Yukarı git

19 Kasım 2017, 11:49:45
Reklamlar  

Gönderen Konu: Motor Suyu eksilmesi  (Okunma sayısı 10391 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sport0607

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
Motor Suyu eksilmesi
« : 24 Aralık 2012, 17:14:13 »
herkese merhabalar, bugün aracıma yay ve difizör için  parça bakmaya gittim, tam ufak  işlemlere başlıcaktıkki, aracımın kaputunu açtım ve motor suyu yok , hortumların kenarlarında ve diğer bölgelerde antifiriz kalıntıları var, arkadaşla baktık devirdaim motoru sıkıntılı diye  yorumladık, yarın yetkili servise götürücem 13.30 randevusu aldım.... yola çıkmadan suyu  tekrar tamamladık fakat şu an su seviyesi tekrar min. seviyesinin altına  düşmüş, uyarı lambasıda yanmadı ve hararette yapmadı, inşallah  başıma iş açmaz..... yorumlarınızı bekliyorum, saygılar sevgiler

« Son Düzenleme: 12 Ocak 2013, 09:20:16 Gönderen: sport0607 »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Ynt: acilllll yardım lütfen
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2012, 17:16:21 »
aman ha binmek tehlikeli bu durumda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap motoru kucağına verirler yoksa  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Cuore Sportivo

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2012, 17:18:04 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
herkese merhabalar, bugün aracıma yay ve difizör için  parça bakmaya gittim, tam ufak  işlemlere başlıcaktıkki, aracımın kaputunu açtım ve motor suyu yok , hortumların kenarlarında ve diğer bölgelerde antifiriz kalıntıları var, arkadaşla baktık devirdaim motoru sıkıntılı diye  yorumladık, yarın yetkili servise götürücem 13.30 randevusu aldım.... yola çıkmadan suyu  tekrar tamamladık fakat şu an su seviyesi tekrar min. seviyesinin altına  düşmüş, uyarı lambasıda yanmadı ve hararette yapmadı, inşallah  başıma iş açmaz..... yorumlarınızı bekliyorum, saygılar sevgiler

suyun min inip hararet yapmaması imkansız he şöyle birşey olabilir su hazneleri dayanıksız bizim araçların. min-max arası biryerde patlak olabilir ona baktın mı?  hararet yapmıyorsa kesin orda bir patlak var ve ordan min kısıma kadar boşalıyor su... Bir bak bakalım eğer öyle birşey yoksa sakın aracı o şekilde kullanma...

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2012, 17:18:54 »
Her yerde antifriz kalıntısı varsa borulardan birinde kaçak var gibi duruyor bence? Devirdaimde sorun olsa suyu neden azaltsın?

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

sport0607

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 24 Aralık 2012, 17:23:30 »
boruları özellikle kontrol ettim ve ettirdim borularda ve  giderlerde kaçak yok, şu an araç işyerimin önünde çalıştırmadan suyu tamamlıcam fakat en alt  bölgede biraz ıslaklık var gibi, 0 araçta böle bişey nasıl oluyor anlamadım,şanssızlıkmıdır nazarmıdır nedir, biraz gerdi benii,, tamda modifiye işine giriyoduk, ALLAH'tan farkettik....

sport0607

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 24 Aralık 2012, 17:24:48 »
ayrıca hararet yapmadan orda  kalması bendede aynı düşünce oluşturdu, hazneye  gidip bakıp  suyu tamamlıcam  birazdan

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2012, 17:29:04 »
boruları özellikle kontrol ettim ve ettirdim borularda ve  giderlerde kaçak yok, şu an araç işyerimin önünde çalıştırmadan suyu tamamlıcam fakat en alt  bölgede biraz ıslaklık var gibi, 0 araçta böle bişey nasıl oluyor anlamadım,şanssızlıkmıdır nazarmıdır nedir, biraz gerdi benii,, tamda modifiye işine giriyoduk, ALLAH'tan farkettik....
kardeşim çağır servisi alsın götürsünler hiç uğraşma  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap nasıl olsa garantisi devam ediyordur   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sport0607

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2012, 17:39:34 »
gidip tepkilerine bakıcam yine ayak yapıcaklarmı, araç 1 hafta önce servisteydi  kontrollerine kadar yaptık diyolardı bide...

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2012, 17:46:20 »
gidip tepkilerine bakıcam yine ayak yapıcaklarmı, araç 1 hafta önce servisteydi  kontrollerine kadar yaptık diyolardı bide...
ben hangi arabamı yaptırdıysam başında durdum ustaların  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap başında durmadığım her arızam tekrar nüksetti bi zaman sonra  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bide bu yetkili servisler izin vermiyor araç başında durmaya  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap haklı olabilirler tabii ama bana ters bi durum bu  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sport0607

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2012, 17:51:04 »
herkes işini  adam akıllı yapsa  sorun yok, işi gücü bırakıp bide bunun derdine düşücezz yarın, 2 saniyelik bişeyi gözden kaçırdımı  dönüşü olmayan şeyler olucak belkide 1 haftadır suyu  yoktur aracın mesela.....yazık günahh,yarın   bizzat tepelerine dikilicem madem gidiyorum hallolsun

eminpar

• *
  • 14 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 24 Aralık 2012, 17:52:09 »
Vallaha ben hep araç başında duruyorum gerekirse servisler kavga ediyorum . İsterse cam bölmeye alır beni ama ben aracıma ne yapıldığını görmek istiyorum. Diğer markalarda da bir çok kere şahit oldum işin çok baştan savma yapıldığına . Sizin yerinizde ben olsam aracı asla yerinden oynatmazdım. Mutlaka arayın servisi gelip aracı alsınlar. Sonra size fatura çıkarırlar yok siz bozuk aracı hareket ettirdiniz o yüzden oldu diye . Tekrardan çok geçmiş olsun

sport0607

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 24 Aralık 2012, 17:58:37 »
çok teşekkür ederim sağolun,10 km lik yerden geldim su gene min. altına düşmüş ,  servise kadar belki  yine aynı şekilde götürürüm ama yarın bakıcam duruma göre gelip aldırırım aracı, biraz önce suyu tamamladım bekliyorum.... kapalıyken eksiltip aynı seviyede kalırsa aşağı yukarı sorun belli olucak ama çalıştırdığımda eksiltirse biraz uğraştırıcak gibi  gözüküyooo.... yarın başlarında beklicem kısa sürede halledilcek bişeyi sallarlarsa  yada kıvırırlarsa o zaman öperim hepsini

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 24 Aralık 2012, 18:49:48 »
Araç durduğu yerde altında ıslaklık varsa illa ki bir yerden kaçırıyor.. Zaten sıfır araçta contadan falan kaçırması mantıksız olur.

Bir de forum kurallarına göre başlıklarda açıklayıcı bir metin yazmanız gerekiyor. Her forumda olduğu gibi burada da "acil yardım" demek veya harf tekrarı yapmak yasak. Başlığa bakınca yardım istediğiniz konu anlaşılmalı.

sport0607

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 24 Aralık 2012, 18:57:47 »
kaçağı umarım bulucam sanki şu an bile eksiliyo gibi yarım saat sonra tekrar bakıcam, konuyu daha net başlıkla yapmak gerekir teşekkür ederim uyardığınız için , konunun ne olduğu önemli diğer kullanıcılara faydalı ve bilgi amaçlı olması açısından fakat hararektli bi şekilde girince bu seferlik böle oldu ,SAYGILAR

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 24 Aralık 2012, 19:47:42 »
İlk mesajda düzenle tuşuna basıp düzeltebiliyo olmanız lazım

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Seo4Smf Tagleri: yardım lütfen acilllll 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.