Yukarı git

19 Kasım 2017, 09:40:24
Reklamlar  

Gönderen Konu: Mito yazılım için yardım !!  (Okunma sayısı 1255 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RUHAN

• Yeni Üye
  • *
Mito yazılım için yardım !!
« : 17 Şubat 2016, 15:31:32 »
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 1.6 mito distin. Aracımı yeni aldım airback arızası veriyor ve km yanıp sönüyor beyinciğe gittim elinden geleni yaptı fakat orijinal yazılım gerektiğini söyledi. Bu işlemin fiyatını bilen ve uygun yollu nerede yaptıracağımı bilen varmı İstanbul Anadolu yakasındayım. birde aracın kullanım klavuzu yok

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Ynt: Mito yazılım için yardım !!
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2016, 16:27:07 »
Kullanıcı el kitabı için;
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ENGINCAGLAR

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Ynt: Mito yazılım için yardım !!
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2016, 09:53:06 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 1.6 mito distin. Aracımı yeni aldım airback arızası veriyor ve km yanıp sönüyor beyinciğe gittim elinden geleni yaptı fakat orijinal yazılım gerektiğini söyledi. Bu işlemin fiyatını bilen ve uygun yollu nerede yaptıracağımı bilen varmı İstanbul Anadolu yakasındayım. birde aracın kullanım klavuzu yok
hayirli olsum. Yetkili serviste yukletebilirsiniz. Fiyat konusunda bilgim yok. 1 ay once kadar yuklettim ben ama ucret vermedim.

Seo4Smf Tagleri: yazılım 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.