Yukarı git

20 Kasım 2017, 06:56:04
Reklamlar  

Gönderen Konu: Mito bilgi ve yardım  (Okunma sayısı 1017 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sametakca

• Yeni Üye
  • *
Mito bilgi ve yardım
« : 29 Aralık 2015, 16:52:52 »
Arkadaşlar hepinize iyi forumlar aranıza yeni katıldım. Şu an 2009 model grande punto sahibiyim aracımı satıp Mito almak istiyorum fakat tereddütlerim var. Bunlardan birincisi aracın ikinci el piyasası bir süredir ikinci el araçları takip ediyorum ve bu araçların satış süresinin uzun olduğunu görüyorum ve ikinci olarak fiyatlar biraz yüksek geldi açıkçası ilgilendiğim modeller 155 bg ve 170 bg . 2. elde 50.000 liraların üzerine çıkan araçlar var durum böyle oluncada insan opel astra sport ford focus titanium gibi araçlara yöneliyor ister istemez.Aracın çoğu parçası fiat punto ile aynı olduğu için işçilik ve parça konusunda sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Bana araç seçiminde ve aracın değerinin maksimum ne olabileceği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: bilgi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.