Yukarı git

21 Ekim 2014, 00:10:12
Reklamlar  

Gönderen Konu: Servis Bölümünde Bulunması Gerekenler  (Okunma sayısı 687 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emraheren

• Kurucu-Yönetici
  • *
  • 42 Mesajı Toplam
    62 Kere Beğenildi
Servis Bölümünde Bulunması Gerekenler
« : 03 Nisan 2012, 17:19:13 »
Arkadaşlar servisler konusunda derli toplu bir bölüm olmamasından dolayı sürekli bir arayış içerisinde oluyoruz.

Zamanla tamamlamayı düşündüğüm servis.alfaturk.com bölümünde olmasını istediğiniz bilgileri paylaşırsanız daha verimli bir içerik olacağı kanısındayım .

Benim aklımdakiler.

İllere göre Servisler
Yetkilinin adı soyadı.
Servisin hangi tarihte açıldığı.
Fotoğrafları
iletişm bilgileri ulaşım için harita bilgisi vs
Her servise ait yorumlar bölümü (olmayabilirde kesin değil)

sizlerinde olması gerektiğini düşündüğünüz bilgileri paylaşırsanız sevinirim.

Logomuzda budur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 22 Nisan 2012, 23:45:57 Gönderen: okten »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Tuncay N

• *
  • 130 Mesajı Toplam
    175 Kere Beğenildi
Servislerin özel servis mi yetkili servis mi olduğu şeklinde bir sınıflandırma olabilir. Bunun yanında sadece Alfa Romeo ile ilgilenmeyen, mesela modifiye işleriyle uğraşan servisler de eklenebilir. Onlar için ayrı bi bölüm oluşturulabilir veya sınıflandırma yapılabilir. Örneğin BMC, Supersprint, Novitec ürünleri getiren yerler vardır, bunları belirtebilecekleri bir bölüm olabilir (distribütörlükler gibi). benzer şekilde lastik-jant-plaka-boya koruma-yıkama-egzoz-kaporta-boya işleri için de gidilebilecek yerler koyulabilir bu bölüme. Sadece servisler olmasındansa. Alt kategoriler şeklinde mesela.

Çok dağılmaması için forum altında da böyle bir bölüm açılabilir belki de bilmiyorum.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

emraheren

• Kurucu-Yönetici
  • *
  • 42 Mesajı Toplam
    62 Kere Beğenildi
Tuncay Yorumlarını kesinlikle dikkate alacağım.

emraheren

• Kurucu-Yönetici
  • *
  • 42 Mesajı Toplam
    62 Kere Beğenildi
Bölüm çok ilgi görmeyecek sanırım

Red147

• *
  • 22 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
Tuncay'ın söyledikleri çok mantıklı ben de katılıyorum.Ayrıca il il hangi şehirlerde hangi servislere güvenilebilir,hangi servislerde müşteriye ilgi alaka daha iyidir,özel servislere güven malumunuz çok fazla değil.Herkes servislerle ilgili deneyimlerini aktarırsa o illerde yaşayan ya da o illerde herhangi bir sorunla karşılaşan arkadaşlar bilgi sahibi oldukları servisi seçerek bu bölümden çok faydalanacaktır.Aklıma şu an gelen bunlar.

Alfalarımız çok değerli her yere emanet edemiyoruz malesef,bu bölüm bize yol gösterecektir. Mesela ben Eskişehirde 147 min triger setini değiştirecek güvenli bir özel servis bulamadım.Bunun için ara sıra yolumun düştüğü Ankara'dan araştırıyorum.Burda paylaşımlar olursa Ankara'daki servisler hakkında bilgim olur diye dşünüyorum.Saygılar.

Red147

halil

• *
  • 80 Mesajı Toplam
    94 Kere Beğenildi
servis işi biraz subjektif bir konudur.bana iyi olan size kötü gelebilir.bu nedenle böyle bir bölüm açılacaksa il il yetkili ve özel servislerin isim ve adresleri ,iletişim bilgileri yazılabilir sadece.

Seo4Smf Tagleri: servis gerekenler bölümünde bulunması 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.8 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.