Yukarı git

18 Kasım 2017, 20:51:08
Reklamlar  

Gönderen Konu: Sahibinden Alfa Romeo 159 JTD DİSTİNCTİVE  (Okunma sayısı 101 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanucun

• Yeni Üye
  • *
Sahibinden Alfa Romeo 159 JTD DİSTİNCTİVE
« : 03 Kasım 2017, 17:45:53 »
       İyi akşamalar
     istemeden de olsa arabamı satıyorum. (Servisten öğrendim tüm 159 sahipleri satarken aynı duyguları yaşıyorlarmış).    İlgilenen arkadaşlar için aşağıda açıklamaları yazıyorum. İletişim için 05374382514 numaralı telefondan görüşebiliriz.   
        Arabam, Sunrof hariç full modeldir. Elektrikli, hafızalı ve orjinal deri koltuklar,katlanabilir ve hafızalı yan aynalar 3. bölge klima,sensör paket, arka cam perdesi vb özellikleri bulunmaktadır. Hasar kaydı bulunmamaktadır. Lastikler Nisan 2017 de Lassa yeni serisi   alınmıştır. 2 kış kullanılmış Continental kış lastikleri de mevcuttur. Sadece sol iki kapıda yüzeysel boya vardır.
              Boya koruma detaylı içtemizlik Ekim ayının başında yapılmıştır. Öğretmen olduğum için gün içinde telefonlara cevap veremem. Bu neden ile site üzerinden msj yazarsanız, msjlara cevap dönüş yapabilirim. İlgilenen arkadaşlara uygun zamanda telefon numaramı da verebilirim. 

Arabamın bakımları İstanbul Maslak Alfa'da yapılmaktadır.İlgileneler arabam hakkında detaylı bilgiyi  Maslak Alfa Hayati Bey'den  (05553274812)alabilirler. Resimleri incelemek isteyenler içinde linki aşağıya yazıyorum.
    Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: sahibinden 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.