Yukarı git

22 Kasım 2017, 14:07:15
Reklamlar  

Gönderen Konu: Sürücü Kapısı İç Kol Kırılma Problemi Hk.  (Okunma sayısı 1086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Moskay

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Herkese Merhabalar,

2014 model Giulietta'mın sürücü iç kapı kolu eşim açarken üstelik kırıldı. Eşim diyorum çünkü kaba kuvvet vs uygulanmadı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Her neyse, bugün Birmot'a gittim ve sol ön sürücü kapı kollarında bu durumun kronik olduğunu ve parçanın firma tarafında ücretsiz değiştirildiğini söylediler. Hemen sipariş verdiler yaklaşık 20 gün sonra geliyormuş ama olsun orjinal parça ile değişecek şuan.

Demem o ki, bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa sol ön kapı iç kolu için. Birmot vs. servislerde bu konu hakkında bilgi vererek ücret ödemesinler bosuna.

Herkese kazasız belasız yollar  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 29 Ekim 2016, 18:23:37 Gönderen: Moskay »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Moskay 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: gorkemokan (17 Ekim 2017, 11:53:15)

ahmet.s

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Benim anlamadığım araç makyaj gördüğü halde bu kırılma problemini neden çözememişler.

Moskay

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Benim anlamadığım araç makyaj gördüğü halde bu kırılma problemini neden çözememişler.
Haklisin o da ayri bir konu

Sent from my iPhone using Tapatalk

cagdas oto izmir

• Üye
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
Degisimini eski 2011 2012 lerde yaparlarsq güzel olur gecen bi gıulietta da gordum 2 tel baglamis bahce kapisi gibi olmus Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moskay

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Degisimini eski 2011 2012 lerde yaparlarsq güzel olur gecen bi gıulietta da gordum 2 tel baglamis bahce kapisi gibi olmus Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorma valla ben de camı aç kapa yaparak devam ediyorum şuan yeni parça gelene kadar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

dexmod

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Arkadaşlar aynı problem bende de vardı. kapı içi komple değişcek dediler, hırs yaptım kendim söktüm kapı içini o kadar basit ki parça kapı içine sabit yapılmış ve kırılan yer minicik pul gibi bir plastik servis 1500 tl istedi ben japonla yapıştırdım ve kullanıyorum bir problem yok. bazen böyle arızaları kendimiz bile yaparız. 1500 tl ne demek ya

dexmod 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: cihankardes (26 Aralık 2016, 20:19:57)

cihankardes

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Arkadaşlar aynı problem bende de vardı. kapı içi komple değişcek dediler, hırs yaptım kendim söktüm kapı içini o kadar basit ki parça kapı içine sabit yapılmış ve kırılan yer minicik pul gibi bir plastik servis 1500 tl istedi ben japonla yapıştırdım ve kullanıyorum bir problem yok. bazen böyle arızaları kendimiz bile yaparız. 1500 tl ne demek ya

Tebrik ederim!

farukakgun

• Üye
  • *
Giu alacağım inş ama bu kapı kolu kırılmasından çok korkuyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

mkocak23

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
6 ay önce benim de sol ön kapı kolu kırılmıştı . Ankara Akota yarım saatte ücretsiz yenisini taktı.

mkocak23 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: alfacello (04 Kasım 2017, 23:49:54)

gorkemokan

• Yeni Üye
  • *
Bugün başıma gelen bu olaydan sonra, en üstteki arkadaşın yazdığı mesajı görmek içime su serpti gerçekten.
Aracımın garantisi dolalı 3 ay kadar oluyor, umarım bununla ilgili bir problem çıkartmazlar. Çünkü yukarıdaki arkadaşın model ve attığı mesajın yılına baktığımızda sorunun garanti süresi içerisinde olduğu anlaşılıyor.
Birmotla konuyla ilgili görüştüm, geri dönüş bekliyorum. Umarım sorunusuz bir şekilde halledebilirim.
ilk mesajı yazan arkadaşada teşekkürler bu arada.

codemans

• Yeni Üye
  • *
İyi günler herkese.Aynı problem bugün sabah başıma geldi.Şöför kapısı iç kol boşa çıktı açılmıyor.Daha önce forumlardan okumuştum ve başıma gelmesinden korkuyordum ve geldi.Ankara'da yaşıyorum.Bir bilgisi önerisi olan var mı?yardımcı olursanız sevinirim...

Emrecan16

• Yeni Üye
  • *
Arkadaslar benimde bugun kapi kolum kirildi.Biraz arastirdim ebayda 55 dolara tek parca satiliyor.MRAGLİO marka sadece italyan marka araclara bu tur parcalar yapan firma.insallah faydali olur

Alimdlc

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Arkadaslar benimde bugun kapi kolum kirildi.Biraz arastirdim ebayda 55 dolara tek parca satiliyor.MRAGLİO marka sadece italyan marka araclara bu tur parcalar yapan firma.insallah faydali olur

Ebay' dan alışveriş yapılabiliyor mu ?

fossadeileoni

• Yeni Üye
  • *
merahba,aynı sorun bendede var, 1 seneyee yaklaştı hala yaptırmadım,ebay veya yurtdışından alınan parça yetrli oluyor mu? kapı içinde bir şey değişmesine gerek var mı? ebayde 100 usd civarı parça.izmir sanayide bir yer var mı değiştiren, alfa teknik enrikoya yakın fiyat vermişti.

Seo4Smf Tagleri: sürücü kapısı kırılma 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.