Yukarı git

27 Mayıs 2018, 16:17:54
Reklamlar  

Gönderen Konu: Satılık 147 MK 2 2005  (Okunma sayısı 483 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aces

• Yeni Üye
  • *
Satılık 147 MK 2 2005
« : 22 Temmuz 2015, 16:53:50 »
Selam arkadaşlar arabamı üzülerek satıyorum.Aracimin ciddi bir kazası yok sağ çamurluk değişmiş bel altı boya var tabiki. Aracın ilk sahibi askeri bir doktor uzun yolda baya bir km yapmış 188 binde aldım aracı ben ve ilk sahibide tüm bakımlarını yaptırmıştır. Triger ,4 lastik , kısacası alt takım( balatalar, üst alt Salıncaklar , z rotlar vs.), akü , baskı balata , vites halatları yağ değişimleri hepsi alfa teknik ve ist daki alfa Romeo servisinde değişmiştir. Ayrıca motorun performansı da baya iyi lpg 177 binde takılmış arabaya yapılan tüm işlemler kayıtlı ve belgeli 10 yıllık sigorta ve kasko policeleride hala mevcut 10 yaşında kusursuz denmez ama güzel ve temiz bir araç çok isteyerek ve severek almıştım ama ne yazık ki maddi mali şartlar işte . Sahibinden.com daki izmir bostanlı da ki araç 35 AE 5822 sorgulatilabilirde şimdilik hoşçakal arkadaşlar isteyen olursa temasa geçebilir benimle ayrıntıları tel de anlatırım.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.