Yukarı git

22 Kasım 2017, 23:04:42
Reklamlar  

Gönderen Konu: Mito 1.4 T 1.6 JTDm tercih bilgi yardım  (Okunma sayısı 356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Umut melek

• Yeni Üye
  • *
Mito 1.4 T 1.6 JTDm tercih bilgi yardım
« : 25 Ağustos 2016, 10:20:57 »
arkadaşlar cümleten selamın aleykum. Foruma yeni üye birisi olarak herkese saygı ve sevgilerimi iletirim. Cokta uzatmadan direk aklımdaki sorunları sorup , siz degerli üyelerden bilgi alabilirsem cok mutlu olacağım. Daha önce honda modelleri ve en son setup yaptığım corsa 1.7 dti dan sonra artık model konfor ve spor görünümlü bu dolulukta bir arac bakmaya karar verdim. Bu doğrultuda direk gözüme ck hos gelen mito secimi yapmak istiyorum. Siz degerli üyelerden 1.4 T 150 hp ve 1.6 JTDm modeli arasında kronik sorunlari var ise bunları, artıları eksileri fiyat performans ufak dokunuşlarla daha iyi şeyler görebileceğim bir tercih yapmam gerek. Örneğin yazılım dp egzoz gibi . fazlasını düşünmüyorum Allah nasip ederse 1 aya kalmaz mito alacağım. Bu süre zarfında sürekli her gün yeni şeyler araştırıyorum. Cevaplarınız icin simdiden cok teşekkür ederim saygılarımı sunarım.

En son topladigim dti 'ın konusunu tehcturkey de detayli olarak ele almıştım. Bakmak isteyen arkadaslar için linki paylaşıyorum.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: jtdm bilgi tercih 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.