Yukarı git

22 Ekim 2018, 12:34:45
Reklamlar  

Gönderen Konu: İstanbul'da Alfa Ustası  (Okunma sayısı 28776 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuncay N

• *
  • 315 Mesajı Toplam
    407 Kere Beğenildi
Ynt: İstanbul'da Alfa Ustası
« Yanıtla #45 : 27 Temmuz 2013, 16:52:21 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bostancı Sportivodan ayrılan Güngör usta var İstanbul Alfa Romeo ismiyle yer açtı yine bostancıda. Yılmaz ustanın kardeşi diye biliyorum Güngör ustayı. Bende onu tavsiye ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Saolsun 2 günde teslim etti bizim arabayı güzelde oldu araç. Yarı motor yapıldı diyebiliriz bizim araba için.

Türkiye'de alfa için gitmeyeceğim kişilerin en başında..

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 216 Mesajı Toplam
    294 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
« Yanıtla #46 : 28 Temmuz 2013, 15:03:41 »
Carium

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

muratgelberi

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #47 : 26 Ağustos 2013, 22:05:56 »
slm arkadaşlar istanbul avrupa yakasında cevizlibağ tarafında bilinen alfa romeo ustaları varmıdır bilgilendirirseniz sevinirim...

tayfun uca

• *
  • 117 Mesajı Toplam
    138 Kere Beğenildi
« Yanıtla #48 : 27 Ağustos 2013, 00:23:08 »
slm arkadaşlar istanbul avrupa yakasında cevizlibağ tarafında bilinen alfa romeo ustaları varmıdır bilgilendirirseniz sevinirim...
avrupa yakasında en sağlam usta maslak sanayide alfa milano. Bahattin ve yılmaz usta. Biraz tuzludur .kolay da parça deyistirir kurtarmak yerine ama kesinlikle basın agrimaz .eksiksiz verir arabani .ama imkanin varsa 15 km fazla yap karşıya geç. Carium zeki ustaya.

eyp77

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
« Yanıtla #49 : 27 Ağustos 2013, 20:16:53 »
Selamlar arkadaşlar. Önerilen servislerin başında gelen carium a bugün bende gittim. Bir arkadaş zeki usta tanışılması gereken birisi demişti hakikaten de öyleymiş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bütün bujiler orjinaliyle değişti. Hava filtresi değişti. Bilgilendirme mahiyetinde toplam 335 TL ödedim.

muratgelberi

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #50 : 27 Ağustos 2013, 21:52:18 »
arkadaşım dediğin malzemelerin en fazla 180 lira tutmasını düşünerekten bu basit işlemlere 155 lira vermen biraz pahallı gibi geldi...
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2013, 22:53:14 Gönderen: emraheren »

eyp77

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
« Yanıtla #51 : 27 Ağustos 2013, 22:15:22 »
arkadaşım dediğin malzemelerin en fazla 180 lira tutmasını düşünerekten bu basit işlemlere 155 lira vermen biraz pahallı gibi geldi...

Murat orjinal buji setinin fiyati 285 lira hava filtresi 20 lira işçilik 30 lira. Dikkat ettiysen bilgilendirme mahiyetinde yazmişim. Senin kullandigin kelam hem bana hakaret, hem de bu forumdaki bir cok arkadasin tavsiye ettiği bir sanatkari töhmet altinda birakmaktir. Seni biraz daha edepli olmaya davet ediyorum.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2013, 22:54:09 Gönderen: emraheren »

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 371 Mesajı Toplam
    415 Kere Beğenildi
« Yanıtla #52 : 27 Ağustos 2013, 22:27:32 »
Selamlar arkadaşlar. Önerilen servislerin başında gelen carium a bugün bende gittim. Bir arkadaş zeki usta tanışılması gereken birisi demişti hakikaten de öyleymiş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bütün bujiler orjinaliyle değişti. Hava filtresi değişti. Bilgilendirme mahiyetinde toplam 335 TL ödedim.
Hayirli olsun,bujiler orj ngk ise fiyat normal Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap     
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2013, 23:28:42 Gönderen: Ferhat_27 »

eyp77

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
« Yanıtla #53 : 27 Ağustos 2013, 22:30:57 »
Ngk ferhat hocam aynen.

dreamwalk

• *
  • 43 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
« Yanıtla #54 : 27 Ağustos 2013, 22:58:24 »
Ricardo Ricambi hologramlı orijinal builer ilgili arkadaşın aldığı ve yaptırdığı gibi 300 tl civarında geziyor. 

Bir de 2. parti bujiler var Ngk diye satılan, onlarda da kar marjı yüksek olduğu için,abi bu daha performanslı,daha az yaktırıyor vb. temalı söz öbekleri ile bilinçsiz  kullanıcıya satılıyor. 

Alınacaksa orijinal alınmalı bu tip ürünler,işin kolayına ve ucuzuna kaçılmamalı.

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 371 Mesajı Toplam
    415 Kere Beğenildi
« Yanıtla #55 : 27 Ağustos 2013, 23:00:37 »
Ngk ferhat hocam aynen.
Alfa ustasi Zeki abimizle sohbet bile ne desen deger yani ,şanslisiniz bizim buralarda yok öyle usta,tak diye arizayi bulup yapacak yok malesef Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gerci Zeki ustayi tanimam etmem,forumdaki arkadaslar iyi diyorsa iyidir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hem şimdiye kadar memnun olmayani görmedim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 315 Mesajı Toplam
    407 Kere Beğenildi
Ynt: Ynt: İstanbul'da Alfa Ustası
« Yanıtla #56 : 28 Ağustos 2013, 01:24:39 »
Ricardo Ricambi hologramlı orijinal builer ilgili arkadaşın aldığı ve yaptırdığı gibi 300 tl civarında geziyor. 

Bir de 2. parti bujiler var Ngk diye satılan, onlarda da kar marjı yüksek olduğu için,abi bu daha performanslı,daha az yaktırıyor vb. temalı söz öbekleri ile bilinçsiz  kullanıcıya satılıyor. 

Alınacaksa orijinal alınmalı bu tip ürünler,işin kolayına ve ucuzuna kaçılmamalı.

Kelimesi kelimesine katılıyorum

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 216 Mesajı Toplam
    294 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
« Yanıtla #57 : 28 Ağustos 2013, 02:03:45 »
Bu hafta orjinal bujilerini aldım GT'nin. Ricambi Originali olan bujilerin markaları NGK tanesi 30 TL. Ekteki fotoyu kendim çektim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

[eklenti yönetici tarafından silindi]

muratgelberi

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #58 : 31 Ağustos 2013, 02:37:09 »

Hayirli olsun,bujiler orj ngk ise fiyat normal Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap     
bir bak ben orada ne yazdım fiyat bana pahallı geldi ve orjinal seti 150 lira tutuyor bujilerin... yurtdışından geldiğim için ve arabamdan çıkan orjinal buji setiyle aynı olduğu için bunu çok iyi biliyorum . kendi görüşümü söylemek sana hakaret ise kusura bakma zaten türkiyede görüşler bir olmayınca görüş değil cahillik oluyor. ben sadece bana pahallı geldiğini söyledim. ve dediğiniz servislere gittim milanoda affedersiniz bilinen bir hatayı bana sadece arıza tespit ücreti diyerekten 150 lira söylediler belki bu fiyatta artabilirmiş. neyse daha sonra aynı sanayide maestro diye bi servise gittim adam dedim hava akış metresi orjinal olmadığı için olabilir dedi ve lambda sonda bundan arıza verir dedi ve yanımda bilgisayara taktı ve gösterdiki değerlerinin çok altında bir hava akımı var ve orjinali taktığımızda sabitlendi ve üzerine çekiş gücü arttı yani bunu bilmiyorsa milanodaki adam ya cidden anlamıyor yada beni kazıklamaya kalktı bukadar basit adam daha baktığında anladı hava akış metresi taktı ve lambda sensörü arızasıda gitti... sağolsun adam ilgilendi ve sadece 200 lira gibi parça ücreti ve az biraz işçilik aldı... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

muratgelberi 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: epwesa (17 Mayıs 2016, 00:07:50)

Spider_Volkan

• *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Re: Ynt: İstanbul'da Alfa Ustası
« Yanıtla #59 : 31 Ağustos 2013, 03:50:55 »

bir bak ben orada ne yazdım fiyat bana pahallı geldi ve orjinal seti 150 lira tutuyor bujilerin... yurtdışından geldiğim için ve arabamdan çıkan orjinal buji setiyle aynı olduğu için bunu çok iyi biliyorum . kendi görüşümü söylemek sana hakaret ise kusura bakma zaten türkiyede görüşler bir olmayınca görüş değil cahillik oluyor. ben sadece bana pahallı geldiğini söyledim. ve dediğiniz servislere gittim milanoda affedersiniz bilinen bir hatayı bana sadece arıza tespit ücreti diyerekten 150 lira söylediler belki bu fiyatta artabilirmiş. neyse daha sonra aynı sanayide maestro diye bi servise gittim adam dedim hava akış metresi orjinal olmadığı için olabilir dedi ve lambda sonda bundan arıza verir dedi ve yanımda bilgisayara taktı ve gösterdiki değerlerinin çok altında bir hava akımı var ve orjinali taktığımızda sabitlendi ve üzerine çekiş gücü arttı yani bunu bilmiyorsa milanodaki adam ya cidden anlamıyor yada beni kazıklamaya kalktı bukadar basit adam daha baktığında anladı hava akış metresi taktı ve lambda sensörü arızasıda gitti... sağolsun adam ilgilendi ve sadece 200 lira gibi parça ücreti ve az biraz işçilik aldı... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sizin yaşadığınız sorunla bahsedilenlerin ne alakası var?  Milanoda tatsiz bir olay yaşadınız diye her serviste bu böyle mi olacak? Orjinal parcanin fiyati her yerde aynıdır. Parça kodundan bulunur ve fiyat sabittir.

Volkan

Seo4Smf Tagleri: alfa ustası istanbulda hangi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.