Yukarı git

19 Kasım 2017, 04:25:37
Reklamlar  

Gönderen Konu: Merhabalar 156 niyet 146 kismet  (Okunma sayısı 500 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fincan_bill

• Yeni Üye
  • *
Merhabalar 156 niyet 146 kismet
« : 16 Aralık 2015, 22:50:33 »
156 ararken bir kactane hasati cikmis arac gorup hevesim kirilip elimdekide saga sola kosturmadan eridiginden kalan son paramizla 146 anlastik kismetse yarin baktiracagim tavsiyeler uzerine 1.6 yerine fiyati daha uygun olan 146 1997 modelle anlastik yarin baktirip ertesi gun alacagiz kismetse tek dusuncem araca alfa ustasina baktiracagim ama 1997 model olusu beni dusunduruyor tuplu tupte ne yakar acaba onuda bilmiyorum anne baba ise gidip gelmek icin kullanacak bende arada kullanacagim para olsaydida 156 alsaydik cok heveslenmistimde saglik nedenlerinden kalan para kismet 146 ile baslayalim hayirlisiyla 156 ile devam ederiz bi tecrube edinelim bakalim  1997 1.4 ts olandan baktimda kullanirken neye dikkatetmeli onu bilmiyorum son paralari ben aldiriyorum herhangi bi sksntida bana eksiyecekler bununda farkindayim o yuzden ince eleyip sk dokuyorum anlayisiniza tesekkurederim simdiden

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: niyet kismet 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.