geçen bordo vardı 1 tane 159 hemen satıldı sanırım. Haberlerinizi bekliyorum saygılar.

Antalya

mchmct 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (20 Şubat 2015, 00:53:00)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Takip ediyorum sizin siteyi zaten. Geçen bordo vardı 1 tane 159 hemen satıldı sanırım. Haberlerinizi bekliyorum saygılar.

Bu arada hem size hem de tüm 159 düşünen arkadaşlara, Giulietta öneririm. Giulietta 159'un tüm kabiliyetlerine sahip bir araç olduğu gibi, hala üretilmekte olan, gayet stabil ve modern bir araç. Doğru düzgün bir 159 bile her türlü sürprize gebeyken, sorunsuz bir Giulietta çok daha mantıklı kanımca. 159 tercihi arka koltuk, bagaj kapasitesi vs. gibi konular içinse eğer, mutlaka bir 159 arka koltuk (çok dar) denemesi ve Giulietta arka koltuk denemesi yapmanızı tavsiye ederim. Ayrıca bagaj olarak da ciddi bir fark göremeyebilirsiniz. Giulietta 350 litre bagaj hacmine sahipken, az bir farkla 159 bagajı 405 litre hacime sahip...

Özet olarak Giulietta dururken 159'a verilen paraya -araç aşırı temiz ve hesaplı olmadıkça- değeceğini düşünmüyorum. Tabiki 159 da çok şık ve ağır bir araç fakat tertemiz, bol aksesuarlı ve düşük km'li bir elin parmağını geçmeyen örneklerin fiyatları ciddi anlamda yüksek.

mchmct

• *
  • 12 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
159 un görüntüsü hoşuma gidiyor ama sizin tavsiyenizde hep aklımın bir kenarında duruyor Giulietta ile ilgili.

Antalya

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
Bir gün Alfa alacak duruma gelirsem uğrarım..  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tolga033 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (22 Şubat 2015, 05:00:12)
Seo4Smf Tagleri: sitesi artık veloce yayında 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.