Yukarı git

21 Ağustos 2018, 20:29:29
Reklamlar  

Gönderen Konu: Uyarı lambalarının bir anda yanması sorunu  (Okunma sayısı 612 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dark1907

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Uyarı lambalarının bir anda yanması sorunu
« : 12 Şubat 2018, 17:30:26 »
Merhaba arkadaşlar bu sabah aracı çalıştırdığım gibi motor ikaz işareti starstop devre dışı uyarısı lastik basınç devre dışı ve bir kaç tane daha ikaz lambası yandı .aradan bir saat geçtikten sonra hepsi söndü yanma sebebi ne olabilir?akünün azalması ile ilgili bir sorun olabilir mi yoksa daha ciddi biley mi var?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

heavythunder

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
Akünden yüksek ihtimalle

heavythunder 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: dark1907 (13 Şubat 2018, 01:24:17)

sbk0655

• *
  • 28 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
Bu arizalar genel olarak aku ile ilgili problemlerde hep birlikte ortaya cikar.Bir saat sonra sonmesi de akunun sarj olmasindan kaynakli.Yeni akü ile birlikte sorun kalmaz yuksek ihtimalle.

EVA-L19 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dark1907

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Benim düşüncemde o yönde kafamı karıştıran tek konu tüm uyarı ikazlarının yanmasına rağmen akü uyarısının gelmemesi  neyse hayırlısı artık diyeli cevaplarınız için tşkler

dark1907

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Arkadaşlar geçen gün tüm arıza Işık’ları yandı demiştim neyse bi ara benzinlide girdim yakıt aldım tüm ılıklar söndü rastlantı dedim bugün sabah Işık’lar yine yandı dur bi yakıt layık dedim ve ilginçtir yakıt alınca yine tüm uyarı lambaları söndü bu konu hakkında fikri bileğisin olan var mı?

dark1907

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Arkadaşlar herkese merhaba konuyu daha önce de açmıştım. Çok ilginç bir sorun ile karşı karşıyayım haftada bir iki defa aracı çalıştırırken rölantide 1 dk falan bekleyince Bir Anda tüm arıza Işık’ları yanıyor gün içinde bir kaç kapatıp çalıştırma ile tekrar düzeliyor lütfen bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olsun en yakın yetkili servis 400 km uzakta

Seo4Smf Tagleri: anda uyarı yanması lambalarının 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.