Yukarı git

24 Mart 2019, 13:44:09
Reklamlar  

Gönderen Konu: Satılık:Mk2 156 orjinal, bakımlı, boya ve değisensiz  (Okunma sayısı 1897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

can4242

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Arkadaşlar aracım başlıkta belirttiğim gibi, orjinal 108 bin km de, lpg di 1 yıl önce takılmış, değişensiz boyasız, bakımlı, iç döşemelerinde en küçük deformasyon olmayan memur aracıdır.Benim aldıgım arkadaş, aracın alfa milano bakımlı olduğunu belirtmişti ama bu konuda bir fikrim yok benim. Ben bakımlarini binecekmiş gibi yaptırdım, yaptırmaya devam ediyorum. Çok uzatmadan araca 29 bin lira istiyorum, bu alfisti arkadaşlarıma indirim yapmayacağim anlamına gelmesin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ufak bir pazarlığim var dostlara. Aracı keyfi olarak satacagım, herhangi bir alfa ile en başta mk2 147 olmak üzere takaslarınızı değerlendireceğim.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Aracım malum sitede 235913582 ilan numarası ile yayındadır, bakabilir, benimle ordan da iletişime geçebilirsiniz dostlar

« Son Düzenleme: 19 Ekim 2015, 10:34:10 Gönderen: Ferhat_27 »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

gumusmustafa

• Üye
  • *
Takas var mı

Sent from my iPhone using Tapatalk

can4242

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Var hocam evet

can4242

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Resimler günceldir...Satış günceldir...

can4242

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Satiyoruz diye, bakmayacak mıyız askımıza.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

can4242

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Arkadaşlar, Konyanın küçük bir ilçesinde yaşıyorum ve malum yollarımız oldukça bozuk ve sıkıntılı. Bu sebeple aracımı elden cıkarmak fikrim canlandı, her çukurda kasiste acıyorum aracıma.Ve bu şartlarda ve yasadığım yerde en azından bir kaç yıl alfa romeo kullanmanın riskli ve keyifsiz olduğunu deneyimliyorum. Bu sebeple aracım nakit olarak satısta olup, alfa romeo takasına kapılarım kapanmıştır. Forum üyesi arkadaşlarıma, boyasız,hatasız,kondüsyonu kusursuz aracımı 28 bin liradan bırakacağım.

can4242

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Güncel Resimlerdir.

alfaadana

• Üye
  • *
  • 12 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
Arkadaşlar, Konyanın küçük bir ilçesinde yaşıyorum ve malum yollarımız oldukça bozuk ve sıkıntılı. Bu sebeple aracımı elden cıkarmak fikrim canlandı, her çukurda kasiste acıyorum aracıma.Ve bu şartlarda ve yasadığım yerde en azından bir kaç yıl alfa romeo kullanmanın riskli ve keyifsiz olduğunu deneyimliyorum. Bu sebeple aracım nakit olarak satısta olup, alfa romeo takasına kapılarım kapanmıştır. Forum üyesi arkadaşlarıma, boyasız,hatasız,kondüsyonu kusursuz aracımı 28 bin liradan bırakacağım.
İnşallah değerini bilecek birilerine gider, alfa sevdasından vazgeçmeniz çok üzdü beni, bende k.maraşta 156 kullandım belirttiğiniz durumlar konusunda haklısınız şimdide giu aldım bence fikrinizi tekrar gözden geçirin gerekirse giu alın ama vazgeçmeyin bu sevdadan, saygılar...

can4242

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
İnşallah değerini bilecek birilerine gider, alfa sevdasından vazgeçmeniz çok üzdü beni, bende k.maraşta 156 kullandım belirttiğiniz durumlar konusunda haklısınız şimdide giu aldım bence fikrinizi tekrar gözden geçirin gerekirse giu alın ama vazgeçmeyin bu sevdadan, saygılar...
Size katiliyorum lakin şu an gui alabilecek bütçeye çok uzağım.. Alfa sevdasından vazgecmedim hocam sadece bir süreliğine erteledim, lakin belli de olmaz her an vazgeçebilirim de..Aradıgımı bulmadan satmam zaten aracımı, öneri ve düşünceleriniz için teşekkür ederim alfadaş

can4242

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Arkadaşlar saçma sapan adamlar yüzünden aracımın ilan fiyatını malum sitede biraz artırdım, maksadım aramasın her kendini bilmez boş yere... Aracımın forum içi fiyatı değişmemiştir ve 28 bin liradır, kesinlikle ama kesinlikle bundan daha aşağı bir fiyata vermeyeceğim aracımı... Bu arada aracın ön takımından bozuk yollarda bir lıngırtı gelmeye basladı son 1 haftadır falan, götürdüğüm usta salıncak ve değişimi dedi, alfadaşlar maliyeti az çok tahmin edeceklerdir.

İbrahimCan

• *
  • 21 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
öncelikle gecmis olsun bende ayni konudan muzdaripim   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ondan dolayi fiyatimi yüksek tutuyorum

Hayatta her şey olabilirsin; fakat mühim olan hayatın içinde insan olabilmektir.

can4242

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Günceldir.

Arkadaşlar peugeout 207-golf 4- ya da Alfa Romeo 147 tarzı nispeten küçük ve hatcback araçlarla takas düşünüyorum, yalnız üste para vermek ya da almak istemiyorum, mümkünse al gülüm ver gülüm Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

can4242

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Araç satılmıştır, konu kapatılabilir,

Seo4Smf Tagleri: boya orjinal bakımlı değisensiz 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.