Yukarı git

15 Ekim 2018, 22:53:57
Reklamlar  

Gönderen Konu: LED XENON  (Okunma sayısı 1931 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aykut6007

• Üye
  • *
Ynt: LED XENON
« Yanıtla #15 : 31 Ocak 2018, 14:17:24 »
Aldıgım satıcıdan yaklaşık 2000 tane sipariş veren ve bircokta yorum bırakan kişilerin yorumlarını okudum ve ona güvenerek aldım. Ve iyikide almışım. bende titiz birisiyim kolay begenmem ama gercekten başarılı ve fiyat olarak f/p ürünü. 2 yılda garantili. Arıza ışıgıda yakmıyor. Sizin bahsettikleriniz  fiyat olarak 350-450 arası. Tabiki size kalmış. Ben yorumlara ve videolara güvenerek denedim. gercektende memnunum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Aykut6007

• Üye
  • *
« Yanıtla #16 : 31 Ocak 2018, 14:18:14 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bunlarin arkasi uzun kapak kapanmaz diye düşünmüştüm.üstelik de çin mali olduğundan kalitesine ve dayanimina pek güvenmiyorum.ben de philips ultinion yada photon milestone arasinda kararsizim.photunun lümen değeri daha yüksek

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kapak kapanıyor cok rahat hemde baya boşluk var

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #17 : 31 Ocak 2018, 17:30:10 »
Photon milestone siparişi verdim.ürünü takinca yorumlarimi yazarim.umarim halojenleri aratmaz

kahraman202

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #18 : 01 Şubat 2018, 11:58:08 »
Aklımdaki soruları unutmadan yazayım;

1. Isınma durumu nedir? Çok ısınıp etrafa zarar verir mi? Ya da çok ısındığı için arabayı park ettikten sonra far içinde terleme fln yapar mı?

2. Muayeneden geçer mi?

3. Karşıdan gelenler bizi “saygıyla” anar mı?

kahraman202

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #19 : 01 Şubat 2018, 12:11:01 »

Bu mu?

Aykut6007

• Üye
  • *
« Yanıtla #20 : 01 Şubat 2018, 12:41:20 »

Bu mu?
Daha 2-3 gün oldu alalı sadece bi akşam binme fırsatım oldu aracıma. Terleme yapacagını düşünmüyorum cünkü ampul arkasında sogutucu fanı var. Muayeneden gecer bence, far yükseklik ayarları çalışıyor cünkü. muayenede buna dikkat ediliyomuş forumlarda okudum. Far ayarını cok yüksekte tutmazsanız sizi anmazlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap mercek oldugu için ışıgı dengesiz dagıtmaz. Valla bmw mercedes xenon mercegi gibi duruyor karşıdan bakınca. evet ürün o ama ben N11 den almanızdan yanayım otovera satıcısından. Ordan aldım ben ve kullanıcı yorumlarınıda okumuş olursunuz. Fiyatta daha uygun orda 88 TL gibi

kahraman202

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #21 : 02 Şubat 2018, 20:33:00 »
Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan acil yardım istiyorum.

1. Aşağıdaki led'den almak istiyorum,

ne dersiniz? Bizim giulara uyumlu mudur?

2'nci alternatif şu;

3'üncü alternatif?

En sondaki inwells için sanayide 170 lira dediler. Muayeneden geçtiğini de söylediler. (Umarım öyledir)

2. Uzunlar ve sisler için tavsiye edeceğiniz bir model var mı?

3. Araç içindeki tavan lambaları ve ve plakalıklardakileri de değiştirmek istiyorum. Hepsi için tavsiye ve uyarılarınızı öğrenmek isterim..

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #22 : 02 Şubat 2018, 22:21:26 »
Philips takan bir arkadaş vardi memnun kalmişti.2.alternatifteki photun üst modeli 8000 lümen photon milestone satin aldim.ürün bugün elime ulaşti.takinca yorum yazarim.inwells 80-90 liralik ürün 170 e yaslamaya çalişmişlar

kahraman202

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #23 : 03 Şubat 2018, 11:28:31 »
Philips takan bir arkadaş vardi memnun kalmişti.2.alternatifteki photun üst modeli 8000 lümen photon milestone satin aldim.ürün bugün elime ulaşti.takinca yorum yazarim.inwells 80-90 liralik ürün 170 e yaslamaya çalişmişlar

Sonucu 4 👁 le bekliyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

kahraman202

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #24 : 03 Şubat 2018, 11:35:23 »

Philips x-treme ultinon led’in kutusunda sadece yarış ve ralli parkurları için uygun olduğu, halka açık normal yollarda uygun olmadığı yazıyor  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #25 : 03 Şubat 2018, 19:46:50 »
Bugün aldiğim ledleri takmayi denedim.birak ampulü takmayi kapaklari sökmek bile zor.el girmiyor.sağ taraf bir nebze yapilabilir.fakat sol tarafta kapaği sökmek bile zor.yandan gireyim desen akü var.üstten gireyim desen silecek suyu haznesi.valla takabilen varsa tebrik ediyorum.ben pazartesi elektrikçiye taktiricam.onun da takma ihtimali zor bana göre.far sökülmeden pek mümkün gözükmüyor.acaba model yilina göre değişiyor mu durum

kahraman202

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #26 : 03 Şubat 2018, 21:25:18 »
Bugün aldiğim ledleri takmayi denedim.birak ampulü takmayi kapaklari sökmek bile zor.el girmiyor.sağ taraf bir nebze yapilabilir.fakat sol tarafta kapaği sökmek bile zor.yandan gireyim desen akü var.üstten gireyim desen silecek suyu haznesi.valla takabilen varsa tebrik ediyorum.ben pazartesi elektrikçiye taktiricam.onun da takma ihtimali zor bana göre.far sökülmeden pek mümkün gözükmüyor.acaba model yilina göre değişiyor mu durum

Şimdi ben de kurcaladım, orada eli hareket ettirmek çok zor, elektrikçi bile yaparken zorlanır.. İtalyan mühendislere selam olsun. Az Siesta çok iş lütfen 👍 hiç denemedim ama hava filtresi de uğraştırıyor diye biliyorum.

Sizin sonuca göre Philips mi photon mu kesin kararı verecektim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Pazartesi’yi bekleyelim hep beraber..

Aykut6007

• Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 03 Şubat 2018, 22:26:27 »

Şimdi ben de kurcaladım, orada eli hareket ettirmek çok zor, elektrikçi bile yaparken zorlanır.. İtalyan mühendislere selam olsun. Az Siesta çok iş lütfen hiç denemedim ama hava filtresi de uğraştırıyor diye biliyorum.

Sizin sonuca göre Philips mi photon mu kesin kararı verecektim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Pazartesi’yi bekleyelim hep beraber..
Merhaba. Uygulamayı Ben kendim yaptım tarif etmek gerekirse öncelikle sol taraf için cam suyu konulan hazneyi yerinden çıkartmak gerekiyor. Aşağıda link atacagım. onu Çıkarttığınızda farın arkasına biraz daha boşluk oluşuyor el rahat giriyor. sol farı bu şekilde değiştirebilirsiniz ama sagda olsa sol far da olsa ister istemez arka hareket kısmı birazcık dar ama eliniz yatkınsa ve sabırlıysanız değiştirebilirsiniz. Benim kolum biraz sıyrıldı dar oldugu için ama değdi yani herkes begeniyo görenler. Bu arada farı değiştireceksiniz ama kısa farın arka kapağını Çıkarttığınızda siz yukardan kesinlikle göremiyorsunuz iç kısmı o yüzden telefonun flaşı ve video kısmını açıp o şekilde ekrandan iç kısmı görüntüleyin ne var ne yok bakın nasıl yapacagını görürsünüz. Açıkcası zor biraz cünkü farı tutan metal mandal var onu cıkarmak, ampulu içeriyi görmeden çentiklerine göre yerine oturtmak ve tekrardan oynatmadan mandalı takmak. Bunların hepsini görmeden yapmanız gerekiyor. Önce video ile ekrandan içeriye bakmak sonrada işe koyulmak gerekiyor. eliniz içerdeyken malesef görünmez bişey. Yapmak için youtube dan farın içinin cekildigi videolar var onları izlemeniz tavsiyedir. Yoksa mecbur sanayide yapılacak.

Aykut6007

• Üye
  • *
« Yanıtla #28 : 03 Şubat 2018, 22:28:53 »

Şimdi ben de kurcaladım, orada eli hareket ettirmek çok zor, elektrikçi bile yaparken zorlanır.. İtalyan mühendislere selam olsun. Az Siesta çok iş lütfen hiç denemedim ama hava filtresi de uğraştırıyor diye biliyorum.

Merhaba. Uygulamayı Ben kendim yaptım tarif etmek gerekirse öncelikle sol taraf için cam suyu konulan hazneyi yerinden çıkartmak gerekiyor. Aşağıda link atacagım. onu Çıkarttığınızda farın arkasına biraz daha boşluk oluşuyor el rahat giriyor. sol farı bu şekilde değiştirebilirsiniz ama sagda olsa sol far da olsa ister istemez arka hareket kısmı birazcık dar ama eliniz yatkınsa ve sabırlıysanız değiştirebilirsiniz. Benim kolum biraz sıyrıldı dar oldugu için ama değdi yani herkes begeniyo görenler. Bu arada farı değiştireceksiniz ama kısa farın arka kapağını Çıkarttığınızda siz yukardan kesinlikle göremiyorsunuz iç kısmı o yüzden telefonun flaşı ve video kısmını açıp o şekilde ekrandan iç kısmı görüntüleyin ne var ne yok bakın nasıl yapacagını görürsünüz. Açıkcası zor biraz cünkü farı tutan metal mandal var onu cıkarmak, ampulu içeriyi görmeden çentiklerine göre yerine oturtmak ve tekrardan oynatmadan mandalı takmak. Bunların hepsini görmeden yapmanız gerekiyor. Önce video ile ekrandan içeriye bakmak sonrada işe koyulmak gerekiyor. eliniz içerdeyken malesef görünmez bişey. Yapmak için youtube dan farın içinin cekildigi videolar var onları izlemeniz tavsiyedir. Yoksa mecbur sanayide yapılacak.

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #29 : 04 Şubat 2018, 19:21:54 »
Videolar için sağolun.yarin elektrikçiye tarif ederim değiştirirken

Seo4Smf Tagleri: xenon 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.