Yukarı git

24 Kasım 2017, 10:38:44
Reklamlar  

Gönderen Konu: Kalorifer Rezistansı  (Okunma sayısı 540 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alfa59

• Yeni Üye
  • *
Kalorifer Rezistansı
« : 11 Mayıs 2016, 22:47:30 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Merhaba Arkadaşlar.
Yukarıda verdiğim linkte kalorifer rezistansı var.156 larda (2004) motor ısınmadan ön camı ısıtabiliyormu bu rezistans sayesinde.Böyle bir özellik var ise benimki arızalı sanırım.Aslında çok gerekli bir özellik.Kış aylerında buzun çözülmesi zaman alıyor.Bu kış 12V.bir saç kurutma makinası almayı bile düşünmüştüm.Fakat aküden çok akım çekiyor diye vazgeçtim.
Teşekkürler.

GM Discovery II+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

soylu156

• Üye
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
Ynt: Kalorifer Rezistansı
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2016, 02:19:39 »
bu parça kalorifer fan ayarı içindir , ön cam için rezistans ? arka cam dan sürekli baktığınızı düşünün şerit şerit görünmeye başlar dünya  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Alfa59

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2016, 22:26:48 »
Teşekkürler.Fanin üflediği havayı ısıtarak menfeze veriyormu diye düsündüm.Rezistans deyince elektrik enerjisini ısı enerjisine çeviriyor çünkü.Bazı arabalarda bu sistem mevcut çünkü.Demekki bu parça rezistans değil direnç .Eğer fanın hızını ayarlıyorsa.Doğrumu düsünüyorum.

GM Discovery II+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

soylu156

• Üye
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2016, 00:34:10 »
doğru  direnç aslında, ön cam için en güzeli karton ve ya güneşliği sileceklere sıkıştırmak  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.