Yukarı git

21 Kasım 2017, 13:10:40
Reklamlar  

Gönderen Konu: sanruff kapanma problemi  (Okunma sayısı 523 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

james_52

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
sanruff kapanma problemi
« : 21 Haziran 2017, 09:59:49 »
iyi günler arkadaşlar sanrufu sıkıntısız açıyorum. ancak bazı zamanlar bu aralar sık tabi sanrufu kapatırken yarıya kadar kapanıyo sonra kendiliğinden geri açılıyor, kapanırken zorlanıyor neredeyse elimle itiyorum acaba neden hiç başına gelen oldumu

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

james_52 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: hakansomurge (03 Temmuz 2017, 12:46:36)

Timuçin Çolakel

• *
  • 33 Mesajı Toplam
    44 Kere Beğenildi
Ynt: sanruff kapanma problemi
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2017, 15:46:30 »
Bu da kroniklerden, çok çabuk kirleniyor kanal, metal aksam eğilip bükülüyor. Özel servislerden birine sorun önerdikleri yağı alıp oldukça sık uygulayın.

Ancak zorlanarak kapanıp açılacak şekilde kullandıysanız muhtemelen ayaklar eğilmiştir. Artık kendi kendine kapanmaz. En kötü ihtimalle ayaklar değişir. Büyük para değildi.

Durum bu, kullandığınız sürece temiz ve yağlı tutmanız gerekecek.

Ha ben başka bir araçta bu kadar sorun çıkartan sunroof görmedim o ayrı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

hero96

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2017, 11:38:00 »
Wd 40alıp hafifçe sıkın aksamın ayaklarına doğru , çok değilhafif hafif sonra bi kaç kere ileri geri yapıp tabiri caizse yedirin o bölgeye wd40 ı, işe yaracaktır zaten wd40 yanında gelen kırmızı plastik parçayı takın inçe borusunu ulaşımı kolay oluyor onunla ayağa, işe yaracaktır olmazsa son çare ve asıl şeyi tunapin olması lazım dı silikon yağlayıcısı var ondan alacaksınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şeytan sunar , insan seçer

krm1983

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 22 Haziran 2017, 14:10:32 »
Önce ucunda bez olan bir tornavida ile kanalları temizleyin sonra Tunap 107 ile yağlayın.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Senza Cuore Saremmo solo macchine

james_52

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 22 Haziran 2017, 15:26:30 »
teşekkürler arkdaşlar deneyeceğim bu dediklerinizi

talk_an

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Haziran 2017, 22:07:37 »
Merhaba, sorununuz çözüldü mü aceba?

Benim sunroof da arızalandı. Ben de daha önce hiç yağlamamıştım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Benim sorunum biraz farklı ama. Açmak için ya da kapatmak için düğmeyi çevirdiğimde harekete geçiyor, motor zorlanıyor ve eski konumuna dönmeye çalışıyor. Kontrol panelinin arkasında motor var, torc alyanıyla elimle çevirerek kapattım sunroofu. Cariuma bi gittiğimde gösterdim sorunu, açmak lazım bakmak lazım uğraşmak lazım deyip başından savdı ordaki ustalardan biri. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  o gündür kapalı duruyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

147..

Timuçin Çolakel

• *
  • 33 Mesajı Toplam
    44 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 30 Haziran 2017, 11:08:28 »
Yetkili servise götürün, en fazla olacağı ayak sipariş verip değiştirirler. Tutsa 200 lira tutar. Yada yağlar temizler max 100 lira alırlar. Düzenli olarak temizler ve yağlarsanız problem kalmaz. Ancak kullanılacak yağ çok önemli. Kullanılacağı yere göre yüzlerce çeşit yağ var. Mesela WD40 ile olacak iş değil Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

james_52

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2017, 11:50:27 »
Ben Yağlamak için ustaya götürdüğümde usta bu zaten yağlı dedi bunu servise göstermek lazım deyip salladı bende hala çözüm bulamadım usta yağlı zaten deyince yağ kullanmadım bir daha

Seo4Smf Tagleri: kapanma sanruff 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.