Yukarı git

19 Kasım 2017, 13:21:14
Reklamlar  

Gönderen Konu: Kronik dert, tutmayan güneşlik ve tamiri  (Okunma sayısı 6858 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
işe yaramadığına üzüldüm Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  bu güneşlikler ne hikmetse Alfalar'ın anlamsızca pahalı olan parçalarından hani spestifik bir şeyde değil.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

diplomatturk

• Yeni Üye
  • *
sağol kardeş verdiğin akılla bu işi çözdüm çokta güzel oldu. Orjinalden çok az gevşek ama olsun süperrr Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

octinum

• Üye
  • *
  • 12 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Şunu da deneyebilirsiniz, Koçtaşlarda görmüştüm başka yerde de vardır:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu arkadaştan maket bıçağıyla biraz kesip ıslak parmaklarla güzelce yoğuruyorsunuz. 5 dakikada şekil verip oturtmak gerekiyor. Sonuçta sert plastik kıvamında bir malzeme haline geliyor. Belki işinize yarar. Ama hata yapmamaya çalışın, basbayağı sert plastik oluyor kırılmıyor. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

nanotechmilas

• *
  • 33 Mesajı Toplam
    35 Kere Beğenildi
Benimde aynı şekilde matal sekman kırılı bende gidip 10 liraya palio nunkini aldım.. o kısmı söktüm benimkinide güzelce açıp metal sekmanı taktım birde mini boyutlarda civata ve somunla sıkıştıdım. sonra kumaşı yapışttırdım... 2 kesene kullandım ne bir gevşeme nede kırılma olmadı... çıkmaları çok pahalı

48 U 8686 - 156 - MK1.5 Selespeed

Muhammed18

• Yeni Üye
  • *
aynı problem benim aracımdada vardı.
kırılmış olan yay mekanizmasını gümüş kaynağı ile kaynattırıp yerine taktım normale geldi...
neyin bozuk olduğunu sizin paylaşımınız sayesinde gördüm ,
paylaşım için teşekkürler...

Seo4Smf Tagleri: güneşlik kronik dert tutmayan tamiri 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.