Yukarı git

23 Temmuz 2019, 21:07:27
Reklamlar  

Gönderen Konu: Motor Yağları  (Okunma sayısı 64285 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet_06

• *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Ynt: Motor Yağları
« Yanıtla #330 : 28 Mayıs 2015, 19:57:30 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ben 14 ay evvel Ankara-A&R Alfa servisine yağ bakımı yaptırmıştım.Selena ile değiştirdilerdi.Gram eksilme olmamış hala  2.çizgide ibre ve  temiz.8 bin km yaptım 7000 km si uzun yol
Araçta lpg var mi
Yok Allah korusun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Tatmir07

• *
  • 89 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
Ynt: Motor Yağları
« Yanıtla #331 : 21 Eylül 2018, 15:31:13 »
(Konuyu hortlatayım)
Uzun zamandır kullandığım Castrol Magnatec 10w-40 yarı sentetik motor yağımdan geçen hafta itibariyle Mobil 1 10w-60 tam sentetik motor yağına geçtim. 156'mı ağustos 2011'de 52.000 km'de aldım ve şu an 200.000 km'deyim. Bu sürede sadece Castrol kullandım (benden önceki sahibinin ne kullandığını tam bilmiyorum.) Magnatecten gayet memnundum ama km'den dolayı son zamanlarda yağ eksiltmesi çok fazla olmaya başlamıştı. Bunda çok sık uzun yol yapmam ve bu sürede biraz performanslı kullanımımın payı da var elbette. Aracım da yaşlanmaya başladı. Mobil 10w-60 ile ilgili izlenimlerimi belli bir kullanımdan sonra tekrar yaparım.

Ama ilk izlenimlerim 1 haftalık yoğun kullanımımda şimdilik yağ seviyesi yerinde duruyor. Ayrıca motor sesinde hissedilir bir azalma ve rahatlama söz konusu. Özellikle son zamanlarda rölantide az biraz titreşimli çalışırken o da kayboldu. 1 haftalık performansından şu an çok memnunum. Yalnız fiyatı Magnatecin neredeyse 2 katı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap . İlerleyen günlerde tekrar güncellerim burayı.

Seo4Smf Tagleri: motor yağları 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.