Yukarı git

19 Eylül 2018, 12:48:07
Reklamlar  

Gönderen Konu: titreme sorunu  (Okunma sayısı 499 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

abar45

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
titreme sorunu
« : 26 Aralık 2017, 11:27:36 »
oncelikle merhaba,2014 alfa romeo giulietta 1.6 jtdm2 aracimda son zamanlarda arac rolantide iken titreme  sorunu yasiyorum ve sol dikiz aynamda da bu titresim cok fazla hissediliyor ama arac harekete gectiginde bu titresim geciyor bunun nedeni ne olabilir? lutfen yardim!!!

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ormanci

• *
  • 74 Mesajı Toplam
    85 Kere Beğenildi
Ynt: titreme sorunu
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2017, 13:11:08 »
Alfa forumlarının en çok araştırılmadan açılan başlıklarına hoşgeldiniz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

1. Sağ ön taraftan metalik ses geliyor... (Turbo sesi)

2. Aracım titriyor, ayna titriyor... (motor kulağı)

Cevap: Kaputu açtığınızda motorun sol yanındaki kulak değişmesi gerekiyor.

abar45

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2017, 13:51:26 »
çok teşekkürlerler🙂bende  biraz araştırmistim forumlarda aynanin titremesini soylediginiz gibi motor kulagindan oldugunu soylemisler ama rolantide iken titremesi kafami karistirdi bende servisi aradim enjektorlerle ilgili bisey olabilirmis aynayida soyledigim de parcalarinin gevsemis olacagini soylediler kafam karisti acaba hic servise gitmeden internetten motor kulagini alip degistirtmelimiyim?

abar45 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Alimdlc (27 Aralık 2017, 08:24:28)

Celikoglu53

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2017, 08:09:12 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
çok teşekkürlerler🙂bende  biraz araştırmistim forumlarda aynanin titremesini soylediginiz gibi motor kulagindan oldugunu soylemisler ama rolantide iken titremesi kafami karistirdi bende servisi aradim enjektorlerle ilgili bisey olabilirmis aynayida soyledigim de parcalarinin gevsemis olacagini soylediler kafam karisti acaba hic servise gitmeden internetten motor kulagini alip degistirtmelimiyim?

hayır kardeşim. direkt olarak motor kulağı ile ilgili bostancı sanayi de alfagaraj muttalip var ben orada değiştirdim hem ucuz hem güzel kaliteli işçilik. araştırırsan carium sportivo vs de var fazla fiyat verdikleri için gitmemiştim ama tercih senin araştır aklına yatan neresi ise oraya git hallederler tüm ustalar iyidir.

Seo4Smf Tagleri: titreme 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.