Yukarı git

22 Kasım 2017, 06:38:12
Reklamlar  

Gönderen Konu: Merhaba, MİTO hakkında birkaç soru  (Okunma sayısı 1105 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

volkanT

• Yeni Üye
  • *
Merhaba, MİTO hakkında birkaç soru
« : 19 Haziran 2017, 14:58:47 »
Değerli Arkadaşlar merhaba,

Yeni MİTO sahibi oldum, Bu benim ilk Alfa'm oldu.

1.4T Multiair TCT 135 Bg City modeli.

1-2 gündür kullanıyorum. Sorularım şunlar şimdiden teşekkür ederim.

1-Yokuş aşağı dururken hareket edince otomatik vites kendini yükseltmiyor, üst viteslere çıkmıyor, neden olabilir ?

2-Park sensörü uyarı sesi sadece sağ arkadan geliyor, bunlarda buzer çift taraflı değil mi? yani hangi tarafta engel varsa o taraf ötmüyor mu ?

3-Radyo iyi çekmiyor gb. geldi. bunun bir çözümü var mı ?

4-Şimdilik lazım değil ama parça alışverişi yapabileceğimiz nereleri önerirsiniz ?

5-Diyelim durdunuz ve vitesi park konumuna aldınız, o esnada start stop motoru durdurdu. Sonra tekrar D konumuna aldınız, ama motor çalışmıyor kendiliğinden. bu normal mi ?

Teşekkürler tekrar.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Timuçin Çolakel

• *
  • 33 Mesajı Toplam
    44 Kere Beğenildi
Ynt: Merhaba, MİTO hakkında birkaç soru
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2017, 15:52:18 »
Hoş geldiniz,

Öncelikle saydıklarınız bazıları kronik sıkıntılar.
1-Bu şanzımanlarda yokuş aşağı kendi kendine vites atmıyor, problem yok. Güvenlik amacıyla yapılmış bir detay. Aksi halde yeterince dik bir yokuşta limit hıza ulaşabilirsiniz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
2-Park sensörü için tek buzzer var, her iki taraftan yaklaşmalarda hep aynı şekilde duyarsınız
3-Radyo baya bildiğiniz çekmiyor. Ben Giuliettayı ilk aldığımda baya dalga geçmiştim. İstanbulun göbeğinde radyon dinleyemiyoruz. Anten göbeğini değiştirttim ama bir şey değişmedi. Servise sorarsanız size radio menüsünden bazı ayarlar yaptırtır. Çözümle hiç ilgisi yok bunların da .
4-Şimdilik lazım değil ama parça alışverişi yapabileceğimiz nereleri önerirsiniz ?
Çıkma parçalar bulmak mümkün. Ben gerektiğinde şuradan alıyordum, sıkıntı yaşamadım. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
5-Park moduna aldığınızda artık araç tamamen stop etmiş oluyor. Pek çok marka ve model için bu geçerlidir. Sizin tecrübe ettiğiniz durum da normal, problem yok.

Timuçin Çolakel 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: volkanT (22 Haziran 2017, 12:52:17)

volkanT

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Merhaba, MİTO hakkında birkaç soru
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2017, 12:53:18 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Hoş geldiniz,

Öncelikle saydıklarınız bazıları kronik sıkıntılar.
1-Bu şanzımanlarda yokuş aşağı kendi kendine vites atmıyor, problem yok. Güvenlik amacıyla yapılmış bir detay. Aksi halde yeterince dik bir yokuşta limit hıza ulaşabilirsiniz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
2-Park sensörü için tek buzzer var, her iki taraftan yaklaşmalarda hep aynı şekilde duyarsınız
3-Radyo baya bildiğiniz çekmiyor. Ben Giuliettayı ilk aldığımda baya dalga geçmiştim. İstanbulun göbeğinde radyon dinleyemiyoruz. Anten göbeğini değiştirttim ama bir şey değişmedi. Servise sorarsanız size radio menüsünden bazı ayarlar yaptırtır. Çözümle hiç ilgisi yok bunların da .
Çıkma parçalar bulmak mümkün. Ben gerektiğinde şuradan alıyordum, sıkıntı yaşamadım. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
5-Park moduna aldığınızda artık araç tamamen stop etmiş oluyor. Pek çok marka ve model için bu geçerlidir. Sizin tecrübe ettiğiniz durum da normal, problem yok.

Yanıtlar için teşekkür ederim.

Seo4Smf Tagleri: birkaç soru 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.