Yukarı git

18 Kasım 2017, 15:10:14
Reklamlar  

Gönderen Konu: radyatör fan kumanda  (Okunma sayısı 727 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

soylu156

• Üye
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
radyatör fan kumanda
« : 10 Haziran 2016, 00:50:56 »
evet ramazanda sıkıntıdan bir süredir  aklım da olan radyatör fanını kumanda etmek için düğme yapmak vardı sonunda hallettim , belki uğraşmak yapmak isteyen çıkar

radyatör fan giriş soketinin birinde  +12v sürekli bulunur ,biz sadece - akım göndereceğiz !

mazleme 12v 70 amp role
              2 adet sigorta 30 amp
              2x1.5  kablo 5metre

eğer isterseniz bu sisteme bir de zamanlı role ekleyerek sadece 30 saniye çalışıp durmasını da sağlayabilirsiniz ( ayrıca zamanlı role ile sis far larını follow me sistemi şeklinde çalıştırabilirsiniz bundan sonraki çalışma bu olacak )

ayrıca ben 1. kademe yani yarım güç de çalışmasını istedim eğer tam güç de çalışmasını isterseniz  rezistans alt çıkışına  bağlantı yapabilirsiniz
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

bilanyaverr

• Yeni Üye
  • *
Ynt: radyatör fan kumanda
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2017, 23:17:17 »
Bu konuda benimde bir düşüncem var xenon uygulamak yerine photon far almayı düşündüm ben de. Ali expressde 25dolar arkadaşımın arabasında gördüm çok etkili cidden. Farların cezbeden yanı kendi fanları var ısınmasını engellemek için çok sağlıklı bir ürüne benziyor. Ancak kötü durum h7 kısa için h1 uzun için ayrı almak gerekiyor 180 lira civarı rakam çıkıyor montajı çok kolay ekstra bi masrafı olmadığını göz önünde bulundurursak gayet ekonomik olduğunu düşünüyorum. Marka olarakta Oslamp sanırım en iyi markalardan bu alanda şimşek etkisi çok zevkli oluyor özellikle selektör yaparken Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: kumanda radyatör 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.