Yukarı git

18 Kasım 2017, 04:06:41
Reklamlar  

Gönderen Konu: Sony Xperia Z 1080p çözünürlük  (Okunma sayısı 3187 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Öpmüş. Ayıp olmasın diye diğer yanağından da öpmüş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

mahoretti

• *
  • 34 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
Sony'de qwerty klavye var mı ? Varsa tek geçicem de.... Şu anda tek sıkıntım telefonumda kalem kullanamamak. Kalemi geçsem qwerty klavye olsa yine bi derece... o da yok... seçimimi buna göre yapıcam yani. kalem 1. tercih. yoksa klavye seçeneği....

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
klavye yok abi dokunmatik işte. Alışıyosun ona. Ben 1,5 ay önce Sola modelini aldım, bunu eldivenle falan kullanabiliyosun. Z'de o özellik yok sanırım yazmamışlar. Diğer modellerde de yok zaten. Ama varsa kalemle kullanabilirsin çok büyük ihtimal.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Seo4Smf Tagleri: sony xperia 1080p çözünürlük 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.