Yukarı git

20 Kasım 2017, 16:38:59
Reklamlar  

Gönderen Konu: Sizce Alfa Ruhu Nedir?  (Okunma sayısı 10942 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Papillon

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Sizce Alfa Ruhu Nedir?
« : 19 Şubat 2012, 14:30:55 »
Nasıl tarif edebilirsiniz  ?

« Son Düzenleme: 23 Nisan 2012, 10:26:56 Gönderen: okten »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Baskan

• Coure Sportivo
  • Genel Moderatör
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
Ynt: Sizce Alfa Ruhu nedir ?
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2012, 21:44:48 »
Sahiplerinin onlarla konuşup sanki canlıymış gibi tepki verdiklerini hissetmektir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ibrahim_020805

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2012, 22:19:29 »
vtec'e etek giydirmektir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2012, 01:45:10 »
Tutkudur. Sevgidir. Saygıdır.

Alfaburock

• *
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2012, 11:27:56 »
Alfanızı kullanırken yanında oturan hatunla nerdeyse hiç konuşmamaktır Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 20 Şubat 2012, 12:23:14 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Alfanızı kullanırken yanında oturan hatunla nerdeyse hiç konuşmamaktır Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hahaaa haa. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Çok acımasızca ve ilginç bir yaklaşım. Ama siz diyince farkettimki gerçekten ben de pek konuşmuyorum galiba Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

cetiner

• *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2012, 14:37:39 »

şimdi okuyunca düşündüm ve gercekten var böyle bişe.ilginç

Alfa Romeo 147 ti

cetiner

• *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2012, 04:04:30 »
alfanızı denemek için sürücü koltuguna geçen arkadasınızın "ben inmem ki bundan" demesidir.

Alfa Romeo 147 ti

halil

• *
  • 115 Mesajı Toplam
    134 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 25 Şubat 2012, 09:20:21 »
 sizi başka dünyalara götürmesi.

shame

• Genel Moderatör
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
    • Eros' Photography Workshop
« Yanıtla #9 : 01 Mart 2012, 12:31:38 »
Alfa'yı diğer otomobillerden ayıran en büyük özellik sürücü odaklı bir otomobil olması bence. Sürücü koltuğuna oturduğunuz andan itibaren, otomobilde bulunan tüm göstergeler ve genel aksesuarlar, yolculardan gizlenmiş ve sürücünün göz zevkine sunulmuştur. Bu durum o otomobilin yan veya arka koltuklarında oturan insanların, siz Alfa Romeo'dan bahsederken uzaylıymışsınız gibi dinlemelerine neden olur..

Ayrıca silecek kollarında bile bulunan Alfa Romeo amblemleri ve kendine has yazı tarzıyla yazılmış "alfa romeo" yazıları kendini özel hissettirmeyi amaçlar. O yazıları ve amblemleri gördüğünüz dakikadan itibaren artık siz bir otomobil değil bir "Alfa Romeo" kullanıyorsunuzdur.

Dizayn konusuna hiç girmeyeceğim, bugüne kadar üretilmiş en güzel, en pahallı otomobillerin hemen hepsini çıplak gözle görmüş bir insan olarak, çok rahat bir şekilde Dünya'da üretilmiş en estetik otomobilleri Alfa Romeo üretmiştir diyebilirim. Sadece yakınına yaklaşabilen bir kaç marka ve model olmuştur. Her zaman ürettiği otomobillerle, o dönemin otomobil dizayn modasını belirlemiştir.

Alfa Romeo'nun hızla süratle hiçbir ilgisi yoktur. Aradığınız hızlı, herkesi dize getiren bir otomobilse üzgünüm, şu an büyük ihtimalle ilk ve son Alfa Romeo'nuzu kullanıyorsunuz. Alfa Romeo bunun çok ötesinde bir otomobildir. Kendine has bir klası vardır. Bir BMW, bir Audi, Bir VW kadar sokakta apaçilik yapan Alfa Romeo göremezsiniz.

Kısacası Alfa Romeo ruhu; kendini diğer otomobillerden farklı hissetirmesidir. Otoparka doğru yürürken bile yüzünüzde inceden bir sırıtma yaratmasıdır. Başka bir otomobile bindiğinizde sıkılıyorsanız, daralıyorsanız işiniz bitmiş demektir.. Siz de artık bir Alfisti'siniz ve başka bir otomobil kullanamazsınız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Erhan Meço / GT: 34 S 0217  &  159: 34 BRA 94

Red147

• Alfista
  • *
  • 122 Mesajı Toplam
    141 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 25 Mart 2012, 17:06:38 »
Kısacası Alfa Romeo ruhu; kendini diğer otomobillerden farklı hissetirmesidir. Otoparka doğru yürürken bile yüzünüzde inceden bir sırıtma yaratmasıdır. Başka bir otomobile bindiğinizde sıkılıyorsanız, daralıyorsanız işiniz bitmiş demektir.. Siz de artık bir Alfisti'siniz ve başka bir otomobil kullanamazsınız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İşte bu kısım tam  beni tarif ediyor.Kendimi Alfamın sürücü koltuğundayken herkesten farklı hissediyorum.Ve yollarda başka bir Alfa gördüğümde mutlu oluyorum. Bunu başka bir markanın hissetireceğine inanmıyorum nedense...

Ya Türkçe konuş ya da sus!

Mert21

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 22 Nisan 2012, 01:07:06 »
Aracı almaya giderken satış bölümündeki bayanın dediği gibi ; İnsanın kendisine özel olmasıdır bu araç  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

hakan147

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Ynt: Sizce Alfa Ruhu Nedir?
« Yanıtla #12 : 16 Mayıs 2012, 18:12:27 »
Arkadaşımın dediği gibi bi alfa gördüğüm zaman  hemen sellektör yapıp selam veriyorum..Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap..sankı 40 yıllık arkadaşım ...birde arkadaşlar sahibinden stesinde bir 159 sahibi arkadaşın bir yazısını görmüştüm ve çok hoşuma gitti çok güldüm.....(Araba dediğin bana özel olacak..öle ticari taxi gibi yollarda dolaşan arabalara binemem ben...Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap...)

Alfa bir aşktır..

mahoretti

• *
  • 34 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 17 Mayıs 2012, 12:02:45 »
bence biraz "burnu büyüklük" hissi oluşmasına sebep  oluyor.... bir ruhu ve asaleti olduğuna inanıyorum başkalarında olmayan. Herkeste olmayanın verdiği bir tat... Sizi özel hissettirme kapasitesi... ALFA AKULLANICISI olmak.... farklı ya... anlatılamaz ya bazı şeyler... yaşanır sadece.. yaşarkende dersiniz kendi kendinize "mutlu ol"

Hasan06

• *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 20 Mayıs 2012, 21:46:04 »
ben geçen sene ilk alfamı almıştım 1996 model 146 boxer motordu beni bayagı üzmüştü motorundan anlayan bulmam zorun olmuştu .
sonra 2001 model 156 aldım aldıkdan 1 hafta sonra araba yatak vurdu A-R servisde 3200 tl ye yapıldı yani bayagı bir masraf ettim .
bu aracımı buldugumda eşime dedim alfa romeo 146 alacagım diye önce tepki gösterdi masraf çıkartıyor hep dedi ama şu sözünü hiç unutmuyorum .
ben alma desemde sen zaten alacan ALFA derken bile gözlerinin içi parıldıyor .
yani alfa insanın gözlerinin içini parıldatıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
ve 1996 model alfa romeomu kocelinde bir arkadaşa takas karşılıgı sattım iş yerinden bir arkadaşımla beraber gittik
arkadaşım yolda en az 50 kere gel geri dönelim satma bunu diye başımın etini yedi
çünki 170 km hızla giderken 50 mt gibi kısa bir mesafede fren yapıp şerit degiştirmemiz gerekti önümüzde kaza oldu biz kıl payı kurtardık çarpmakdan ve arkadaşımda 1998 model şahin var eger altımızda benim şahin olsaydı ikimizde ölmüştük demişti işte bunun için alfa romeo ...

Alacak daha güzel bir araba göremediğim için arabamı değiştiremiyorum...

Seo4Smf Tagleri: alfa sizce ruhu nedir 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.