Yukarı git

20 Kasım 2017, 06:40:59
Reklamlar  

Gönderen Konu: ...ve Yeni Giulia Tanıtıldı  (Okunma sayısı 9183 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
...ve Yeni Giulia Tanıtıldı
« : 24 Haziran 2015, 19:39:51 »
Haber için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yaptıklayabilirsiniz...

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 24 Haziran 2015, 20:03:57 Gönderen: Tuncay N »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Tuncay N 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ByCruise (24 Haziran 2015, 20:34:06)

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
Ynt: ...ve Yeni Giulia Tanıtıldı
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2015, 20:48:40 »
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

emin

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    58 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2015, 21:01:01 »
Qv olmayan versiyonun on ızgarası daha normal olabilir diye dusunuyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

associate

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2015, 21:11:09 »
Giulia'ya bakınca, insan şöyle düşünüyor: Alfa uzun, hayat kısa Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

segui il tuo corso e lascia dir le genti

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 24 Haziran 2015, 21:22:11 »
Arkadaşlar tek beğenmeyen, hatta uyuz olan ben miyim?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

emin

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    58 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 24 Haziran 2015, 21:38:20 »
Tuncay 2 saattir aralıksız yorum video geziyorum araçla ilgili. Baktıkça daha fazla aşık oluyorum. Üzülüyorum nasıl binecegim diye.
Yorumlar da karışık baya.

Kalbimiz ne diyorsa o.

Canlı görmek gerek tabi ama,video bi başka. Maserati Ferrari esintileri, alfa markası ve o ses.

Ben çok heyecanlandim

Teknik detaylari yazmışsın zaten. Ama sanki 4c den de birseyler var performansa ve sportiflige dair.

Tanisan seversin aslında ☺

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emin 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: wolkanw (24 Haziran 2015, 22:13:39), Tolga033 (24 Haziran 2015, 21:59:39)

murat_016

• Üye
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 24 Haziran 2015, 21:40:44 »
Arkadaşlar tek beğenmeyen, hatta uyuz olan ben miyim?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

hayır bende beğenmedim f30 3 serisi resmen,ön farlarıda a3ü andırıyor

F7R Megane coupe

ykpogutcu

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    110 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 24 Haziran 2015, 21:47:30 »
Tuncay abi deme böyle Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Videolarda ben baya beğendim özellikle. Fiyat konusunda meraklıyım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ufak bi çılgınlıkla alınabilcek fiyatlarda olma ihtimali var mı acaba yoksa biraz uçuk fiyatlar mı duyarız ki ? Fiyat tahminimi 90.000€ olarak yapmıştım sanırım qv için en azından doğru bi tahmin yaptım bence Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

2020 gibi Giulia düşünebilirim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

αℓƒα яσмєσ ιѕ ℓιƒє ѕтуℓє... HIZLI ARABALAR İÇİN TEŞEKKÜRLER ALLAHIM.

associate

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 24 Haziran 2015, 21:48:43 »
Öncelikle güzel yazın için tebrik ederim Tuncay. Zihnine sağlık.
Tek beğenmeyen sen değilsindir elbette, hatta uyuz olan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Aslında sanırım hepimiz şu an uçta duygular yaşıyoruz. Ya aşık olduk ya da nefret ettik. Ortasını bulmak zor. Neticede en azından 2-3 yıldır beklediğimiz, bugünkü tanıtım tarihi verildiğinden beri de deli gibi düşlediğimiz ve son günlerde de kalp ritmimizi bozma pahasına düşlediğimiz ve uykularımızı kaçıran bir model. Elbette QV dışındaki versiyonları çok daha fazla eleştiri de alacak. Belki zaman geçtikçe, deneme sürüşlerini gördükçe, canlı halini görünce, daha fazla deneyim edinince duygularımız da uçlardan "normal"e dönmeye başlayacak.

segui il tuo corso e lascia dir le genti

associate 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tolga033 (24 Haziran 2015, 21:58:50)

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 24 Haziran 2015, 22:11:51 »

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 24 Haziran 2015, 22:26:35 »
Tuncay abi deme böyle Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Videolarda ben baya beğendim özellikle. Fiyat konusunda meraklıyım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ufak bi çılgınlıkla alınabilcek fiyatlarda olma ihtimali var mı acaba yoksa biraz uçuk fiyatlar mı duyarız ki ? Fiyat tahminimi 90.000€ olarak yapmıştım sanırım qv için en azından doğru bi tahmin yaptım bence Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

2020 gibi Giulia düşünebilirim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yakup farkında mısın bilmiyorum da, QV modeli 3 litre ÖTV aralığına gelecek ve rakibinin fiyatı 500.000 tl civarında. 400 bin tl'den aşağıya görürsen öp de başına koy Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bu durumda da 4C gibi bir efsane varken, şahsen o kadar param olsa buna o parayı vermem için deli olmam lazım. Tabii ki aile aracı olarak alan, 4 kişilik normal bir otomobil isteyen biri için, BMW almak istemeyen (?) biri için mantıklı olabilir..

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 24 Haziran 2015, 22:32:41 »
Öncelikle güzel yazın için tebrik ederim Tuncay. Zihnine sağlık.
Tek beğenmeyen sen değilsindir elbette, hatta uyuz olan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Aslında sanırım hepimiz şu an uçta duygular yaşıyoruz. Ya aşık olduk ya da nefret ettik. Ortasını bulmak zor. Neticede en azından 2-3 yıldır beklediğimiz, bugünkü tanıtım tarihi verildiğinden beri de deli gibi düşlediğimiz ve son günlerde de kalp ritmimizi bozma pahasına düşlediğimiz ve uykularımızı kaçıran bir model. Elbette QV dışındaki versiyonları çok daha fazla eleştiri de alacak. Belki zaman geçtikçe, deneme sürüşlerini gördükçe, canlı halini görünce, daha fazla deneyim edinince duygularımız da uçlardan "normal"e dönmeye başlayacak.

Teşekkürler. Canlı hali kesinlikle çok önemli. Ama şöyle de bir şey var. Araç 3 serisinin resmen kopyası. Ghibli platformu üzerine F30 3 serisi replikası yapalım deseler ancak bu kadar olurdu. Önden bakıncao kadar çok eleştirilen Giulietta'nın ön tasarımını, o yuvarlak hatları yine alıp aynen koymuşlar.. Eleştirilen farları da değiştirdik mi millet yer diye düşünmüşler. Arka stoplar Maseratiden devşirme, direksiyondaki tuşlar yine sağdan soldan, vites ordan burdan, havalandırma delikleri mercedes çakması, ekran kontrol düğmesi bmw'den yine, beyaz araçtaki jantlar direkt 3 serisi taklidi, bagaj kapağı neredeyse Audi A3...

Alfa Romeo taklit edilen bir markadır, taklit eden değil. Şu ana kadar ürettiği tüm tasarım detayları başka markalarca kendi markalarına uyarlanmıştı, ama bu modelde bu kadar çok kopyayı görüne açıkçası benim midem bulandı. Hadi genel çizgiler yine harika olur, içeride maliyet odaklı böyle şeyler olabilir belki ama çizgiler de karbon kağıdından alınmışçasına BMW 3 serisi.. Yandan birebir. Bu kadarını fan render'ı veya fotoşopu olarak görsem "saçmalamayın, Alfa yapmaz böyle taklitçilik" derdim.

Ama kabuğun altında teknik detaylar çok değişik aslında, onlara odaklanmamız gerekirken benim kafam resmen şu devşirme karosere takıldı kaldı.. Hele o ön taraftaki ızgaralar..... Öfffffff.. Ucuzluk kokuyor resmen.

Keşke motoru, yürüyen aksamı, motor sesini, yol tutuşu falan konuşabilecek kadar hevesim kalsaydı.

khor

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 24 Haziran 2015, 22:33:20 »
Çok etkileyici performans değerleri. Tipi konusunda biraz kararsızım. Belli açılardan çok iyi duruyor. Önden giulietta ile benzer, yandan farklı bir tip. Fiyat 4C'den bile pahalı olur kesin. Tipe değil de performans ve kullanım tadına bakmak lazım bence. Ama şu resimdekine yakın olaymış süper olurmuş.

« Son Düzenleme: 24 Haziran 2015, 22:39:17 Gönderen: khor »

khor 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (24 Haziran 2015, 22:40:24)

muzaffersan

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 24 Haziran 2015, 22:34:14 »
ilk baş bendede olumsuz hava vardı ama fotolara iyice baktıktan sonra beğenmeye başladım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 24 Haziran 2015, 22:41:28 »
Bazı fan render'ları kesinlikle daha iyi..

Düşünsenize bir de Tipo 952'yi duyan apaçi tayfanın şimdi de Giulia için "Tipo şasisi kullanıyomuş bunlar yea" dediğini.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: tanıtıldı giulia 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.