Yukarı git

20 Kasım 2017, 16:46:08
Reklamlar  

Gönderen Konu: App Plaka Muayeneden Geçiyor mu?  (Okunma sayısı 18265 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tugrul

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Ynt: App Plaka Muayeneden Geçiyor mu?
« Yanıtla #15 : 11 Mart 2013, 19:37:33 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bende 1 çift orijinal +  2 çift mühürsüz App + bir de henüz göremesem de,sağolsun Tuğrul Abi'nin vasıtası ile aldığım bir çift mühürlü App var.

Polis seni durdurup ararsa  plakaları görünce ne der acaba Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Orjinaller dursun ama mühürsüzleri imha et, yeni gelen mühürlüleri de gönül rahatlığı ile kullanabilirsin bence.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #16 : 12 Mart 2013, 11:41:31 »
Bende 1 çift orijinal +  2 çift mühürsüz App + bir de henüz göremesem de,sağolsun Tuğrul Abi'nin vasıtası ile aldığım bir çift mühürlü App var.
Kardeş senin alfanın fotolarını görsek  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap merak içinde bekliyoruz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Tuğrulun eski 156 sı sanırım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

burakatmca

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #17 : 19 Ağustos 2013, 12:53:15 »
App Plaka; Tüv Türk İstasyonlarında ki araç muayenesinden bazen hafif kusurlu bazen de kusursuz olarak geçmektedir.Muayene istasyonlarında plaka ile ilgili ana kural plakanın tam ve anlaşılır bir şekilde okunması ve yerinde sağlam bir şekilde durmasıdır.Kısaca plakanız okunduğu sürece App Plaka olsun olmasın muayenede plaka ile alakalı herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız

ajansltd

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #18 : 01 Kasım 2016, 14:40:56 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ve pleksi plakalık için muayne de çok fazla bir sorun oluşmuyor. Ama yinede işimi şansa bırakmak istemiyorum diyorsanız mühürlü app plaka tercih etmenizi öneririm.

Ormanci

• *
  • 72 Mesajı Toplam
    83 Kere Beğenildi
« Yanıtla #19 : 01 Kasım 2016, 16:33:06 »
Bu ara FETÖ muhabbetine emniyet birimlerine talimat gitmiş. Plakalara dikkat edin vs. diye, denetimlerde kurallara uymayan, standart dışı plakalara ceza kesilecek vs. demişler.

APP mapepe dinlemezler gibi geliyor bana eğer kafaya taktılarsa.

Hatta bu aralar arkada kemer takma muhabbetini de denetliceklermiş, dikkat... Yıl sonu geliyor, kapanışa vergi lazım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

alisto

• *
  • 74 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
« Yanıtla #20 : 02 Kasım 2016, 00:04:27 »
mühürlü app ile geçtim geçen hafta

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

Ormanci

• *
  • 72 Mesajı Toplam
    83 Kere Beğenildi
« Yanıtla #21 : 03 Kasım 2016, 10:30:46 »

"Plakacı" polisler henüz piyasaya çıkmamış olabilir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kemerci, farcı, alkolcü şeklinde ayrılıyorlar biliyosundur belki Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Birinin işine diğeri kesinlikle karışmıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

alisto

• *
  • 74 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
« Yanıtla #22 : 03 Kasım 2016, 14:38:34 »

"Plakacı" polisler henüz piyasaya çıkmamış olabilir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kemerci, farcı, alkolcü şeklinde ayrılıyorlar biliyosundur belki Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Birinin işine diğeri kesinlikle karışmıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tabi tabi, kafaya taktıysa kaçış yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap O ceza yazılır zaten.

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

cihankardes

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #23 : 25 Kasım 2016, 22:48:46 »
Dostlarim merhaba.

Araci yeni aldim, onde kucuk app plaka var.
Orjinali bagajda malum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

simdi yeni plaka bastiracagim Izmir plaka olsun diye.

Ondeki plakaya uygun olmasi icin acaba diyorum harfleri araliksiz bastirtip en sag kismi kestirsek, olmasi gereken boyuta getirsek yine problem olur mu?

Tabi bu sekilde bastirmak icin nasil bir yol izlemek lazim bilemiyorum.

Siz ne dusunuyorsunuz?

sametunver134

• Üye
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
« Yanıtla #24 : 27 Kasım 2016, 18:20:33 »
Arkadaslar muhursuz app plaka ile dun muayeneden gectim merak eden arkadaslar icin bilgi vereyim..

LG-H818 cihazımdan gönderildi

franco baresi

• Üye
  • *
  • 33 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
« Yanıtla #25 : 27 Kasım 2016, 18:45:12 »
 muayeneden hafif kusurlu gecer, muhim olan aslinda trafik cezasi. Polisler son donemde bu konuda cok hassaslar ve 472 tl civari cezasi var. Khk cikti gectigimiz haftalarda.

Sent from my iPhone using Tapatalk

cihankardes

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #26 : 27 Kasım 2016, 18:48:05 »
Arkadaslar muhursuz app plaka ile dun muayeneden gectim merak eden arkadaslar icin bilgi vereyim..

LG-H818 cihazımdan gönderildi

Evet hocam ben de persembe gectim, muhur yok diye hafif kusur verdi.

Hatta plaka degisecek diye etiketi yapistirtmadim elime aldim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

cihankardes

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #27 : 08 Ocak 2017, 11:20:34 »
Arkadaşlar merhaba

Bimer'e şöyle bir başvuru yaptım.
Desteğinizi bekliyorum.

Sayın yetkili.

Alfa Romeo marka araçların ön tamponunda yer alan plaka yeri alışılagelmiş türdeki araçların aksine tamponun sol tarafında ve 11*37 cm boyutlarındadır.

Bu marka araç sahipleri kanuni plakaları dışında, kanun dışı basım yapan ticarethanelerde plaka bastırıp kullanmaktadırlar.
Kanuni yaptırımı olan bu durum ne yazıkki bir çok insanı zan altında bırakmaktadır.

Bu nedenle 18.07.1997 Resmi Gazete Sayısı: 23053 Karayolları Trafik Yönetmeliği Madde 54'te yer alan "Ayrıca plaka için özel yeri bulunanlara küçük ölçüde plaka takılmasına izin verilebilir" ibaresine karşılık uygun boyutlarda plaka basımına izin verilmesi, yasal plaka basım kurumlarına bu boyutlarda kanuni plaka verilmesini arz ederim.

Saygılarımla.

Bimere bu başvuruyu kopyalayıp gönderirseniz sevinirim.

Seo4Smf Tagleri: plaka muayeneden geçiyormu 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.