Yukarı git

25 Haziran 2019, 01:24:15
Reklamlar  

Gönderen Konu: Sahibinden 156 1.6 (sensor paket) 2005 model. 240.000 km  (Okunma sayısı 191 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bgdesperado

• Yeni Üye
  • *
Merhaba. Aracimdan memnunun satma sebebim artik Türkiye de ikamet etmiyecegim icin.
2015 yilinda 190 bin km deyken almistim. Bakimlari eksiksiz bir sekilde yapilmistir. Devamli yurtdisina gidip gelmemden dolayi uzun yolda km 240 bin olmustur.Hala aktif olarak kullanmaktayim. Yanlis hatirlamiyorsam 2000 tl gibi bir hasar kaydi bulunmakta 4 parca seklinde. Kaputta logo cevresinde 2 karis lokal boya oldugunu biliyorum. Baskada boyali parcasi yok diye biliyorum.
Sensor paketli modellerini pek goremedim internette fiyat olarak 35.000 dusunuyorum.

Aracin ses sistemini pek begenmedigimden dolayi alpine ana ünite ses sistemi.( direksiyondaki kumanda tuslari calisiyor)
6 kanal amfi (bass cikisi mevcut)
Ozel pandizotun uzerine 4 oval pioneer (80 watts rms) bulunuyor. Bass mevcut deil ihtiyac duymadim.
On kapilarda yine pioneer hoparlor mevcut.
215/45/17 lastik ve sleessped orj janti var uzerinde.

Park,koku,bugu,yagmur,isi sensorlerinin hepsi aktif calisiyor. 

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.