Yukarı git

18 Kasım 2017, 20:45:26
Reklamlar  

Gönderen Konu: Turbo Basınç Göstergergesi  (Okunma sayısı 374 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

shalles

• Yeni Üye
  • *
Turbo Basınç Göstergergesi
« : 16 Temmuz 2017, 04:30:45 »
Arkadaşlar herkese merhaba daha önce konu açılmış ama hepsini okudum açıkçası pek de aradığım net cevabı bulamadığım için tekrardan konuyu paylaşmak istedim. 2011 model 170 128.000 km guilettam var 2 yıldır kullanıyorum geçen basınç sensörü ekranını kontrol etmek için d modunda açık bıraktım ancak kutucuklar full dolmuyo yolun durumuna göre 1 yada 2 kutucuk eksik kalıyor. acaba bununla ilgili olarak bir yardımcı olacak olan varsa çok sevinirim.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

altunc

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Ynt: Turbo Basınç Göstergergesi
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2017, 12:57:35 »
Merhabalar. Bu durumun olusmasina sebep olan hava kacaklari olabilir. Bypass valfi ve turbo hava baglanti borularini kontrol etmenizi tavsiye ederim

shalles

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2017, 03:38:17 »
maalesef uzun süredir yurt dışında olduğum için yazamadım sizinde dediğiniz gibi gaz kelebeğinin ordaki turbo borusu alttan delinmiş ve ordan kaçak yapıyor. o parça tek halde satılmıyor soba dirseği gibi diyebiliriz. servis borunun komple değişmesi gerektiğini söyledi ve bana 890 liralık bir rakam çıkardılar. bende sanayide bir alfa ustasına gittim usta saolsun 50 tl bu işi çözdü. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sonra teste çıktık ve basınç göstergem full oldu aracım şuan sorunsuz bir şekilde yine akıyo.

cihankardes

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2017, 13:55:59 »
Guzel konu olmus.

Ben de bi bakayim full doluyor mu

Seo4Smf Tagleri: turbo basınç göstergergesi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.