Yukarı git

23 Temmuz 2018, 01:14:50
Reklamlar  

Gönderen Konu: LPG İÇİN USTA TAVSİYESİ  (Okunma sayısı 776 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

0tk

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
LPG İÇİN USTA TAVSİYESİ
« : 19 Temmuz 2015, 17:38:13 »
Merhaba Arkadaşlar, öncelikle herkesin bayramını kutlarım...
1.6TS 147'me Lpg taktıracağım. Forumdaki araştırmalarım neticesinde BRC'ye karar kıldım. Servis olarakta istanbulda çevre otogaz, Ankara'da Mavidenizler daha çok tavsiye edildiğini farkettim. İstanbul'da yaşıyorum sizce aracı nereye götürmeliyim? Kaputu açtığımız zaman Lpg adına hiçbirşeyin gözükmesini istemiyorum temiz kaliteli bir işçilik istiyorum... Tavsiyelerinizi bekliyorum iki gün içinde taktırmayı düşünüyorum... Teşekkürler

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

universeee

• *
  • 81 Mesajı Toplam
    101 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
Ynt: LPG İÇİN USTA TAVSİYESİ
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2015, 10:59:31 »
Kartal Oto Sanayi'de Mucib Otogaz var BRC yetkili bayisidir. Ben şahsen işçiliklerinden çok memnun kalmıştım. Nerdeyse 2 senedir LPG'li kullanıyorum bugüne kadar LPG ile ilgili hiç bir sıkıntı yaşamadım. İsteklerinizi gidip bir görüşün diye tavsiye ederim. Hatta giderseniz selamımı söyleyin Metin Usta var orada. Kırmızı 147'li Evren derseniz herhalde hatırlar diye düşünüyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Gerçi ben de baya zaman oldu gidemedim, belki unutmuştur.

Ama tabi tüm bu tavsiyeleri kesinlikle hiç bir sorumluluk almadan "sadece" kendi memnuniyetime dayanarak yazıyorum. Zira insan eli, ne olacağı belli olmaz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: icin tavsiyesi usta 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.