Yukarı git

21 Haziran 2019, 02:36:20
Reklamlar  

Gönderen Konu: 156 mk 2 Led Angel - Sis Uygulaması  (Okunma sayısı 1570 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İsa KAYIHAN

• Üye
  • *
  • 25 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
156 mk 2 Led Angel - Sis Uygulaması
« : 04 Ekim 2015, 00:07:34 »
Selam arkadaşlar. Doğunu güzide ülkesi olan Çin'den aldığım Led Sis farlarının montajına bugün başladım ama bitiremedim, bir kaç foto çekmiştim paylaşmak istedim, yorumlara açığım.... Saygılar....  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
ÇALMADIK, ÇIRPMADIK... YEDİYSEK CEBİMİZDEN; HARCADIYSAK ÖMRÜMÜZDEN... KİME NE!!!

sedurmaz

• *
  • 29 Mesajı Toplam
    39 Kere Beğenildi
Kendisi benim eski arabam ve ben genellikle bu araca yapılan extraları pek yakıştıramıyorum, orijinalinden yanayım ancak bu fena durmamış gibi. Yalnızca angel mi yaptınız, yoksa sis farını da mı değişirdiniz? Ya da sisin soketini söküp angeli bağladınız, bu durumda sisleri yakınca sadece angel yanacak ve sis devre dışı mı kalmış oluyor, ve far arıza ışığı yanıyor mu?

Sanırım biraz uzun bir cümle kurdum ama anlaşıldı anırım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sedurmaz 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: İsa KAYIHAN (04 Ekim 2015, 22:15:42)

İsa KAYIHAN

• Üye
  • *
  • 25 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kendisi benim eski arabam ve ben genellikle bu araca yapılan extraları pek yakıştıramıyorum, orijinalinden yanayım ancak bu fena durmamış gibi. Yalnızca angel mi yaptınız, yoksa sis farını da mı değişirdiniz? Ya da sisin soketini söküp angeli bağladınız, bu durumda sisleri yakınca sadece angel yanacak ve sis devre dışı mı kalmış oluyor, ve far arıza ışığı yanıyor mu?

Sanırım biraz uzun bir cümle kurdum ama anlaşıldı anırım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Yok yok uzun olamamış  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap seninle aynı fikirdeyim, yaptığım herşeyin mümkün olduğu kadar orjinal yada yakın olamsına dikkat ediyorum. Ama bu sefer sisler komple değişti, bunlarda hem angel halka hende mercekli led sis var. Halkalar parklarda gündüz farı olacak, mercekler sislere bağlanacak. Sadece ayaklara ek ilave parça ayarlıyorum. Fotoğraflarda sisleri yakmadım montaj sonrası tam fotolar gelecek...

ÇALMADIK, ÇIRPMADIK... YEDİYSEK CEBİMİZDEN; HARCADIYSAK ÖMRÜMÜZDEN... KİME NE!!!

emin

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    58 Kere Beğenildi
Isa ne kadar fiyati? Ben cok beğendim. Uygunsa bana da yapalım. Konyadayim ben de.☺

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: İsa KAYIHAN (04 Ekim 2015, 21:19:04)

a.taylan19

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    18 Kere Beğenildi
Bence harika olmuş imzaya da bayıldım. Kendi mk1 ime de yapabilirim.

2001 156 2.0 Selespeed

a.taylan19 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: İsa KAYIHAN (04 Ekim 2015, 21:18:58)

sedurmaz

• *
  • 29 Mesajı Toplam
    39 Kere Beğenildi
Yalnız abicim bunu parklara değil de direk bağlamak lazım. Bizim giuliettadaki gibi, kontağı açınca direk açılırsa daha güzel olur. Böylelikle sürekli olarak gereksiz bir şekilde arkalar da yanmamış olur. Şu anda 20 tane ab ülkesinnde gündüz sürüş farları kanuni olarak zorunluymuş. Yarın öbür gün bizde de zorunlu hale gelirse yakmayı unutm gibi durum da ortadan kalkmış olur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sedurmaz 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: İsa KAYIHAN (05 Ekim 2015, 01:34:38)

İsa KAYIHAN

• Üye
  • *
  • 25 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Isa ne kadar fiyati? Ben cok beğendim. Uygunsa bana da yapalım. Konyadayim ben de.☺

Bence harika olmuş imzaya da bayıldım. Kendi mk1 ime de yapabilirim.

2001 156 2.0 Selespeed

Yalnız abicim bunu parklara değil de direk bağlamak lazım. Bizim giuliettadaki gibi, kontağı açınca direk açılırsa daha güzel olur. Böylelikle sürekli olarak gereksiz bir şekilde arkalar da yanmamış olur. Şu anda 20 tane ab ülkesinnde gündüz sürüş farları kanuni olarak zorunluymuş. Yarın öbür gün bizde de zorunlu hale gelirse yakmayı unutm gibi durum da ortadan kalkmış olur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Soruları sıra ile cevaplayım.
Emin arkadaşım 30 Dolar civarı fiyatı var. İsteyene sitenin linkini atarım ama ilan süresinden dolayı, ürünü göremeyebilirsiniz. Fakat "fog led light" olarak ararsanız 89mm olanını almıştım ben, aynı ürün yerli bir sitede 265tl. Tam anlamı ile montajdan sonra yeni resimler koyarım. Yardım konusunda ise ben Kulu'dayım konya'ya gelmem sorun olabilir ama yazışarak yardım ederim.

Taylan kardeşim teşekkürler, imzasız binmem araca o derece yani  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sedurmaz aslında haklısın dediklerine kesinlikle katılıyorum, bir kaç arkadaş olurda kontak açık kalırda akü sorun olmasın diye parklara bağlamamı söyledi ama bakalım ustaya bir götüreyim.

Şimdilik bu kadar, detaylar nasipse yarın...
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2015, 21:27:10 Gönderen: İsa KAYIHAN »

İsa KAYIHAN

• Üye
  • *
  • 25 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Arkadaşlar montajdan sonraki görüntü budur...
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2015, 21:45:38 Gönderen: İsa KAYIHAN »

İsa KAYIHAN 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: universeee (05 Ekim 2015, 14:48:12)

İsa KAYIHAN

• Üye
  • *
  • 25 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Bu arada arkadaşlar aldığım ürünün linkini bulamadım ama benzeri var... Bir de hem Türkiye hen çin linkini veriyorum yorum sizin....

emin

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    58 Kere Beğenildi
89 MM siparis ettim ben de

emin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: İsa KAYIHAN (07 Ekim 2015, 13:11:53)

yekucur

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Gayet güzel olmuş. Güle güle kullanın.

Montajı zor mu?

yekucur 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: İsa KAYIHAN (06 Ekim 2015, 22:05:39)

nanotechmilas

• *
  • 35 Mesajı Toplam
    37 Kere Beğenildi
gayet şık olmuş ama sanırım içinde cob led var ve genelde 12 volttan biraz fazla gelirse bir süre sonra sönebilir çünkü araçlarımız normalde direk 12 değil 13-14 volt üretiyor motor çalışırken... 7812 regületör koymanızı tavsiye ederim hem sis hemde angel bağlantısı arasına... tanesi 1 lira falan olması gerek.

48 U 8686 - 156 - MK1.5 Selespeed

Seo4Smf Tagleri: uygulaması angel 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.