Yukarı git

21 Kasım 2017, 13:00:07
Reklamlar  

Gönderen Konu: POCell Kampanyası  (Okunma sayısı 1382 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cemiltuna

• *
  • 9 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
POCell Kampanyası
« : 18 Temmuz 2013, 09:26:35 »
Mantıklı gibi görünüyor.

POCELL FATURALI HOSGELDIN KAMPANYASI
Kampanyadan yararlanabilmeniz için;POCELL Faturalı 1000 Oktan Tarifesi’ne kayıtlı olmalısınız.Hattınız aktif olmalı, son ödemesi geçmiş faturanız olmamalıdır.POCELL Positive Card’ınız aktif olmalı ve kampanyadan yaralanmak için istasyona gittiğinizde yanınızda olmalıdır.Daha önce bu kampanyadan faydalanmamış olmalısınız.Kampanyamız sadece ilk 20.000 kişi ile sınırlandırılmıştır.Kampanyamız Maximum ya da Axess Kredi Kartınıza 39 TL* 12 ay ile ücretlendirilecektir.Kampanyadan yararlanabilmeniz için aşağıdaki linkte verilen taahhütnameyi imzalamanız gerekmektedir.Kampanyadan yararlanmanız durumunda faturanız 468TL’yi aşmadığı aylarda faturanızda ödeme tutarınız 0 TL olarak gözükecektir.Kampanyadan cayma durumlarında 444 7 623 POCELL Müşteri Hizmetleri aranmalıdır.Kampanya Taahhütnamesi'ni indirmek için tıklayınız.

Kısaca POcell geçtiğimiz zaman;
1000dk konuşma + 1000 sms + sınırsız internet 39TL
200TL yakıt hediye
Ayrıca her ay tarife tutarı kadar yakıt indirimi. (Ben bu durumu şöyle anladım. "İstasyona girdik depoyu fulledik diyelim. Kaç litre yakıt aldık 63lt. 63x0,12=7,56TL indirim kazandık. Bu indirim bir ay boyunca en fazla 39TL olabiliyor)

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

endospor53

• *
  • 32 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
Ynt: POCell Kampanyası
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2013, 16:53:07 »
Bu konu açılmış uzun zaman önce, belki merak edenler olabilir, 1 haftadır bende pocell e geçtim, bi değerlendirme yapmak istedim (zaten avealıydım, neden geçmiyim diye düşündüm nihayetinde avea şebeke hizmetini kullanıyor pocell)
1 yıllık taahhütle 39tl ye 1000dk, 1000sms, sınırsız internet adı altında kampanya (1gb kullanımdan sonra hız düşüyor)
200 tl de yakıt hediyesi insanın benzinciden para vermeden çıkma duygusunu tattırıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap (her ne kadar 12 ay taahhüt vermiş ve 468tl yi gözden çıkarmış olsamda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap )
Çekim ve internet hızı noktasında hiç sorun yaşamadım, vodafonlu arkadaşlarım da internet hızını çok beğendiler.
Litre başına 0.15 tl indirim de mevcut.
Düşünenlere önerebilirim, 1 haftadır sıkıntı yaşamadım avea eski hattıma göre farkı yok..

Seo4Smf Tagleri: kampanyası pocell 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.