Yukarı git

16 Aralık 2018, 01:52:15
Reklamlar  

Gönderen Konu: MULTİAİR MODÜLÜ ARIZASI.. YARDIM  (Okunma sayısı 938 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Burhan

• Yeni Üye
  • *
MULTİAİR MODÜLÜ ARIZASI.. YARDIM
« : 25 Şubat 2018, 00:13:55 »
Aracım Guilietta 170 hp. yeni aldım ve markanın yabancısıyım. Arıza lambası yakıyor ve yaklaşık 20-30 saniye araç tekliyor, gaz yemiyor. Bu arada start stop devre dışı kalıyor ve DNA çalışmıyor. Aracın çekişinde de düşüş var. Makinaya bağlayıp multiair arızası dediler. Ankaradayım, bakım için Alper otoya gittim tamir edilebilir dedi. Ardından Alfa Line Metin/Nusret ustaya gittim, temizleme ile olmaz, yaklaşık 400-500 tl tutar ancak yine arıza yapar dedi. Çıkma temiz olmak suretiyle 2.500-tl(sıfır modül 4.500-tl dedi) ve yağ işçilik vs 3.000-tl tutar dedi. Konu hakkında bilgisi tecrübesi veya tavsiyesi olan var mıdır aranızda? 3000-tl az para değil, son çare yaptıracam artık.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Ynt: MULTİAİR MODÜLÜ ARIZASI.. YARDIM
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2018, 10:47:22 »
Multiair pahali bir modul.tamir yaptirip tekrar ariza yapanlar mevcut.zaten çikma parça dediğin de arizali olup tamir edilmiş parça olma ihtimali yüksek.arabaya bineceksen sifirini alman gerek

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seo4Smf Tagleri: multiair arızası modülü 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.