Yukarı git

22 Kasım 2017, 23:08:56
Reklamlar  

Gönderen Konu: sol arka iç kapı kolu onarımı  (Okunma sayısı 90 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ercantrn

• Yeni Üye
  • *
sol arka iç kapı kolu onarımı
« : 06 Kasım 2017, 18:13:15 »
Merhaba arkadaşlar bununla ilgili sanırım konu vardı ama bulamadım.Neyse aracımın sağ arka kolu zorlama olmamasına rağmen yayın girdiği yerden kırıldı.ilk  başta ne olacak ya alırız 23-30 tl ye dedim fakat araştırmaya başlayınca şok geçirdim sonra servisi aradım 1300 tl malzeme ücreti ve 3 hafta sonra geliyormuş 150 tl işçilik dediler komple panel değişiyormuş.tabikide asla yaptırmam dedim ve alternatifler aramaya başladım,ankarada güven otoyu buldum garantili 250 tlye yapıyorlarmış.daha sonra kendim kurcaladım biraz şaşmaz sanayide oto 2002 diye biyer buldum malzemeye kaynak yaptırdım sağlam oldu gibi duruyor ama kullanarak denicez bakalım bu arada 50 tlde sökme takma ücreti verdim.bilginiz olsun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: kapı kolu onarımı 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.