Yukarı git

22 Kasım 2017, 00:31:10
Reklamlar  

Gönderen Konu: Kuşlar en çok hangi arabaları seviyor?  (Okunma sayısı 6372 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Muhtemelen iyi temizlenmemiştir. İnce pastayla üzerinden geçerseniz beyazlık kalmaması lazım. Veya temizleyici özelliği olan cila da olabilir

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
Pazar günü rahatsızdım biraz benimki ile ilgilenemedim, pazartesi indimki ön camdan kaporta ortasına oradan sol ön fardan tampona ve aşağıya boydan boya kuş yumurtası beyazı sarısı kabuk parçaları vs. artık yukarıda ağaçta ne olduysa.

Ootoparkta 7-8 araba yan yana hatta kullanmayıp yatıranlarda var hiçirinde bir halt yok, benimkine sıvamışlar kuş hazretleri.

Neyse dedim ön camı bir şişe su ile biraz temizledim kurumuş sarı pütürler vs. akşam bir su tutarım diyerekten sürdüm artık, gün içinde netten bakıyorum yumurta sarısına ne iyi gelirdiye, heryerde kuş pisliğinden sonra en tehlikeli kuş poposu mamülünün yumurta olduğu kuruduğunda boyanın canına okuduğu vsvs. görünce dedim cumartesi akşamı pazar pazartesi 3 gün de kurudu etti eyvah dedim.

Akşam iş çıkışında  yapımarketin birine uğradım o telaşla megiuarsın boya temizleme ürünlerinden birini aldım bastım benzinliğe, tam benzinlik kavşağında bir baktım yol çalışması önü boylu boyunca kapalı hays.. diyerek bir tur dolanıp girdim basınçlı suyun önüne önce dedim klasik yöntemi deneyeyim 1 tl şampuan 1+1 tl su ile yarım saat uğraştım baktım çıktı çıkıyor derken akı sarısı kalmamış.

Muhterem kuş popolarından 30TL ve megiuars hediye kalmış oldu. :-) 

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

endospor53

• *
  • 32 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
kuşların pek değil de kedilerin favorisi benim alfa, şu son 1 aydır istisnasız kaput-tavan-bagaj hattı üzerinde pati lekeleriyle buluyorum, hatta 2 defa da aracın üzerinde yakaladım tekirleri.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  bir de kovunca bagaj kapağından indi, alttan dolaşıp kaputa çıktı yine, sabrımı test ediyor pisiler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
Acaba gerçekten kırmızı arabalara kuşların ayrı bir sevgisi mi var.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

egeozal1

• *
  • 125 Mesajı Toplam
    134 Kere Beğenildi
Siyahları da çok seviyorlarmış!  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Ti amo Alfa Romeo...

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Evvelki gün bakkala gittim gelirken bi de baktım arabada kocaman beyaz bi şerit var. Tentenin arka üst ucundan başlıyo arka çamurluğun altına kadar iniyo. Dümdüz bembeyaz bi şerit. Birisi bant yapıştırmış sandım. Yanına gidip bakınca tabi şerit olmadığını anladım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kuşun biri saolsun bilek genişliğinde yapmış. Nası bi poposu varsa..

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
şaka maka ben iyiden iyiye inanmaya başladım kırmızıya olan ishal hallerine Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

kenanemlik

• Yeni Üye
  • *
Bence arabası olan herkes bu problemi yaşiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İbrahimCan

• *
  • 21 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hayatta her şey olabilirsin; fakat mühim olan hayatın içinde insan olabilmektir.

İbrahimCan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (17 Ocak 2015, 17:40:35)

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sarpgrey

• Üye
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
Arabanin bagajinda her zaman 1.5 litrelik fisfisli Bidon su bulundururum. Kuş boku gorursem hemen temizlerim.daha dün temizledim allahtan yan cama gelmiş.
Malatya'da bir tanidik 0 km a5 almıştı kuş nasil pislediyse adamin kaputta leke kaldi. O kadar da ugrasmalarina rağmen.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seo4Smf Tagleri: hangi kuşlar arabaları seviyor 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.