Yukarı git

22 Kasım 2017, 23:20:10
Reklamlar  

Gönderen Konu: Motor Suyu eksilmesi  (Okunma sayısı 10410 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Ynt: Motor Suyu eksilmesi
« Yanıtla #60 : 18 Ocak 2013, 00:41:11 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaşlar benim aracımda da su eksiltmesi yaşandı , sadece sızdırıyordu yani bir ayda yarım litre su eksiltti. Turbonun arkasındaki rekorun gevşekliğinden kaynaklanıyormuş. Çoğu giulietta'da oluyor. Dikkat edin.

Volkan bu sorunu yaşayan başka Giu sahipleri de varmış. Forumda bahseden olmuştu, hatta bana da senin aracı söylemişti zeki usta böyle bişey var diye. Bulabilirsen o başlığa da yaz bence.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Spider_Volkan

• *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #61 : 18 Ocak 2013, 00:47:39 »
Arkadaşlar benim aracımda da su eksiltmesi yaşandı , sadece sızdırıyordu yani bir ayda yarım litre su eksiltti. Turbonun arkasındaki rekorun gevşekliğinden kaynaklanıyormuş. Çoğu giulietta'da oluyor. Dikkat edin.

Volkan bu sorunu yaşayan başka Giu sahipleri de varmış. Forumda bahseden olmuştu, hatta bana da senin aracı söylemişti zeki usta böyle bişey var diye. Bulabilirsen o başlığa da yaz bence.

evet alfaowner'da da görmüştüm. Sanırım o rekoru sıkan robota ya da mekaniğe bir ayar gerekiyor asıl! Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bulursam yazarım!

joness01

• Üye
  • *
« Yanıtla #62 : 18 Ocak 2013, 15:42:53 »
alfist servisine götürdüm radyatörde hiç bir sıkıntı yokmuş.. sadece suyunu değiştiren usta (antfiriz için) radyatörün havasını almak için vana gibi bişey var plastikten onu sıkmayı unutmuş... onu sıktık işi bitti Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #63 : 18 Ocak 2013, 16:23:19 »
alfist servisine götürdüm radyatörde hiç bir sıkıntı yokmuş.. sadece suyunu değiştiren usta (antfiriz için) radyatörün havasını almak için vana gibi bişey var plastikten onu sıkmayı unutmuş... onu sıktık işi bitti Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
geçmiş olsun  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bi usta hatası daha peh peh peh  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

joness01

• Üye
  • *
« Yanıtla #64 : 18 Ocak 2013, 16:25:26 »
teşekkür ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap aynen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

immobilizer sorunumu da hallettim mi sıkıntım kalmayacak yeni bir konu açmıştım da burdan da sorim.. istanbulda bildiğiniz oto anahtarcı var mı ?  (uzaktan kumanda frekansı çalışmıyor) 

Orhan bali

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #65 : 22 Eylül 2017, 10:22:45 »
Bu sorun bendede var ama ben bulamadim o rakoru bi kac ustaya daha da gosterdim kacak gocek yok bana bi sekilde tarif edebilirmisiniz o rakor nerde bi yerden su eksiltio minimum bi sekilde ama nerden bi turlu bulamadim

Seo4Smf Tagleri: yardım lütfen acilllll 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.