Yukarı git

19 Kasım 2017, 17:21:20
Reklamlar  

Gönderen Konu: PAO'dan muhteşem fotoğraflar! TR'de daha önce görülmemiş bir etkinlik...  (Okunma sayısı 861 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Veloce 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Tolga033 (05 Ekim 2015, 11:55:37), universeee (05 Ekim 2015, 10:56:52)

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
Çoğu fotoğrafa baktım,hepsi muhteşem. Mükemmel fotoğraflar,mükemmel buluşma olmuş..

Tolga033 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Veloce (07 Ekim 2015, 01:10:52), universeee (05 Ekim 2015, 13:50:34)

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
İyi güzel de, "Premium Alfa Owners" lafı biraz tuhaf değil mi? Şahsen elitist, kendisi diğer insanlardan yukarıda gören her tür oluşuma karşıyım. İmzamdaki sözü bir daha tekrar etmeme gerek yok sanırım.

Bence çok yanlış bir hareket olmuş.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Tuncay N 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: halil (06 Ekim 2015, 21:05:09), volkansunar (05 Ekim 2015, 23:06:36)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
İyi güzel de, "Premium Alfa Owners" lafı biraz tuhaf değil mi? Şahsen elitist, kendisi diğer insanlardan yukarıda gören her tür oluşuma karşıyım. İmzamdaki sözü bir daha tekrar etmeme gerek yok sanırım.

PREMIUM ALFA SAHİPLERİ Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Sahipleri değil Premium olan, araçları... Ha araç sahipleri de gerçekten çok düzgün insanlar bu ayrı bir mevzu ama, 155'e binen, 145, 146 gibi araçlara binen çok düzgün dostlarım da var. Elitist bir durum ancak kompleksli bir bakış açısı ile görülebilir. Bence farklı bakmak lazım. İtalya'nın küçük bir kasabasında yapılmış bir buluşma gibi görünmesi olsa olsa Türkiye alfisti camiası için anektod düşülecek bir etkinlik mahiyetinde olabilir. Geçmişe baktığımızda bu tip etkinliklerden arta kalan fotoğraflar hepimiz için memnun edici olarak görülmelidir.

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo

Beni tanıyanlar insan değil, insanlık ayırdığımı çok iyi bilirler. İnsanlara önce kendim gibi, sonra hakettikleri gibi davrandığımı da... Bu buluşmada amaç, ki bu benim tek başıma yönettiğim bir buluşma değil bir dostlar buluşmasydı, kişilerden ziyade böylesine zor araçları Türkiye şartlarında bir araya getirebilmekti. Buradaki insanlar zaten sürekli görüşüyorlar... Eksik olan ve ufak aksiliklerden dolayı katılamayan ARAÇLAR, 156 GTA, GT 3.2, 1750 Veloce GT, 155 Q4 gibi birkaç adet araçtı.

Elitist diye tabir edilen bir buluşmada 20 liralık bir 155 Q4, 45 liralık bir 3.2 GT araçlar olmamalı normalde ama kendi mazeretlerinden dolayı katılmadılar. Bir dahakine görürsün takip edersen. Buradaki tek kıstas nadir bulunan ya da serisinin en üstü araçlar olmaları. 155 Q4 ya da bir GT 3.2 gibi. Kaldıki burada en pahalı araç tek başına BMW ya da Mercedes gibi markaların orta sınıf normal dolulukta bir aracı kadar değerli ancak. Hangi elitten bahsediyorsun ben anlayamadım. Çin komünlerinden gelmiş gibi tavırlardasın, sanki yıllarca Spider kullanmamış gibi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap)

Şimdi buradaki "çok yanlış harket"i bir anlat lütfen TUNCAY da hepimiz bilelim. Doğrusunu da sen yap hatta görelim. Sadece yazmış olmak için yazmanın manası yok. Zaten yüksek katılımlı buluşmaları mütemadiyen düzenliyoruz ve bu tip araçları bu şekilde o buluşmalarda görmek mümkün olsaydı bugüne kadar defalarca görmüş olurduk. Karalayacağına takdir etmeyi dene. Birgün faydasını göreceksin elbet...

Veloce 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: dreamwalk (11 Ekim 2015, 15:47:13), universeee (07 Ekim 2015, 14:40:47)

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Ya bırak Volkan... Albümün açıklaması şu: "
Premium Alfa Owners & Premium Alfa Romeos". Neden alfaları ve sahiplerini ayrı ayrı yazdın o zaman? Biz farklıyız, çünkü pahalı arabalarımız var mantığı işte. Ee yarın iflas etsen ezik mi olacaksın o zaman? Kompleks işte bu asıl. Gereksiz gereksiz hareketler. Komik olmuş işte, 10 paragraf yazmaya gerek yok.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

hknbsrn

• Üye
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
buluşma harika olmuş. premium lafı o manada kullanıldıysa elbet hoş değil ama çokta alınganlık yapmamak lazım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

izmirde şunun yarısını yapsak yeter bize. ama saolsun izmirdeki alfacılar ya çok meşgul ya da orta yaş krizine girmiş kişilerde var bu araçlar (yetkili serviste 55 yaşlarında birinde giulietta görünce Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ) oyuzden adamların siteden de haberı yokkk bulusmadan da...

burdan tekrar ızmırlı arkadaslarada soyluyorum ızmır bulusma sayfasına gelın birgun ayarlayalım...

İZMİRLİLERRR BEKLIYORUZZZ...

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Ya bırak Volkan... Albümün açıklaması şu: "
Premium Alfa Owners & Premium Alfa Romeos". Neden alfaları ve sahiplerini ayrı ayrı yazdın o zaman? Biz farklıyız, çünkü pahalı arabalarımız var mantığı işte. Ee yarın iflas etsen ezik mi olacaksın o zaman? Kompleks işte bu asıl. Gereksiz gereksiz hareketler. Komik olmuş işte, 10 paragraf yazmaya gerek yok.

Kardeşim senin derdin ne? Ne kadar ezik bir insansın sen? Hayatımda yaptığım aktiviteleri komple bir cemaatle mi yapmak zorundayım? Sana ne kardeşim? Senin kompleksten ne hale geldiğini görmek içler acısı. Kaldıki bu arabalar pahalı falan değil. Sen nerde yaşıyosun koçum? Sen ne biçim bir insansın? Herkesin her yaptığından sana ne? Laf yetiştirmeden duramıyor musun sen? Ordaki araçlardan çok çok daha pahalıları hergün her yerde. Dolu bir golf bir Brera'dan çok daha pahalı. Artık sen sınırı fazlasıyla aştın. Bence artık aklını başına topla.

Senden başka kimse bu şekilde fakir edebiyatıyla yaklaşmadı bu duruma, üzülüyorum senin için ciddi anlamda ama merhametten maraz doğuyor. Benden uzak dur, dediklerime karşılık vermek zorunda değilsin zira beni gerçekten İSTEMEDİĞİM GİBİ davranmaya zorluyorsun. Bir daha sana kemik atmayan kimseye iş olma. Bu defa işler hiç de düşündüğün gibi geçmiştekine benzemeyecek. Benim ticari bir yönümde var herkesin bildiği ve sen artık zarar verme isteğindesin. Bedelini ödemeye hazırsan hodri meydan. Artık bıktım senden. İyi davranıyorum olmuyor, kızıyorum olmuyor. Yardımcı oluyorum olmuyor E YETER artık kardeşim. Komik olmuş falan gibi laflar kullanıyorsun, önce neyin neden yazıldığını algılama kapasitesine sahip ol aksi takdirde kendin çok daha komik oluyorsun. İngilizceyi nerde öğrendin? Türkçeye ne kadar hakimsin? KENDİ KENDİNE EDİTÖR ünvanına bürünüp daha komik hallere kendin girmiyor musun? CV'nde "forum editörüyüm" de yazıyor mu mesela?

Daha da sana tek kelime etmeyeceğim. Çünkü acınacak haldesin. Bir daha benimle nokta, virgül kadar dahi muhatap olursan bedeline katlanmayı da göze al. Başkalarına da ticari anlamda zararlar verdiğini, ve ispatlanmış şeylere istinaden kabullenmeyip karalamalar yaptığını kimse sineye çekmedi haberin olsun. Bu camiayı biraz daha zorlarsan bugünkü yaşam standartını arayacak duruma geleceğine emin olabilirsin. Seni çok yerde korudum, savundum. Bunu bilen çok var, sen bilmezsin. İşeyeceksen artık cami duvarının yanında durma. Çünkü ben sana daha başka tek kelime etmek istemiyorum. Tavrına üslubunu dikkat et son uyarım. Bundan sonrası TAHRİK olacak...
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2015, 16:40:38 Gönderen: Veloce »

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Ayrıca ingilizceni gözden geçir tuncay efendi. Premiu  Alfa Owners; "Premium Alfa" Sahipleri; premium alfa romeo araçlara sahip olan kişiler. Ama bu cümle senin ezik gözünden sahiplerin premium oduğu şeklinde alfılanmış Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sen beni hiç tanımamışsın. Ben hayatımda insan değil, insanlık ayırdım. Kendine premium diyecek kadar sefil bir insan varsa o ben değilim. Ama senin kendini insan olarak nerede gördüğün açık.

Not: Sen böyle bir cümle kurarsan, owners of premium alfas yazarsın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap) Acaba başına "premium" koymayıp, "alfa owners" deseydik bu defa da kendinize "alfa" demişsiniz, baskın alfa zannettiniz kendinizi mi diyecektin? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap) alfa owners with alfas; baskın alfa kişilikli sahipler ve alfaları Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap))))

Bu arada Premium Alfa Owners bir gizli kapalı grubun ADıdır. AD/İSİM bunların cümlede kullnımı için de dilbilgisi kurallarını detaylıca gözden geçirmeni tavsiye ediyorum. Buraya sadece özel Alfa Romeo araçları olan kişiler üyeler. İçlerinde 20 bin liralık araçları olanlar da mevcut. Arabasını satan gruptan da çıkar. Belki mercimek beyinler, ezik gözler biraz daha aydınlanmış olur bu anketod ile...
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2015, 16:35:49 Gönderen: Veloce »

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
buluşma harika olmuş. premium lafı o manada kullanıldıysa elbet hoş değil ama çokta alınganlık yapmamak lazım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

izmirde şunun yarısını yapsak yeter bize. ama saolsun izmirdeki alfacılar ya çok meşgul ya da orta yaş krizine girmiş kişilerde var bu araçlar (yetkili serviste 55 yaşlarında birinde giulietta görünce Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ) oyuzden adamların siteden de haberı yokkk bulusmadan da...

burdan tekrar ızmırlı arkadaslarada soyluyorum ızmır bulusma sayfasına gelın birgun ayarlayalım...

İZMİRLİLERRR BEKLIYORUZZZ...

Çok teşekkür ederim kardeşim bu bir arkadaş toplantısıydı ve art niyetliler tarafından faklı algılandı. Neden kıskanıldığını anlayamasam da amaç Türkiye'de bu şekilde araçların varlığını etkili bir şekilde gösterebilmekti. İzmir'de çok düzgün Alfa kullanıcısı dostlarımız var. İletişime geçememiş olabilirsiniz. Farklı sosyal medya ortamlarından takip edebilirsin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Değerli arkadaşlar, üstteki yorumlarda görüldüğü gibi, gerçek olandan, paylaşılma amacından çok farklı yerlere çekilmeye çalışıldığı, sebebi belirsiz bir hasetlik ve çamur atma durumundan dolayı konuyu kilitleyeceğim.

Buradaki fotoğraflar tamamen, ayrı ayrı herbirimiz gibi Alfa Romeo markasına gönül vermiş dostlarımızın beğenileri için çekilmiş ve paylaşılmış olup, görülen ortam yurt dışında yapılan, herbirimizin özendiği ortamlardan bir benzerini oluşturabilmek amacıyla uzun süren ve ciddi bir çaba ile oluşturulmuştur.

Çamur atma çabası gerçekten çok anlamsız ve üzücü oldu açıkçası. Alfisti'nin gurur duyacağını düşündüğümüz fotoğraflar hakkında yorum yapılacağına grubun "Premium Alfa Owners" olan ismine, yetersiz İngilizce sebebiyle farklı bir anlam kazandırılma eforu keşke farklı yerlere sarfedilebilseydi. Grup adını Türkçesi tam olarak "Premium Alfa Sahipleri"dir ve Premium kelimesi araç sahiplerinin değil Alfa kelimesinin/markasının sıfatıdır. Kendi şahsına sıfat takabilen, ünvan belirleyen insanların tabiki bunu farklı görmek istemeleri normaldir. Bu tip şeyleri yok sayacağız artık.

Bu buluşmaya katılcak olan fakat katılamayan arkadaşlarımızın 155 Q4, 1969 Veloce GT, Spider Veloce, 166 3.0, 156 GTA, Mito QV, 145 QV ve benzeri, kendi sınıflarında "Premium" olarak nitelendirebileceğimiz araçlarlarını da sonraki buluşmada denk getirebilirsek bir arada görme fırsatımız olacak.

Fotoğrafları zaman zaman farklı başlık altından yayınlamaya devam edeceğim. Evren Akdağ kardeşimize çekmiş olduğu harika fotoğraflardan dolayı ayrıca buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Kendisi de hiç görmediklerimizden arada bir paylaşıyor, eminim buradan da paylaşacaktır.

Farklı güzellikleri paylaşmayı, daha güzel ortamları fotoğraflayıp diğerleri adına da ordalarmışçasına ölümsüzleştirebilmemiz adına, sizin de kendi sınıfında üst versiyon araçlarınız ya da nadir bulunan Alfa Romeo araçlarınız varsa/olursa mutlaka bununla ilgili benimle irtibata geçiniz.

Herkese Alfa Romeo araçlarıyla kazasız, belasız, keyifli günler dilerim.

Volkan,
Veloce Alfa Romeo
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2015, 22:06:01 Gönderen: Veloce »

Veloce 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: jakomo (24 Şubat 2016, 09:32:29)

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.