Yukarı git

20 Kasım 2017, 20:27:08
Reklamlar  

Gönderen Konu: Otel, pansiyon, görülecek yer, vs tavsiye  (Okunma sayısı 814 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

universeee

• *
  • 80 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
Otel, pansiyon, görülecek yer, vs tavsiye
« : 07 Mart 2016, 10:47:46 »
Böyle genel bir konu olmadığını görünce yeni bir konu açıp bu yıl için tavsiyelerinizi almaya başlayım istedim müsadenizle Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bayram tatili için benim ve eşimin ailesinin yanına gideceğiz ki son durağımız Silifke olacak. Bayram tatili sonrasına bir tatil yapalım diyoruz. Kısacası Silifke'den yolculuğa başlayıp Akdeniz sahil boyu gitmek düşüncesindeyiz. Sanıyorum Datça'ya kadar uzanırız. 1-2 gece kalınacak ana duraklar belirleyip yakın mesafelere uğramak niyetindeyim. Nispeten sakin ve huzurlu bir tatil yapmak düşüncesi hakim şu an için. Tatil köyü falan gibi düşüncemiz yok.

Sizlerden yukarıdaki anlatmış olduğum koşullara uyan tavsiyeleri beklerim. Ayrıca bu sektörde olup fiyat konularında da yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa onların da yardımlarını beklerim  :alfisti: Benim bu aklımdaki fikirler dışında da tavsiyelere açığım tabi. Hem bana hem başkalarına yardımcı olabilir fikirleriniz.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

preacher

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
Abi güzel konu olmuş. Ben de benzer sebepten başlık açmayı düşünüyordum yakın zamanda. Tecrübeli arkadaşların aydınlatması dileğiyle.

preacher 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: universeee (07 Mart 2016, 13:22:32)
Seo4Smf Tagleri: tavsiye otel pansiyon görülecek 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.