Yukarı git

20 Kasım 2017, 20:08:47
Reklamlar  

Gönderen Konu: İtalya-Cannes-Venedik-Belgrad Turu. Neler Yapmalı?  (Okunma sayısı 989 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kibitzer

• *
  • 65 Mesajı Toplam
    70 Kere Beğenildi
İtalya-Cannes-Venedik-Belgrad Turu. Neler Yapmalı?
« : 07 Mayıs 2013, 23:21:50 »
Selamlar.

Okuldaki bir proje kapsamında aşağıda resmini verdiğim rotada bir geziye katılacağız. Otobüsle olacağı için baya yorucu olacak biliyoruz. Hatta "otobüsle o geziye gidilmez" de denileceğini biliyoruz. Fakat el mecbur gideceğiz. Tur programı dışına pek çıkamayacağımız için pek serbest zamanımız yok maalesef Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Olsa en yakın yerden geçerken ortadan kaybolup Alfa Romeo müzesine gideceğim Milano'da Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Rota şu şekilde

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu ülkelerden, uygun fiyata ne alabiliriz? Mesela Galaxy S4 veya Iphone5 vs. alınır mı? Hangi ülkede daha avantajlıdır? Vergisiz falan alabiliyor muyuz? Yolu nedir?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

halil

• *
  • 115 Mesajı Toplam
    134 Kere Beğenildi
diğerlerini bilmem ama italya'dan parça ve aksesuar alırdım bol bol Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kibitzer

• *
  • 65 Mesajı Toplam
    70 Kere Beğenildi
İtalya'da uğradığımız şehirlerdeki Alfa yetkili satıcılarına falan bakacağım aksesuarlar için. İnternet üstündeki resmi aksesuar sitesinde fiyatlar uçuk. Orada da öyleyse bir t-shirte 50-60 euro veremem, anahtarlık alır gelirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hangi aksesuarlar mesela? Gerçi orada görünce aklıma gelirler ama belki şimdiden kesin almalıyım dediğim birşeyler çıkar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

okten

• Genel Moderatör
  • *
  • 23 Mesajı Toplam
    30 Kere Beğenildi
Konu taşınmıştır. Buradan devam edebilirsiniz.

159 1.9 JTDm Distinctive

Kibitzer

• *
  • 65 Mesajı Toplam
    70 Kere Beğenildi
Gittim ve döndüm. Dün akşam geldim ve halen o kadar yorgunum ki ancak cep telefonundaki resimleri bilgisayarıma atacak kadar enerji toplayabildim. Kendimi toplayınca resimleri ve yorumları eklerim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: italya neler cannes venedik belgrad turu yapmalı 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.