Yukarı git

18 Kasım 2017, 04:08:44
Reklamlar  

Gönderen Konu: Kuşlar en çok hangi arabaları seviyor?  (Okunma sayısı 6352 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kutay

• Alfista
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
SALDIRIYA UGRADIM !!!

başka bir konuda yine bu kuşlarda çok çektiğimi söylemiştim. Garajda tüm araclar tertemız dururken benımkini hela gibi kullanıyorlar. hatta bi gün komsuyla yerleri değiştim. benım eskı yerıme gıttı pisleyen olmadı. Çıldırmamak elde değil.
geçen gün yenı yıkattıgım arbama sabah binmeden 3 adet pislik temizledim. arabama bindim marsa basacaktım kı on cama avuc içi büyüklüğünde  çaaat diye kondurdu güzel kuşlardan biri. dondum kaldım. bunu anlattıgım kısıler bırazda abarttıgımı dusunuyorlardı.
bugun kız arkadasımlayken sokak arası dört yolda yawasladım saga sola baktım tam karsıya gececegım  çat çat çat .  biri birşey attı sanıp arabadan indim. 
Tablo bu !

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

burdan yarısıda ön cama sıcradı

Yarısı yerde idi

Izgara doldu !

Kuşların böle kapasitesi olduguna inanmıyorum !!! Hayat kadını gibi bi kuş olmalı bunu yapan ?
Yada deve kuşları gerçekten uçabiliyor.
Pisliğin içinden çıkan samanlara bakarak Uçan öküz var diyen birine inanacak durumdayım.

2 saat sonra temizleyebildim. Boyada iz yaptı malesef Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kimyasal bomba üretiminde ham madde olmaya aday bişe bu.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Kartal mı mıçmış ne  arabana = o nasıl büyük  ..ok öyle   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
Abi bu sayede kırmızı arabalarda çıkan sonuç doğrulanmış oldu .  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Abi bu sayede kırmızı arabalarda çıkan sonuç doğrulanmış oldu .  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Beyaz diye biliyordum ama demek ki kırmızı araçlara daha çok mıçıyomuş kuşlar  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yiğit

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Bu kuş sıcaklardan dolayı mutasyona uğramış olabilir! Geçmiş olsun. Boyada iz bırakması kötü olmuş.

Kutay

• Alfista
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
Kendini Boğa sanan kuşlar bunlar . Kırmızı görünce güdümlü yolluyorlar ...

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Kuşlar mıçarken genelde yırtıcıların üstüne yapıyormuş,bir nevi savunma duygusu  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  eee Kutay senin alfada pek yırtıcı bir alfa,kesin sebep budur  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap oh bee bugunde geyik yapacağımız bir konu çıktı forumda  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kutay

• Alfista
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
abi vur dedik Öldürdüler hakkatten ya Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

egeozal1

• *
  • 125 Mesajı Toplam
    134 Kere Beğenildi
Kuşlar en çok hangi arabaları seviyor?
« Yanıtla #23 : 19 Temmuz 2013, 15:34:11 »
Aynen kırmızı arabaya bir haz duyuyorlar. Geçen aracın yanındayım martı bi bıraktı yemin ediyorum taşlıyodum. Tak diye bıraktı tavana. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Hemen yıkamaya götürdüm. Korktum çıkmayacak diye Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ti amo Alfa Romeo...

TRSemih

• Alfista
  • *
  • 86 Mesajı Toplam
    111 Kere Beğenildi
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap o nası kuş lan öyle! saçmayla indireceksin yemin ediyorum.

geçmiş olsun.

bu arada, beterin beteri var. kuş bokunda marine edilmiş MG;

159 '06 1.9 JTDM (2016-...) / 156 '05 1.6 TS (2012-...) / 156 '98 2.0 TS (2014-15)

TRSemih

• Alfista
  • *
  • 86 Mesajı Toplam
    111 Kere Beğenildi
..ya da sana böyle bir şey lazım Kutay Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

159 '06 1.9 JTDM (2016-...) / 156 '05 1.6 TS (2012-...) / 156 '98 2.0 TS (2014-15)

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
pu ha ahahaha  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Oha yahu Kutay, o ne biçim kaka. resmen kakanın kuşu var veyahutta o sırada tepeden bir akbaba geçiyordu. Semih'in paylaştığı foto da ne biçim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap biraz zaman geçse araç eriyecek asitten.

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
Abi o video ne öyle ya .  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kutay

• Alfista
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
Kesinlikle semih hislerime tercuman oldun. bu işin bi sensör paketi geliştirilmeli. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
MG de şarap olup yıllanmış hakkaten. trafik görse ruhsattaki reng tutmuyo diye arabayı çeker Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: hangi kuşlar arabaları seviyor 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.