Yukarı git

20 Kasım 2017, 00:29:47
Reklamlar  

Gönderen Konu: Mengerler Ataşehir Kampanya (tüm marka araçlar için geçerli)  (Okunma sayısı 1752 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

universeee

• *
  • 80 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
Aslında bu işi yapan mengerler değil, şöyle değil, mengerlere bağlı olarak onların bulunduğu binada olan (yanlış hatırlamıyorsam şayet) Sonax bu kampanyaları yapan. Başka bir firmada olabilir tabi yanıltmış olmak istemem. Gitmeyi düşünen olursa arayıp sormasında tabi ki fayda var.

Ben arabamın motoruna yapılan uygulamadan çok memnun kaldım ki aslında LPGli araç kabul etmiyor olmalarına rağmen bana sadece randevu verdikleri için benim arabanın motorunu susuz şekilde sadece kimyasallarla temizlemeleri bile ne kadar sorumlu bir yer olduğunun göstergesi. Sonuçta beni başlarından savabilirlerdi. Motor yıkamak LPGli motorlarda sıkıntıya yol açtığı için sizi motoru yıkamadık baştan aşağı kimyasallarla sildik dedi adam ki o günden bu yana motorda hiç bir farklılık hissetmedim görüntüsünün güzelliği haricinde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Benim mesela son olarak bildiğim güncel fiyat: Kızıltoprak Meguiars. Motor temizliği detaylı iç temizlik koruma çizik giderme pasta cila 500 TL, nakit. Tabi pazarlık yapılıp indirilmiş fiyat olabilir bilemiyorum. Artık kullanmak isteyen kararını versin.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

universeee 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (18 Kasım 2014, 23:49:00)

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.