Yukarı git

19 Ekim 2018, 01:29:17
Reklamlar  

Gönderen Konu: Mito aux  (Okunma sayısı 800 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YSN

• Yeni Üye
  • *
Mito aux
« : 16 Ocak 2018, 12:46:30 »
Arkadaşlar Mito'ya aux bağlantısı yapan var mı acaba ya da alternatif bağlantı(audiosystem ya da yatour gibi) yapan?
Teyp bosch ama low mu bilmiyorum yani aux destekleyip desteklemediği hakkında fikrim yok çünkü teybi bir türlü sökemedim. Bi soketli aux aparatı aldım yanında da teybi sökme aparatı vardı. Naptıysam teybi bir türlü sökemedi. Üst tarafındaki kavalandırmaları söküp üst çerçevenin bi kısmını çıkarıp teybi gördüm sadece bosch diye ama low yazısını göremedim. Teyp zımba gibi bir türlü tırnaklarından çıkmıyor. İyi ihtimalle aux desteği varsa teybi söken ve bağlantı yapan arkadaş yardımcı olursa seviniri. 2011 Mito.
Şimdiden herkese teşekkürler

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.