Yukarı git

16 Eylül 2019, 17:03:14
Reklamlar  

Gönderen Konu: Osram Nightbreaker Unlimited H1-H3 ve H7 Giulietta  (Okunma sayısı 2203 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalzoon

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Arkadaşlar Merhaba

Güulietta için Osram Nightbreaker Unlimited H1-H3 ve H7 aldım. Henüz taktırmadım ama. Kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim? Bir de bunu ben takabilir miyim acaba ne dersiniz? Yoksa hiç uğraşmamak mı lazım:)

Teşekkürler.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
2011 GQV

hknbsrn

• Üye
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
Ben aldim h7. Fena degil.ama uctu kactilikta bir durum yok.farlari takabiliyorsun ama biraz skntili.ben servise gdnce orada ki ustaya taktirdim.2 dk da takti.1 2 arkadas soyle takiliyor falan diye yazmisti.onu bir arastir istersen. Bu arada acount indaki resimdeki anahtarlik seninkimi.oyle bsy ariyorum da.yardimci olabilirmisin.eyv

alisto

• *
  • 76 Mesajı Toplam
    90 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaşlar Merhaba

Güulietta için Osram Nightbreaker Unlimited H1-H3 ve H7 aldım. Henüz taktırmadım ama. Kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim? Bir de bunu ben takabilir miyim acaba ne dersiniz? Yoksa hiç uğraşmamak mı lazım:)

Teşekkürler.

Merhaba
sanıyorum forumda yenisiniz, hoşgeldiniz.
Forumda mevcut olan konular için yenisini açmazsanız konu kirliliği olmaz.

Aşağıda konu ile ilgili iki başlık var, faydalı olacağını düşünüyorum ;

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

kalzoon

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Yerinde uyarı için teşekkürler:) Evet bayağı yeniyim. Teşekkürler.

2011 GQV

sedurmaz

• *
  • 29 Mesajı Toplam
    39 Kere Beğenildi
ben sadece h7 kullanıyorum. kendim taktım. yeri aşağıda olduğu için biraz el mahareti gerektiriyor ve yanlış takılırsa iyi aydınlatmıyor. . Elinizden bu işler gelmiyorsa eğer siz uğraşmayın, taktırın. Ama h1 leri uzunlara kolaylıkla takabilirsiniz.

Ben aracımı aldığımda üzerinde çakma xenon vardı, muayene için söktürdüm. Elimde eski 156mdan kalan nb pluslar vardı onları taktım. Sonrasında da nb unlimited aldım. nb plus, standart halojene göre bayağı bir fark ediyor, daha uzağı aydınlatıyor ve daha parlak ve daha beyaz. nb unlimited ise, nb plustan da daha uzun mesafeyi daha iyi aydınlatıyor ve daha beyaz. nb unlimited beni gayet tatmin etti. bundan sonra xenon düşünmüyorum. Çakma xenonla uğraşıp muayenede sökmek falan külfet. nb unlimied' ten şaşmam

milano 75

• *
  • 40 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
iyiler hoşlar ama ömürleri çok kısa sradan ampullere göre, 2 takım eskittim,normal ampule döndüm

textineer

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Ben nb unlimited bozulunca yerine extreme vision 130 aldım 1 yılı geçti sorun yok. Yağmur performansı da bir tık daha iyi gibi geldi. Alternatif olması açısından aklınızda olsun diye belirtiyorum.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kalzoon

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Çok teşekkürler arkadaşlar... Normal halojenlerdeki o sarı renk gündüz ledleri ile birlikte hoş bir görüntü olusturmuyor bana göre. Biraz daha o lerdlere yakın bir renk yakalayabilirsem rahatlayacağım. Maviye de kaçmıyordur herhalde anladığım kadarıyla.

Teşekkürler..

2011 GQV

milano 75

• *
  • 40 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
ledlerle renk uyumu içinse hiç uğraşmayın,neticede yine sarı,beyaz bile değil bırakın maviyi.sadece daha parlak ,beyazımsı

ekremsat53

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Beyaz ampul ucuz ve kullanisli gorunse de omru sari holojen ampullere gore cok cok daha az.her ay 1 takim yenilemek zorunda kalabilirsiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

ares5353

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Ben taktım osran nb hayatımda pek bi değişiklik olmadı. Ledler olmasa belki renk farkedilebilirdi ama ledler bembeyaz olduğu için farlar sarı kalıyor. 3 ay falan oldu ömründe bir sıkıntı yok hiç bozulmadı.
Montaj biraz sıkıntı hele benim gibi motor sıcaklen yaparsan daha sıkıntı yeri baya dar göremiyorsun ellerin sağa sola değiyor sıcaktan yanıyor w

valerosso

• Üye
  • *
Ledlere yakın renk arıyorsanız xenon kitlerden başka çare yok. Ayrıca nb ın halojenden renk tonu olarak farkı çok az kullandıkça renk tonu biraz beyaza yaklaşmıştı bende çok az. ancak daha uzağı aydınlatma konusunda çok başarılı ve denildiği gibi ömürleri kısa.

kalzoon

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Cevaplarınız için çok teşekkürler. Evet dediğiniz gibi ürünler diğer halogenler gore çok daha iyi ancak bir Xenon renginde ve performansında değiller. 2 haftadır kullanıyorum H1-3-7 3lusunu ve öncekine göre çok memnununum ama renk takıntım devam ediyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

2011 GQV

alisto

• *
  • 76 Mesajı Toplam
    90 Kere Beğenildi
Merhaba
Daha önce de linki vermiştim, philips diamond vision kullanıyorum, led'ler ile hemen hemen aynı ton, xenon görüntüsüne çok yakın.
Sol farda orijinal, sağ farda philips takılı.

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

alisto 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: gorkemokan (13 Nisan 2018, 00:20:52)
Seo4Smf Tagleri: osram nightbreaker unlimited 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.