Yukarı git

23 Temmuz 2018, 01:09:23
Reklamlar  

Gönderen Konu: İzmir de 147 ye lpg dönüşümü ?  (Okunma sayısı 1025 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mniyet

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
İzmir de 147 ye lpg dönüşümü ?
« : 21 Temmuz 2014, 14:27:54 »
İzmir de 147 ye lpg dönüşümü için nereyi tavsiye edersiniz arkadaşlar .İşlem sırasında nelere dikkat etmeliyim  bu konuda deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim ben biraz araştırma yaptım ancak henüz hangi marka lpg taktıracağıma karar veremedim brc ve atiker arasında kaldım.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

universeee

• *
  • 81 Mesajı Toplam
    101 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
Ynt: İzmir de 147 ye lpg dönüşümü ?
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2014, 17:20:08 »
147'de BRC kullanıyorum. Motor sistemiyle oldukça uyumludur, iyi bir usta bulduktan sonra manifoldu falan da deldirmeden güzel bir montajla sorunsuz kullanırsınız. Usta tavsiyesi veremem ama malesef.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sbk0655

• *
  • 28 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2014, 08:32:48 »
Ege otogaz , eski aracima burada zavoli lpg takilmisti gayet guzel bir performans ve yakit ekonomisi saglamisti.

mniyet

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2014, 10:22:14 »
Teşekkür ederim brc ege bölge bayii aradım ancak manifoldu delmeleri gerektiğini söylediler . Manifold delinmeden pipo yöntemiyle montaj yapıldığında benzin enjektörlerinin daha geriye kaymasından kaynaklı sabah soğuk çalışmalarda sıkıntı yaşanabileceği belirttiler. Burada biraz kafam karıştı.

universeee

• *
  • 81 Mesajı Toplam
    101 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
« Yanıtla #4 : 25 Temmuz 2014, 09:23:04 »
Teşekkür ederim brc ege bölge bayii aradım ancak manifoldu delmeleri gerektiğini söylediler . Manifold delinmeden pipo yöntemiyle montaj yapıldığında benzin enjektörlerinin daha geriye kaymasından kaynaklı sabah soğuk çalışmalarda sıkıntı yaşanabileceği belirttiler. Burada biraz kafam karıştı.
Ben 1 seneden fazla zamandır bahsedilen şekilde montaj yapılmış bir sisteme sahip 147 kullanıyorum herhangi hiç bir sorun yaşamadım sabah çalıştırmalarda. İstanbul'un nispeten soğuk semtlerinden birisinde oturuyorum. Ama tabi otoparkta 0 derecenin altını görmedim çalıştırırken. Siz İzmir'de 0 derece altını ne kadar görürsünüz o ayrı tartışma konusu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: dönüşümü izmir 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.