Yukarı git

21 Kasım 2017, 22:33:06
Reklamlar  

Gönderen Konu: Mengerler Ataşehir Kampanya (tüm marka araçlar için geçerli)  (Okunma sayısı 1765 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

universeee

• *
  • 80 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
Mengerler Ataşehir'den yine mesaj geldi az önce, buradan paylaşayım işine yarayanlar belki kullanmak ister.

Pasta + Cila + Nano Boya Koruma + Motor Koruma (hediye) için 300 TL + KDV demişler.

2-3 hafta kadar önce ben motor temizliği ve koruması kampanyasından faydalanmıştım güzel iş çıkarmışlardı.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ormanci

• *
  • 72 Mesajı Toplam
    83 Kere Beğenildi
Benzer fiyatı, hatta daha ucuzunu Meguiar's Kızıltoprak'ta alabilirsiniz.

Hiç gerek yok servislere boşa para kazandırmaya.
Ustaları kim, polisajı nasıl yapıyor, kullandıkları malzeme ne, vs.vs.vs.vs.vs..........

Yazın bi AVM'ye gittim, yıkamaya bıraktım, herifler "abi şu fiyata şöle şöle yapalım" dediler, iyi dedim, araba ne zamandır bi işlem görmüyo diye, fiyat da cazip geldi. Arabayı almaya geldim, ustabaşı geldi, diğer eleman süklüm püklüm, "abi araba hazır ama ufak bişey oldu, ne oldu, tamponun köşesinde kuş pisliği iz yapmış, hatta çok fazla kuruyunca boyayı mahvetmiş, polisaj makinesini vurunca boyayı attırmış" dedi. Ufak bi bölüm ve tampon diye bişey demedim ama uyuz oldum tabi.

Abi işte başka bi gün gündüz gel, ben sana bedava reçine temizliği yaparım cila yaparım. Yok dedim daha sizde bişey yaptırmam, arabayı bile yıkatmam...

Meguiar's'a gittim, olur mu dedim böyle bişey, hani kuş pisliği de uzun süre kaldı gerçekten falan.
Yok abi dedi makineyi kullanan adam kesin acemi, lekeyi alıcam diye bastırmış, anasını şeetmiş dedi.
Orada ufak rötuş boyası yaptık, öyle idare ediyorum.

Bu işe her yerde girişmeme kararı aldım artık, herkese de tavsiye ederim.

Hele hele "yetkili" servis denen düşman olduğum yerlere hiçbişey yaptırmayın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ormanci 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: alfalego (18 Kasım 2014, 15:21:59)

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Meg kızıltprağa malum forumda seneler önce "acaip pahalı" diyolardı. 300 TL'ye yapıyolarsa bunları iyiymiş. Ortalam bir yerin fiyatları bu seviyede zaten. Sadece kaporta kısmı için 200-250, bazıları 300 tl istiyo.

Tabi Mengerler muhtemelen öyle kat kat polisaj vurmuyodur, yıkayıp üste cila atınca "boya koruma" diyo bazı yerler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Onlardan da olabilir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Evren'in motoru güzel yapmışlardı tabi, belli de olmaz, sormak lazım nasıl, neyle yapıyosunuz diye. Bu işlerde işçilik malzemeden bazen daha önemli hale geldiği için de örnek görsek daha iyi olur tabi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

universeee

• *
  • 80 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
Aslında bu işi yapan mengerler değil, şöyle değil, mengerlere bağlı olarak onların bulunduğu binada olan (yanlış hatırlamıyorsam şayet) Sonax bu kampanyaları yapan. Başka bir firmada olabilir tabi yanıltmış olmak istemem. Gitmeyi düşünen olursa arayıp sormasında tabi ki fayda var.

Ben arabamın motoruna yapılan uygulamadan çok memnun kaldım ki aslında LPGli araç kabul etmiyor olmalarına rağmen bana sadece randevu verdikleri için benim arabanın motorunu susuz şekilde sadece kimyasallarla temizlemeleri bile ne kadar sorumlu bir yer olduğunun göstergesi. Sonuçta beni başlarından savabilirlerdi. Motor yıkamak LPGli motorlarda sıkıntıya yol açtığı için sizi motoru yıkamadık baştan aşağı kimyasallarla sildik dedi adam ki o günden bu yana motorda hiç bir farklılık hissetmedim görüntüsünün güzelliği haricinde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Benim mesela son olarak bildiğim güncel fiyat: Kızıltoprak Meguiars. Motor temizliği detaylı iç temizlik koruma çizik giderme pasta cila 500 TL, nakit. Tabi pazarlık yapılıp indirilmiş fiyat olabilir bilemiyorum. Artık kullanmak isteyen kararını versin.

universeee 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (18 Kasım 2014, 23:49:00)

Ormanci

• *
  • 72 Mesajı Toplam
    83 Kere Beğenildi
Ben Meg'de 250'ye dışını boya koruma yaptırıyordum ama bu geçen seneki fiyat tabi, bu sefer 300-350'den aşağı olmaz herhalde.

SONAX'sa o da iyiymiş. O zaman yaptırılabilir.

Ama Sonax'ı da genelde MTV ödedikten sonra götürmeyi tercih ediyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay'ın dediği gibi eften püften yerler de makineyle cila atıp veriyor.
Meg'de 50 TL'ye NXT yaptırıyorum öyle yaptırılacaksa...

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Meguiar's Kızıltoprak'a gitmeyi düşünenler gittiklerinde Gürdal ya da Işık Biren'i bulup selamımı söylesinler. Özellikle forumdan tavsiyem üzerini gittiklerini söylesinler...
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2014, 02:02:08 Gönderen: Veloce »

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Veloce 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Ormanci (18 Kasım 2014, 23:21:45)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Meguiar's Kızıltoprak'a gitmeyi düşünenler gittiklerinde Gürdal ya da Işık Biren'i (işletmenin sahipleri) bulup selamımı söylesinler. Özellikle forumdan tavsiyem üzerini gittiklerini söylesinler...

Edit: Ormancı'ya katıldığım için bu tavsiyede bulunuyorum. 300TL. + KDVsanki ucuz bir fiyatmış gibi kampanya adı altında pazarlanması çok komik. Zaten işin en profsyonelleri bu paraya yapıyorlar daha iyisini. Bu arada normalde ne kadarmış bahsedilen işlem çok merak ettim?!?
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2014, 02:01:51 Gönderen: Veloce »

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ormanci

• *
  • 72 Mesajı Toplam
    83 Kere Beğenildi
+1 Veloce hocam,

Evet ben de onları iyi tanıyorum sayılır, baya da samimilerdir. Mesela boyaya bakıp şu gerekir, kile gerek yok, sadece koruma yapalım vs. falan diye de yönlendirirler.

Ben de müsait bi zamanda gitmeyi düşünüyorum kil, pasta masta bişeyler gerekecek Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Evin yakınlarında Bostancı Sonax var, onlar da fena değillerdir ama Meguiars'tan başkasına götürmeyi pek tercih etmiyorum şu sıralar. 

Bizim arkadaşta İmola Kırmızı M3 vardı, şimdi sahibi değişti ama araba yıkamaya ve boya korumaya halen oraya gidiyor. BK plaka, denk gelirseniz görün derim, devamlı sıfır gibi geziyor adam, herhalde her ürünü uyguluyorlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

alisto

• *
  • 74 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
Maltepe Carwax'ta yaptırdım, 330 TL

pasta - cila - boyuma koruma - iç detaylı temizlik - motor detaylı temizlik

memnun kaldım, özellikle pasta ciladan,tüm kılcal çizikleri kapatıyorlar..

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

alisto 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (19 Kasım 2014, 02:03:22)

FB10ur

• Üye
  • *
  • 17 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
Kızıltoprak Meg candır gerisi heyecandır Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  ışıkta gerçekten ilgili bir kardeşimiz ama sizin Dediğiniz 300-350 fiyat aralığında bu işlemler yapılmaz onu biliyorum

coolistanbul

• Yeni Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Kızıltoprak Meg telefon var mi ?

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VOLDER

• Üye
  • *
  • 34 Mesajı Toplam
    37 Kere Beğenildi

İLETİŞİM

Adres :
Zühtü Paşa Mah. Şefik Bey Sk. No:24-1
Kızıltoprak / Kadıköy / İSTANBUL

Telefon :
(0216) 450 18 65 - 66

GSM :
(0554) 333 89 71

Faks :
(0216) 450 18 67

ALFAROMEO AŞKI CEHENNEM BUZ TUTANA KADAR..

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.