Yukarı git

22 Kasım 2017, 22:52:57
Reklamlar  

Gönderen Konu: İstanbul'da Gösterge Rengini Değiştirebilecek Elektrikçi?  (Okunma sayısı 784 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fiction

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
    • www.onuruca.com
Selam herkese;

GTV'nin hız ve orta konsoldaki gösterge rengini yeşil'den beyaza çevirmek istiyorum. Bu işlemi yapabilecek bildiğiniz elektrikçi ya da başka bir yer varmı İstanbul'da

Teşekkürler şimdiden

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 99 GTV 2.0 TS Ph2

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Selam herkese;

GTV'nin hız ve orta konsoldaki gösterge rengini yeşil'den beyaza çevirmek istiyorum. Bu işlemi yapabilecek bildiğiniz elektrikçi ya da başka bir yer varmı İstanbul'da

Teşekkürler şimdiden

GTV/Spider'ın hız göstergeleri çok kolay sökülüyor, 2 tane vida tutuyor. Bunlar söküldükten sonra panelin arkasında ledlerin olduğu yerleri tespit edip yeni led takmaya bakıyor. Bunu herhangi bir elektrikçi yapabilir sanıyorum. Lehim işi yani. Bence en güzeli elektroniğe meraklı bir arkadaşla beraber yapmak. Ama orta konsoldaki üçlü göstergeyi sökmek için orta paneli komple sökmek gerek. O işlemi daha önce hiç yapmadım. Service manual yardımıyla o da yapılabilir tabi. Böylece tanıdıkla yapılırsa hem daha özenli olur, hem de para verilmez. En güzeli de usta denilen bazı kasapların bu parçalara zarar vermesi de engellenebilir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

feridun

• Üye
  • *
Merhaba maslak'ta oto elektrikcisi ustam yapiyor. İsterseniz numarasini verebilirim

İnsan beyni anlayabileceğimiz kadar basit olsaydı, onu anlamayacak kadar aptal olmamız gerekirdi.

Fiction

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
    • www.onuruca.com
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba maslak'ta oto elektrikcisi ustam yapiyor. İsterseniz numarasini verebilirim
Merhaba, telefon & dükkan adı tabii ki yardımcı olur. Pek yolum düşmüyor Maslak tarafına ama telefonda konuşup duyduklarım kafama yatarsa gidebilirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 99 GTV 2.0 TS Ph2

feridun

• Üye
  • *
Kusura bakma gec cevap yazdim. 0 (536) 375 92 06 Orhan Dukkan adi Electro Car. İyi aksamalar

İnsan beyni anlayabileceğimiz kadar basit olsaydı, onu anlamayacak kadar aptal olmamız gerekirdi.

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.